BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За вертолетите

+2
ZeddBG
Hi-Jack
6 posters

Go down

За вертолетите Empty За вертолетите

Писане  Hi-Jack Нед Сеп 26, 2010 8:18 am

Как да избягаме от ракета Very Happy - https://www.youtube.com/watch?v=CYAzcMA4QVA&feature=player_embedded


Последната промяна е направена от Hi-Jack на Нед Сеп 26, 2010 10:13 am; мнението е било променяно общо 1 път

Hi-Jack

Брой мнения : 52
Join date : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  ZeddBG Нед Сеп 26, 2010 10:02 am

Никак. Не можеш да им избягаш, за съжаление. Много глупаво е направено.
Вариантите ти са
- Да ползваш специализацията с дим, което играе ролята на примамки, което пък не е примамки, а просто премахва трейсъра - само дето не винаги работи, а и дори да сработи, ако са ти лепнали 2 трейсъра - ще махне само единия.
- Да ползваш специализацията Vehicle armour и да се надяваш, че който е изстрелял ракетата не е с перк-а за повече дмг, и също така, че не идва втора ракета...
- Ако знаеш откъде ще дойде ракетата можеш да пробваш да се прикриеш зад някаква преграда, която да застане на пътя на ракетите, но не винаги имаш такава, или пък време да застанеш на правилната позиция.
- Да пробваш да се отдалечиш от вражеските позиции. Ако си извън обхват инженерите не могат да прихванат трейсъра, но и това е почти невъзможно, защото хелито е толкова тромаво, че само в редки случаи може да се получи.

Гледай да не се задържаш на едно място, да не минаваш над вражески позиции, и също така да не си прекалено ниско, защото тогава на добър инженер не му е нужен трейсър, за да те улучи Cool

Бе лепнат ли ти трейсъра, в повечето случаи е Mission Impossible да се спасиш.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  ZeddBG Нед Сеп 26, 2010 12:18 pm

Да яко видео, само дето това е супер идеалния случай, в който си ниско и ракетата се забива в земята, а да не говорим, че в истинска битка това хели ще падне и без да е трейснато....
Най-тъпото е, че ако си малко по-нагоре ракетата се завърта и пак идва към теб. Веднъж така 3 пъти я избягвах докато накрая ме удари, естествено.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  XipokraT Нед Сеп 26, 2010 12:24 pm

Като стана дума за трейсърите те как по точно работят? Стрелял съм с/у хеликоптер със сложен трейсър и не виждам какво
ми помага? Ако някой ми обясни на какъв принцип са ще съм благодарен. Smile

XipokraT

Брой мнения : 6
Join date : 14.05.2010

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  JoRRoMaN Нед Сеп 26, 2010 1:20 pm

тия с лекота летят
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  ZeddBG Нед Сеп 26, 2010 5:48 pm

XipokraT написа:Като стана дума за трейсърите те как по точно работят? Стрелял съм с/у хеликоптер със сложен трейсър и не виждам какво
ми помага? Ако някой ми обясни на какъв принцип са ще съм благодарен. Smile
Прицелваш се и изчакваш докато ракетата прихване трейсъра - тогава ще ти изпише разстоянието до целта, и чак тогава стреляш.


Последната промяна е направена от ZeddBG на Нед Сеп 26, 2010 8:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  XipokraT Нед Сеп 26, 2010 7:55 pm

Ахааааааа то не било за аборигени като мен. Laughing

XipokraT

Брой мнения : 6
Join date : 14.05.2010

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  Hi-Jack Пон Сеп 27, 2010 7:04 am

ZeddBG написа:Да яко видео, само дето това е супер идеалния случай, в който си ниско и ракетата се забива в земята, а да не говорим, че в истинска битка това хели ще падне и без да е трейснато....
Най-тъпото е, че ако си малко по-нагоре ракетата се завърта и пак идва към теб. Веднъж така 3 пъти я избягвах докато накрая ме удари, естествено.
Номера е бавно да снижаваш хелито, като в същото време правиш стрейф. Не е лесно .... Very Happy

ZeddBG написа:- Да ползваш специализацията с дим, което играе ролята на примамки, което пък не е примамки, а просто премахва трейсъра - само дето не винаги работи, а и дори да сработи, ако са ти лепнали 2 трейсъра - ще махне само единия.
Работи, дори и два трейсъра да са ти лепнали, но преди да си прихванат.

ZeddBG написа:- Да пробваш да се отдалечиш от вражеските позиции. Ако си извън обхват инженерите не могат да прихванат трейсъра, но и това е почти невъзможно, защото хелито е толкова тромаво, че само в редки случаи може да се получи.
Аз използвам този начин и много пъти ме е спасявал. Бойните хелита са достатъчно бързи, ако тръгнеш да бягаш веднга след като са ти сложили трейсъра.

ZeddBG написа:Гледай да не се задържаш на едно място, да не минаваш над вражески позиции, и също така да не си прекалено ниско, защото тогава на добър инженер не му е нужен трейсър, за да те улучи
По-скоро да си достатъчно маневрен ( независимо от височината на полета ) за да затрудниш максимално желащите да те маркират.

Hi-Jack

Брой мнения : 52
Join date : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  ZeddBG Пон Сеп 27, 2010 7:29 am

Е явно ти си Пилота тук, с главно "П". Завадаш въпрос, на който и сам знаеш отговора Very Happy
Това със снижаването и стрейфването, пробвай го на по-голяма височина и ще видиш че няма да те спаси.
А за маневреността на хелито.... аз като човек който идва от БФ2142 мога да ти кажа, че тук хелито е адски ама адски тромаво.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  Hi-Jack Пон Сеп 27, 2010 10:10 am

Просто показах, как НЯКОИ могат .... Very Happy извън вариантите, които ТИ си описал.

Hi-Jack

Брой мнения : 52
Join date : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  mindilizator Пон Сеп 27, 2010 2:56 pm

Аз пък обичам да се возя и при двама ви .

п.п. Hi-Jack не знам дали съм ти казвал но KILLminator е втория ми солджър.


Последната промяна е направена от mindilizator на Вто Сеп 28, 2010 5:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  Hi-Jack Пон Сеп 27, 2010 4:47 pm

Верно ? Не знаех. Но предпочитам KILLminator, по-добър солджър е.

П.П. За ZeddBG не знам, но винаги ме e било страх, когато KILLminator e gunner на WIcKeD SIcK срещу мен Very Happy

Hi-Jack

Брой мнения : 52
Join date : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  mindilizator Пон Сеп 27, 2010 6:51 pm

Емии ние с WIcKeD SIcK литим доста често познавам маневрите му а и ТиимСпика много помага. Пилота и гънара трябва да обменят ифдормация непрекъснато/задължително защото единия вижда едно другия друго. Дали има вражеско хели дали някои се мъчи да ги трейсва, танкове и ЮЕВ-и Антиеара задълже. Всички тези неща са опасни и за пехотата ама ХеЛиТо е едно и почне ли да прави много килове ...всички го погват. Поне аз в хелито се чувстеам много уязвим. Танковете са по три на отбор и пак всеки гледа да ги взриви (мортър страйк, Ц4 ,противотанкови мини РПГ-та и стационарни). Напоследък народа задобря и въобще не ми се карат машинки.

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  Chicho_Tom Вто Сеп 28, 2010 4:41 pm

кое е най-добро : клавиатура, мишка и клавиатура, геймпад или джойстик ?
Chicho_Tom
Chicho_Tom

Брой мнения : 20
Join date : 17.07.2010
Age : 39

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  Hi-Jack Вто Сеп 28, 2010 6:03 pm

Аз ползвам клавиатура + мишка. Мишката дава по-голяма леснота за прицелването и плавност на полета. Докато за видеото в първия ми пост препоръчват да се мине на "стрелките". Докато с геймпад казват, че е най-добре - при конзолите летенето било много по-лесно и с по-големи възможности. От този геймпад били доволни - http://www.plesio.bg/gamepads-c-69978188/xbox360-wireless-windows-p-229687.html , а и нямало проблеми както с някои други.

Hi-Jack

Брой мнения : 52
Join date : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

За вертолетите Empty Re: За вертолетите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите