BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Геймърите съсипват гейм индустрията

4 posters

Go down

Геймърите съсипват гейм индустрията Empty Геймърите съсипват гейм индустрията

Писане  steffo Вто Сеп 07, 2010 6:43 am

Аз също съм мислил по този въпрос и намирам тезата за интересна: ЦЪК.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Геймърите съсипват гейм индустрията Empty Re: Геймърите съсипват гейм индустрията

Писане  XipokraT Вто Сеп 07, 2010 7:48 am

Темата е наистина интересна и за жалост вярна. Производителите изкарват дебилно тъпи игри, които се превъртат изключително бързо и лесно, което мен лично не ми харесва. За пример ще дам поредицата "Принцът на Персия". Предполагам сте я играли. Последната и предпоследната игра, която изкараха бяха направо смешни. Първо ще изкажа мнението си за малоумната анимационна версия. Толкова дебилна игра не съм играл. Някаква жена ходи след теб и ти спасява задника. Да не говорим, че беше грозна. От към геймплей....
За последната опитаха се да направят бегло подобие на по-старите издания, но не успяха поне за мен. Няма комбота които да те зарадват. На Warrior within като утрепеш някое чудовище гледах как му пада главата на забавен кадър. Можеш по-няколко начина на го убиеш. Друго което не ми хареса е въвеждането на, някои сили. По-точно тези с които можеш да убиеш 30 изрода с 1 или 2 удара.
Само ще го нарека free run-а беше на прилично ниво. И все пак я изиграх, защото това е една от най-любимите ми игри.



ПС: Забравих да вмъкна логическите задачи споменати от статията. На предишните версии на играта имаше доста трудни. На пример не се сещам точно в коя версия беше там където си в гробницата и трябва да местиш статуи, за да счупиш вратата. За мен това беше доста трудно начинание, докато в новата нямаше нещо което да ме затрудни.
ПС2: Даже не помня дали в новата имаше босове... Всеки който е играл всичките игри предполагам си спомня Дахака....

XipokraT

Брой мнения : 6
Join date : 14.05.2010

Върнете се в началото Go down

Геймърите съсипват гейм индустрията Empty Re: Геймърите съсипват гейм индустрията

Писане  ZeddBG Вто Сеп 07, 2010 9:59 am

Според мен заглавието на статията не е точно. Не геймърите съсипват индустрията, а точно обратното - гейм индустрията съсипва, или по-скоро разваля, геймърите.
Има геймъри, които при малко по-висока трудност се отказват. За да не ги загубят, индустрията прави по-лесни, по-ненапрягащи сивото вещество, че дори бих казал и по-лигави игри.
Това е резултат от целта да се съберат колкото се може повече пари от пазара, на каквато и да е цена.

ПП
Всичко това е резултат и от наблюдаващото се глобално изглупяване на хората, говоря като цяло, а не конкретно.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Геймърите съсипват гейм индустрията Empty Re: Геймърите съсипват гейм индустрията

Писане  Templar Вто Сеп 07, 2010 2:51 pm

Не бе, права е мацката както и Вие сте прави,
Зед, ти щом си играл Soul Reaver/Blood Omen поредицата от пет игри, вярвам че наистина знаеш какво значи ТРУДНА игра. Отказвал съм се от нея 3 пъти, но накрая след време успях да я превъртя Wink
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Геймърите съсипват гейм индустрията Empty Re: Геймърите съсипват гейм индустрията

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите