BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За чийтърите и чийтовете

+4
MitaKa
Tutankamon
JoRRoMaN
ZeddBG
8 posters

Go down

За чийтърите и чийтовете Empty За чийтърите и чийтовете

Писане  ZeddBG Чет Сеп 25, 2008 4:41 pm

Много болна тема. Толкова са много вече, че не можеш да си сигурен кой е чийтър и кой просто много добър.
А борбана на ЕА срещу чийтърите си е нищо повече от трах в очите.
Премахване на мъглата и виждане на неограничено разстояние; виждане през стените; куршуми които цепят глави без дори да се целиш....... и още много.
Видите ли някой в сървъра, чието име е с различен цвят... това пак е чийт, и нищо не гарантира, че човека не използва и други.

Тук е мястото според мен и да спомена 100% /доказани/ чийтъри от БГ в BF2142.
- GeNcHoMaN - сега гледам, че си е променил профила и го показва с флага на Ямайка Laughing
- Hr1s7o-BG - няма да се учудя, ако и брат му Drakona /много е вероятно dead_man да е същия човек/ също да прилага чийтовете.

Възможно е PunkBuster-a да блокира това, което те използваха, но така или иначе, щом го направиха веднъж, имат ли възможност пак ще го направят.
Evil or Very Mad
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  JoRRoMaN Чет Сеп 25, 2008 4:58 pm

dead_man си е дракон аи им е братовчед...
инак тук мога да пусна глупостите на генчо...ама да го оставим да си си цъка ...той между друготе го няма в стата...
а христо шматката гледа в кой сървър играем през интернет и влиза ...


инак тия чийтъри толкова дразнят ! обезмислят играта и решават тая на целия си тим.
но...добре е че поне може да си излезеш Wink от сървъра то друго не остава
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  Tutankamon Чет Сеп 25, 2008 5:58 pm

То май ще ни остане кефа че с чийт и без чийт кат попадне пред мерника и дум долу..... bom bom bom
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  MitaKa Пет Сеп 26, 2008 12:35 pm

Нема оправия от чийтъри . Много жалко,че ЕА не се трудят достатъчно за филтриране на тия програми.
MitaKa
MitaKa

Брой мнения : 16
Join date : 26.09.2008
Age : 45

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  JoRRoMaN Пет Сеп 26, 2008 4:29 pm

MitaKa написа:Нема оправия от чийтъри . Много жалко,че ЕА не се трудят достатъчно за филтриране на тия програми.

ооо Митак ! колко изненадващо че си тук ...радвам се
ами те може и да правят ама....

иха....най накрая ми излезе стата отдолу cheers bounce

мене много ме е яд на ЕА - как такава голяма компания няма да се справи с самозванковци които земат по 99 $ и така да преминат всякакви граници в софтуера им?
как няма да се стигне до съд поне? те да не са малка фирмичка - ами най голямата !
едва ли им пречи да разберат кой ровичка толкова навътре и надълбоко в разработката им и да му натрошат главата после с актове.
преди с вальо спорехме дали можели да ги съдят ?...ами според мене да ! тва е посегателство на запазен лиценз...който подлежи на наказание..
или друго? толкова ли нямат програмисти да спрат колегите си ...опасявам се че точно колеги от тях са направили тва... като допълнителен доход Wink ...
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  Tutankamon Пет Сеп 26, 2008 6:52 pm

Генчо днес ми писа на скйпа кво сме искали от тях тримата .Че сме ги писали по форумите . Стана ми много чудно от каде знае . Или сред нас има някой портаджия .вие кажете. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  majestysoldier Съб Сеп 27, 2008 6:31 am

аз съм ги премахнал и от скайпа и от бъди листа Shocked
majestysoldier
majestysoldier
xX[BG]Xx

Брой мнения : 27
Join date : 25.09.2008
Age : 30
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  ZeddBG Съб Сеп 27, 2008 6:34 am

И на мен ми писаха снощи по скайпа. Какво сме били искали?
Нищо не искаме, но да се знае, кой е чийтър и кой играе честно. Това е.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  chopara Съб Сеп 27, 2008 9:00 am

незнам но и аз като MAJ. съм ги премахнал
chopara
chopara
xX[BG]Xx

Брой мнения : 21
Join date : 26.09.2008
Age : 31

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  MitaKa Съб Сеп 27, 2008 10:40 pm

Tutankamon написа:Генчо днес ми писа на скйпа кво сме искали от тях тримата .Че сме ги писали по форумите . Стана ми много чудно от каде знае . Или сред нас има някой портаджия .вие кажете. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Az mu pisah sled kato vidqh,4e ste gi diskutirali.Iskah da mu stane krivo i da si promeni na4ina na igra.I qvno dosta krivo mu e stanalo.
A tova s "portadjiqta" ne mi stana mnogo qsno .. tova ne e li publi4nata 4ast na foruma ??(ne zabravqite 4e az ne igraq ve4e i sum samo turist)

PS. Sorry za 6liokavicata no pi6a ot laptop bez kirilica.
MitaKa
MitaKa

Брой мнения : 16
Join date : 26.09.2008
Age : 45

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  JoRRoMaN Нед Сеп 28, 2008 5:49 am

тия лапета не заслужават капка уважение... не виждам какво се се занимавате с тях..remove и толкоз...
те са минала тема... не веднъж са доказали че не струват.. само ясен и вальо имат връзка с някои от тях ...другите сме ги премахнали..
и има защо .
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  Fibrex Нед Сеп 28, 2008 11:30 am

Абее чийтърите на верооо!! Twisted Evil Twisted Evil Те трее да схванат, че понеже са заухави и не мое да губят-печелят и здухват играта на 70% от сървъра в който са.....Независимо враг или свой. affraid <--- тая игона е мноо добра еййй!!! affraid Отключиха ли ранговете ?
Fibrex
Fibrex

Брой мнения : 3
Join date : 28.09.2008
Age : 42

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  JoRRoMaN Нед Сеп 28, 2008 12:23 pm

Fibrex написа:Абее чийтърите на верооо!! Twisted Evil Twisted Evil Те трее да схванат, че понеже са заухави и не мое да губят-печелят и здухват играта на 70% от сървъра в който са.....Независимо враг или свой. affraid <--- тая игона е мноо добра еййй!!! affraid Отключиха ли ранговете ?
добре дошъл фибрекс !
вие с митака все пак ви е любопитно какво става тука а ? alien
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  Tutankamon Нед Сеп 28, 2008 1:29 pm

MitaKa написа:
Tutankamon написа:Генчо днес ми писа на скйпа кво сме искали от тях тримата .Че сме ги писали по форумите . Стана ми много чудно от каде знае . Или сред нас има някой портаджия .вие кажете. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Az mu pisah sled kato vidqh,4e ste gi diskutirali.Iskah da mu stane krivo i da si promeni na4ina na igra.I qvno dosta krivo mu e stanalo.
A tova s "portadjiqta" ne mi stana mnogo qsno .. tova ne e li publi4nata 4ast na foruma ??(ne zabravqite 4e az ne igraq ve4e i sum samo turist)

PS. Sorry za 6liokavicata no pi6a ot laptop bez kirilica.

Понеже не съм споменал нищо за тия смотлйовчи и ми стана чудно че на мен ми пише .
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  steffo Нед Сеп 28, 2008 8:46 pm

Днес в геймчата на нашия сървар си писах с -=Dz=-VOZO. Той сега се намира в USA, Меката на BF2142. Питах го как е, поиграва ли в американските сървари, как намира тамошните играчи? А той ми пише, че всички били "n00bs", разглезени от идеалните условия които имат за игра. Казва ми, че към някои тамошни сървари имал пинг 12, а спомняте си с какъв пинг играеше от Саудитска Арабия? Smile Естествено при такъв пинг, той станал "смъртоносна машина", а американчетата почнали да го банват поради съмнение за чийтинг. Оплака ми се, че наскоро имал бан от 2 тамошни сървара. Позната история. И аз колко кика и бана съм отнесъл по същата причина! Не се заблуждавайте - с чийтинга в играта никога няма да се приключи! Както в живота има измамници, така и в игрите ще има хора които искат да печелят по нечестен начин. НИКОГА ЕА или Even Balance няма да намерят сериозно решение на този проблем. ЕА се интересуват само от печалбите си/а нали и чийтърите са клиенти и то добри/. Едва когато положението стане нетърпимо изкарват поредния пач, който решава проблема за два дена и после пак "старата песен на нов глас". Even Balance правят безполезния безплатен PunkBuster, а задавате ли си въпроса кой прави платените чийтове, рекламирани като 100% неуловими от системата на PunkBuster? Смешното е, че PunkBuster защитава само от чиитовете изчоплени от доморасли хакерчета. Т.е. гарантира вървежността само на Even Balance-ките чийтове скрити зад анонимни сайтове. Това е моето лично мнение. За мен решенията на проблема /в личен план/ са няколко: 1. Когато играя в сървър с чийтъри - излизам. 2. Купувам си и аз чийт и, ако в сървара срещу мен има чийтъри, си го включвам, за да си ги "премерим". 3. Играя само в клановия сървар на хХ[BG]Xx и като видя хакери - БАННННН FOR EVER!
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  ZeddBG Чет Окт 02, 2008 6:32 am

Вчера един на Operation Shingle, играе съпорт, залегнал някъде в далечината и трепе наред. Снайперст трябва да си, за да го видиш на zoom, а онзи със Shuko-то трепе Evil or Very Mad
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  Tutankamon Чет Окт 02, 2008 9:09 am

ZeddBG написа:Вчера един на Operation Shingle, играе съпорт, залегнал някъде в далечината и трепе наред. Снайперст трябва да си, за да го видиш на zoom, а онзи със Shuko-то трепе Evil or Very Mad

Ми то и със снайпера не се виждаше , аз само изтрелите виждах как идват от някаде , той и със зум не се виждаше!!!!
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  JoRRoMaN Чет Окт 02, 2008 3:32 pm

Tutankamon написа:той и със зум не се виждаше!!!!

смятай Suspect
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  ZeddBG Пон Окт 06, 2008 2:37 pm

Днес четох, че да си смениш цвета на името ти в играта на оранжев не задължително означава че имаш Hack.

"if u go in game and u type |CAA| into your tag, then your name and what ever you type becomes orange. NOT RECCOMENDED!"

Та значи, вместо клан таг се пишело |CAA| и цвета на името, както и всичко което пишеш в чата, става оранжев.
Не е за препоръчване, защото хаковете предлагат същата опция. Затова и админите видят ли играч с различен цвят на името - ban.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  steffo Пет Дек 05, 2008 8:35 am

Аз съм банвал неведнъж играчи с цветни имена. В банлиста може да ги видите с основание за бан "color name". Въпросът е дали да не въведем това като правило за бан, да знаят че цветните са забранени.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  ZeddBG Пет Дек 05, 2008 10:47 am

може като in-game message да добавим нещо от сорта:
If your color is the game is different you will get a permanent ban
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Чийт или бъг - кажете вие

Писане  steffo Нед Фев 08, 2009 5:37 pm

Днес в нашия сървър ми се случи нещо интерeсно, което успях да запиша с Fraps: http://dox.bg/files/dw?a=e728d179f0. Картата е Wake Island 2142. Аз съм в тима на EU, а PAC солджъра когото се опитвам да убия е на едно от противовъздушните оръдия на нашия титан. Както се вижда от самия запис, докато е на оръдието войникът на PAC не може да бъде убит.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  ZeddBG Нед Фев 08, 2009 5:46 pm

Това и на мен ми се е случвало няколко пъти.
Може и бъг да е.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  Tutankamon Чет Фев 12, 2009 10:27 am

а може и да не е Suspect
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

За чийтърите и чийтовете Empty Re: За чийтърите и чийтовете

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите