BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет

3 posters

Go down

Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет Empty Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет

Писане  terranraptor90 Нед Сеп 26, 2010 9:18 am

Здравейте, казвам се terranraptor90 cheers и преди около седмица си купих Battlefield 2142 Deluxe Edition
Въпросите ми са
Как да инсталирам Northern Strike
Какви пачове и регистрации ми тряабват за да играя в интернет и от каде да ги намеря

Благодаря предварително Smile

terranraptor90

Брой мнения : 6
Join date : 26.09.2010

Върнете се в началото Go down

Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет Empty Re: Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет

Писане  terranraptor90 Нед Сеп 26, 2010 9:20 am

Ако е възможно някой да ми се свърже в скайп да ми обясни по-подробно ще съм много благодарен flower Smile
скайп: bacaplaca

terranraptor90

Брой мнения : 6
Join date : 26.09.2010

Върнете се в началото Go down

Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет Empty Re: Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет

Писане  ZeddBG Нед Сеп 26, 2010 9:54 am

В делукс версията той не се ли слага автоматично? Аз не съм с делукса и единствено мога да ти кажа как се инсталираше когато бе отделно от самата игра.
След като инсталираш играта се слагаше патч 1,20 или 1,25 след това се инсталираше Northern Strike и след това играта се ъпдейтваше до версия 1,50.
Ако нямаш инсталирани всички ъпдейти играта само ти съобщава за налични такива и ти предлага да ги изтеглиш.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет Empty Re: Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет

Писане  steffo Нед Сеп 26, 2010 10:06 am

НС е включен в делукс издението и не иска отделна инсталаци. Освен това делукса е с пач 1.4, но не изключвам възможността да са пуснали копия и с последния пач. Във всички случаи играта ще ти каже коя версия ползваш и има ли нов пач.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет Empty Re: Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет

Писане  terranraptor90 Нед Сеп 26, 2010 10:40 am

Сигурно сте прави - НС е включено в БФ2142 Делукс
а кой пач ми трябва да изтегля ?

terranraptor90

Брой мнения : 6
Join date : 26.09.2010

Върнете се в началото Go down

Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет Empty Re: Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет

Писане  steffo Нед Сеп 26, 2010 5:06 pm

1.5 eто от тук: клик. За предпочитане е да дръпнеш инкрементъл пача защото е по-малък. Той съдържа само ъпдейтите от версия 1.4 към 1.5. Пълният пач 1.5 съдържа всички ъпдейти което при тебе е излишно тъй като си/би трябвало да си/ на версия 1.4.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет Empty Re: Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет

Писане  terranraptor90 Вто Сеп 28, 2010 12:31 pm

Ами аз сложих по-малкия пач и след като поиграх малко в нета и видях ънлоците, за най-горните ми пише, че иска ЕА Линк.. това какво е ? и от каде се тегли ? Smile

terranraptor90

Брой мнения : 6
Join date : 26.09.2010

Върнете се в началото Go down

Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет Empty Re: Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет

Писане  ZeddBG Вто Сеп 28, 2010 12:58 pm

Най-горните ънлоци, предполагам за тези, които са от НС говориш, те се получават само чрез ънлок точки спечелени в игра на карти от НС.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет Empty Re: Въпрос около инсталацията на Northern Strike и игра в интернет

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите