BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

=BG=Co No.2

+3
FakoNi
JoRRoMaN
ZeddBG
7 posters

Go down

=BG=Co No.2 Empty =BG=Co No.2

Писане  ZeddBG Пет Авг 06, 2010 6:30 pm

Сървър =BG=Co No.2
IP: 195.122.134.165 - 32 слотов сървър към GameServers.com, Франкфурт
Платен е за 1 месец, пробно.


ПП
Настоящият сървър спира съществуването си на 2 септември.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

=BG=Co No.2 Empty Re: =BG=Co No.2

Писане  JoRRoMaN Съб Авг 07, 2010 10:51 am

браво!
аз вече пробвах как е връзката . изгклежда добре , но при ненатоварен.
остава да се разбере как е като се кукнат всички на черешата дали ще държи клона.
иначе до новия сървър пакетите ми се лутат по малко .

а не е лоша идея в сегашния сървър да тече съобщение че се сменя сървъра и името на новия .
така редовните посетители на стария-сегашен сървър ще се прехвърлят на новия.
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

=BG=Co No.2 Empty Re: =BG=Co No.2

Писане  FakoNi Съб Авг 07, 2010 11:18 am

JoRRoMaN написа:

а не е лоша идея в сегашния сървър да тече съобщение че се сменя сървъра и името на новия .
така редовните посетители на стария-сегашен сървър ще се прехвърлят на новия

А също така няма да е зле да прехвърлите и бановете
на новият сървър за да може играчите да играят на "Спокойствие"
bom
FakoNi
FakoNi

Брой мнения : 57
Join date : 13.04.2010

Върнете се в началото Go down

=BG=Co No.2 Empty Две думи и за стария сървър

Писане  steffo Съб Авг 07, 2010 11:56 am

Както вече обявих старият сървър =BG=Company спира на 2 септември. Знаете, че е ангажиран нов хостинг, който може да се счита за официалният сървър. С оглед на обстоятелството, че всички направени дарания от наши членове са преведени от мен по новата сметка за набиране на суми считам, че старият сървър е изцяло моя собственост, поради което искам да ви уведомя за някои мои решения:
1. Цялата банлиста на играчи забранени до момента е премахната.
2. Procon hosting services е спрян.
3. Листът с резервираните слотове е изчистен.
4. Премахват се смесените гейммодове - сървърът ще върти само Rush.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

=BG=Co No.2 Empty Re: =BG=Co No.2

Писане  StNickBG Съб Авг 07, 2010 2:07 pm

steffo написа:
Както вече обявих старият сървър =BG=Company спира на 2 септември. Знаете, че е ангажиран нов хостинг, който може да се счита за официалният сървър...

Накратко, искам да ти благодаря, за това че нае сървър (както беше заявил близо година преди да излезне играта), абсолютно безкористно и неангажиращо с единствената идея да има Български сървър, на който да играят нашенци.

Вярвай ми не познавам друг, който би го направил.

Благодаря ти, че беше тека добър и отзивчив домакин и, че даде начало на една хубава идея.

Сега, след като всички събрани средства са пренасочени за новия сървър, то както и да го смятаме, последните 6 месеца (кой - колкото играл) го е правил на твои разноски, за което - още един път благодаря за търпението и фъна, който ми се е случвал на този сървър.

Ники

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

=BG=Co No.2 Empty За =BG=Company

Писане  ZeddBG Пон Авг 09, 2010 1:43 pm

Към казаното от Ник искам само да добавя, Стефо, извинявай ако с нещо съм те изкарал от релси. =BG=Company за мен не е провал, както ти се беше изказал в друга тема, и заслугата 99% е твоя.
Благодаря ти за всичко, което направи.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

=BG=Co No.2 Empty Re: =BG=Co No.2

Писане  Templar Пон Авг 09, 2010 2:05 pm

Стефо е виновен за това, че се познаваме и за това, че изобщо сме играли някога на един и същи сървър.
Всички суперлативи Ники вече ги изказа, няма да спамя и аз след него.
Просто исках да благодаря лично на Стефо за това, че има БГ Ко и да му се извиня, ако някога с нещо съм го вбесил или изнервил. За мен не е важно кой подържа сървърите и изобщо кой е сървъра и къде се хоства. Играл съм с Вас на 200 пинг и пак ми е кеф. Важно е "здравето" на компанията, щото дълги години съм търсил БГ играчи, с които да играя онлайн и сега, след като съм ги намерил, не искам да си "месим шапките".
Старая се да бъда точен с всички, за да могат всички да са точни с мен. Ако някъде съм сбъркал в отношенията си с някой от Вас - моля да ме извините. Shocked
Съжалявам, че "играя на разноските" на Стефо на "вашия сървър", тъй като до сега не съм давал средства за поддържането му. Но просто до сега не съм имал финансовата възможност за това. Надявам се от този месец нататък да бъда част от подръжката на новите сървъри, които БГ Ко (ако ще има такова понятие и занапред) ще закупува и подържа, макар и с по-скромни суми. Ако не желаете играчи, неплатили за сървъра да играят на него - просто ми кажете, ще Ви разбера.

Поздрави.

Evil or Very Mad
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

=BG=Co No.2 Empty Re: =BG=Co No.2

Писане  steffo Пон Авг 09, 2010 5:04 pm

Само от едно силно се дразня: говорите за мен като за умрял Smile. За новия сървър ще помагам с всичко което мога - средства, сламени войници, каквото трябва, само едно не искам да правя - да се занимавам с администриране. Резервираните слотове съм ги махнал за да се пренасочат хората от компанията към новия сървър.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

=BG=Co No.2 Empty Re: =BG=Co No.2

Писане  ZeddBG Пон Авг 09, 2010 7:14 pm

Бях останал с впечатление, че ще си вземеш малко почивка от играта Wink
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

=BG=Co No.2 Empty Re: =BG=Co No.2

Писане  mindilizator Пон Авг 09, 2010 9:02 pm

cheers Ето това е нашия Стефо.
"Резервираните слотове съм ги махнал за да се пренасочат хората от компанията към новия сървър." <=100 % бях сигурен за това!
Затова си бича на новия сървър за да помагам да се пълни не съм сърдит и затова да не влизам на стария Smile
Евала ти правя. Така трябва, да се научим да си пълним сървара. Да се научим да не разчитаме на правата си на Юзер Админи.
Благодаря ти за безкрайното търпение към всичките ми глупости. Искам да ти се извиня напоследък си изпуснах нервите, съжалявам.
Също така благодаря от името на цялото къмпани за това, че ни направи сървъра и ни събра като обшност. Надяваме се да те посрешнем на "Пълен сървър" и да сме по-единни от всякога.

Пано

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

=BG=Co No.2 Empty Re: =BG=Co No.2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите