BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medic,medic...

4 posters

Go down

Medic,medic... Empty Medic,medic...

Писане  mystnt Нед Авг 29, 2010 11:35 am

Здравейте,случайно намерих сайта,не знаех че има и БГ сървър..искам да ви питам играете ли още и какво ви е IP-то и кога се събирате,че другите теми са от преди месеци...гледам сте се събрали хора,надявам се по-цивилизовано да играете,в чуждите сървъри е ад,никаква отборна игра,никакво тактическо мислене,всеки бяга сам..играя само MEDIC и си е истински ад при тая липса на организация...ако отговора е положителен моля да ме добавите да ме махнете от списъка с пинг-а... (име: N.Todorov)
mystnt
mystnt

Брой мнения : 12
Join date : 29.08.2010
Age : 37
Местожителство : Силистра

Върнете се в началото Go down

Medic,medic... Empty Re: Medic,medic...

Писане  steffo Нед Авг 29, 2010 12:01 pm

Играем тук и тук. Сървърбраузърът на играта не поддържа търсене по IP, а по име: =BG=Company и =BG=Co No.2. По въпроса за отборната игра мога да кажа само, че всичко е въпрос на късмет с какви хора ще се случиш в един тим и един скуад. Ние БГ-тата обикновено се сбираме в един тим и правим наши скуадове, като си комуникираме чрез TS и така правим малко по-организирана игра, но често в резултат на това тимовете се дебалансират и сърварите се опразват.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Medic,medic... Empty Re: Medic,medic...

Писане  mystnt Нед Авг 29, 2010 8:31 pm

Намерих сървърите,добри игри се получават,на моменти дори и отборна игра Smile ...само на моменти е дразнещо,че ме изхвърля за висок пинг Rolling Eyes Някой само да ме светне какво е това ТС,в което един от админ-ите ми каза да влеза...извинявам се,че не съм запознат с терминологията ви,но съм свикнал по чуждите сървъри да хвърлям аптечки... Smile
mystnt
mystnt

Брой мнения : 12
Join date : 29.08.2010
Age : 37
Местожителство : Силистра

Върнете се в началото Go down

Medic,medic... Empty Re: Medic,medic...

Писане  mindilizator Нед Авг 29, 2010 8:55 pm

Теглиш програмката от тук http://www.teamspeak.com/ инсталваш я. Даваш Connections в полето address пишеш troian.com пишеш долу и името си Laughing и влизаш в някой канал кадето немриш познати никове Laughing

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

Medic,medic... Empty Re: Medic,medic...

Писане  mystnt Нед Авг 29, 2010 10:37 pm

Roger That...а гледам имате нещо като отбор/клан,в който набирате явно най-добрите играчи...та на какъв принцип се избирате и каква е ползата...и ако може да ме добавите в тоя списък за пинг-а,че ме изхвърля понякога...
mystnt
mystnt

Брой мнения : 12
Join date : 29.08.2010
Age : 37
Местожителство : Силистра

Върнете се в началото Go down

Medic,medic... Empty Re: Medic,medic...

Писане  mindilizator Нед Авг 29, 2010 10:56 pm

mystnt написа:Roger That...а гледам имате нещо като отбор/клан,в който набирате явно най-добрите играчи...та на какъв принцип се избирате и каква е ползата...и ако може да ме добавите в тоя списък за пинг-а,че ме изхвърля понякога...

отбор/клан ако питащ за =BG|Co= не са подбирани по това Коооолко мноооого са доообри. Всеки може да е член на къмпанито. Поиграй с нас 2-3 седмици и ако имаш желание пускаме една анкетка и ставаш =BG|Co= (досега не помня някои да не е бил приет). Ползаааа почти никаква Laughing освен резервирано място на сървъра. За пингаа вероятно още утре някой админ ще се "самосезира" и ще те добави Wink

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

Medic,medic... Empty Re: Medic,medic...

Писане  Templar Пон Авг 30, 2010 5:42 am

mystnt написа:Roger That...а гледам имате нещо като отбор/клан,в който набирате явно най-добрите играчи...та на какъв принцип се избирате и каква е ползата...и ако може да ме добавите в тоя списък за пинг-а,че ме изхвърля понякога...

Привет и от мен пич.
Значи само да уточня, в отбора не сме НАЙ ДОБРИТЕ играчи, а сме хората, които имат нужда малко да премерят пушки на официални турнири, лареди и т.н.
Член на отбора би могъл да бъде всеки, който има желание за сериозна игра, тренировки един или повече пъти в седмицата, както и мачове по 1-2-3 пъти седмично Smile
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Medic,medic... Empty Re: Medic,medic...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите