BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

5 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  ZeddBG Нед Окт 10, 2010 12:01 pm

В тази тема ще сложа снимки на зоните против baserape и като цяло ще обобщя всички настройки, които са активни.

До днес беше активна настройка, която автоматично убива войник, който е в противниковата база и убие там противник. От днес тази настройка е допълнена с нова, която засега е в тестов период, имам предвид за сървъра. Когато противник влезе в базата и убие някого той пак бива автоматично убит от сървъра, но и получава предупреждение за Baserape. Когато това се повтори бива автоматично кикнат от сървъра със съобщение, че е кикнат заради Baserape. Ако отново влезе на сървъра и продължи със същия начин на игра, следващия кик се превръща в бан за 36 часа.
Тъй като сървъра подава информация за местонахождението на даден играч само когато той убие, или бъде убит, е невъзможно да се предупреждава още с влизането в защитената зона.

Anti Baserape Zones - Conquest Mode

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Aricaharbor

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Atacamadesert

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Lagunaaltau

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Lagunapresa

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Nelsonbay

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Panamacanal

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Portvaldez

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Whitepass

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Oasisv

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Heavymetalv

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Harvestday


Maplist

Atacama Desert Rush - Vehicle Spawn rate 120%
Oasis Rush - Tickets 125% - Vehicle Spawn rate 130%
Harvest Day CQ - 1 Рунд - Tickets 90% - Vehicle Spawn rate 130%
Arica Harbor Rush - Vehicle Spawn rate 115%
Atacama Desert CQ - Tickets 80% - Vehicle Spawn rate 150%
Heavy Metal CQ - 1 Рунд - Tickets 90% - Vehicle Spawn rate 130%
Harvest Day Rush - Tickets 125% - Vehicle Spawn rate 120%
Isla Inocentes Rush - Vehicle Spawn rate 130%
Arica Harbor CQ - 1 Рунд - Tickets 50%
Laguna Presa Rush
Valparaiso Rush
Laguna Presa CQ - 1 Рунд - Tickets 80%
White Pass Rush
Nelson Bay Rush
Panama Canal CQ - 1 Рунд
Port Valdez Rush - Vehicle Spawn rate 130%
Laguna Alta CQ - 1 Рунд - Tickets 80%


Променени defaulf стойности
Start delay - 15 sec.
Respawn time - 11 sec. (при Squad Deathmatch - 6 sec.)
Idle kick - 600 sec., но при празен сървър е изключен
No Vehicles - Squad Deathmatch
Recon - max 3 за всеки тим
CG - max 3 за всеки тим
High Ping Limit - 290
Friendly Fire = OFF


ПП
При възражения, предложиния или препоръки може да драснете някой ред тук. Моля, без излишен спам.


Последната промяна е направена от ZeddBG на Чет Мар 31, 2011 5:46 pm; мнението е било променяно общо 24 пъти
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  ZeddBG Нед Окт 10, 2010 4:18 pm

Ingame команди, които всеки може да ползва:

@rules - изписва правилата на сървъра.

@myguid - изписва вашия кратък Guid (последните 8 символа).

@myguid [full] - изписва вашия пълен Guid

@guid [име] - изписва Guid за посочения играч.

@loc - показва държавата, в която е хостнат сървъра.

@loc [име] - показва държавата, от която е посочения в командата играч.

@version - показва версията на сървъра, както и на конзолата, която го управлява.

@bfbcs - дава кратка, обобщена, информация за вашия войник. (При тази команда, както и при нейните вариации по-долу, може да се използва вместо "@" - "!". Изписването на !bfbcs ще покаже резултата на всички, които са на сървъра, и @bfbcs - резултата се вижда само от този, който е написал командата).

@bfbcs [име] - кратка, обобщена, информация за посочения войник.

@bfbcs [име] [stat] - по-подробна информация включваща оръжия, бойна техника и т.н.

@bfbcs [име1] [vs] [име2] - сравнява посочените два войника.

@bfbcs [име1] [vs] [име2] [stat] - сравнява двата войника с по-подробна статистика.

ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  Hi-Jack Нед Окт 17, 2010 9:16 am

ZeddBG написа:Anti Baserape Zones - Conquest Mode .......
Поне за ATACAMA не работят.

Hi-Jack

Брой мнения : 52
Join date : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  ZeddBG Нед Окт 17, 2010 11:17 am

Работят Cool
Но ако противник от разстояние, извън зоната, убие някой в базата, това не е Baserape
Има възможност за още по-строги настройки.
Например - в момента е настроено така
Ако противник е на разстояние по-голямо от 80 метра от защитената зона, и убие враг който е вътре в зоната - това не е Baserape.
Ако тази дистанция се увеличи драстично, например 400 метра, всяко убийство в зоната ще се санкционира, но има и нежелан страничен ефект.
Накои хора ще си стоят на сигурно в базата и ще си пуцат оттам.


Промени
Зоната за руската база на Port Valdez е удължена и вече обхваща и по-голяма част от хълма пред базата.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  mindilizator Пон Окт 18, 2010 7:17 pm

Системата като цяло е добра. Само има един проблем а именно не става за всяка карта. Лагуна алта. там 60% от ръндожете има Бейс Рейп, мини пред базата (знам, че ставам досаден с това) и споун кил няма зони няма админи нищо не може да спре нубовете.
Било то рейпещи или рейпени. Смятам че има две карти който не са добре направени-измислени и е ПО-добре да бъдат извадени от мап листата. "Панама канал" и "Лагуна алта" Ще дам пример :
Тази неделя играем "Лагуна алта" един слага мини пред базата (един от нашите 04Б) в следствие и врагът прави същото резултатът е следният: никои не ползва техника тъп рунд. същото и другия рунд в следствие Бейс Рейп и от 30 останахме 18 човека. Честито на печалившиЯЯЯ, моя милост влиза пълни сървър а някои го опразва. Цледва "Нелсан бей" Същия с мините (дето започна и "научи" и другите, че ТОВа е позволено на ТОЗИ сървър орева орталъка, че го рейпят като АТАКЪР "Ей сега ще кикам и ще баня наред" Very Happy
следва "Панама канал" мини и пред двете бази кланът Х|Р дето са редовни почнаха и те. Преди на са СМЕЛИ да го правят.
Следват ДВАААА тъпи рунда. Аз си снайпя не ме ебе. И в двете бази рейп крадене на техника.Тъпи карти тъпи играчи. Тия двете карти е добре да се лееекинко премахнат от маплистата. Не, че нещо ама любитеите на ТЕЗИ карти първо да се научат да ги ПЕЧЕЛЯТ после да ги играеМЕ. clown Very Happy clown Very Happy clown
П.п. нищо лично просто бизнес Wink

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  ZeddBG Вто Окт 19, 2010 3:30 pm

Laguna Alta по принцип не я бях включил в ротацията, защото е безумно направена, но имаше възражения защо я няма, и я добавих.
Panama Canal - тази карта е по-открита и масово рейпене там рядко се наблюдава, мен ме кефи много картата Cool
Мини на изхода на базата - това е тъп подход, лично мнение, НО все пак не е забранен на сървъра.
Ако други имат мнение по въпроса, моля да си напишат мнението. Ако не се приема, че им е все едно и поне засега Laguna Alta е пътник Laughing

ПП
Кой е киквал и банвал за рейпене на ръш??? В правилата на сървъра, както и в ротацията на съобщения в ингейм чата пише, че е Baserape е забранен при Conquest Mode Suspect
5 души сме админите. Колеги моля ви се спазвайте си правилата на собствения сървър. Иначе за какво се занимаваме изобщо?
Когато сте изнервени спазвайте приличен език в ингейм чата, не се дръжте като в махленска кръчма.
И моля, не тиймкилвайте собствените си съотборници, защото те не правели каквото трябва, не всички са такива машини за убиване като вас. И когато пристъпите към такова "нещо" всички виждат как админ нарушава правилата на собствения си сървър.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  ZeddBG Сря Окт 27, 2010 4:13 pm

Промяна в маплистата

Laguna Alta CQ е извадена от ротацията, на нейно място е поставена Laguna Presa CQ
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  ZeddBG Вто Дек 07, 2010 7:25 pm

Актуализирана е маплистата в първото съобщение на темата, също така са добавени защитени зони срещу Baserape в трите нови карти за Conquest.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  mindilizator Сря Дек 08, 2010 7:00 pm

Карта Mod Tickets Vehicle respawn Бр. рундове
Arica Harbor CQ 55% 1 |
Oasis CQ 2 | <==== два поредни инфантри silent silent silent Question
Harvest Day CQ 110% 2 | четири поредни CQ scratch scratch scratch scratch silent
Heavy Metal CQ 130% 2 |
Harvest Day Rush 2
Oasis Rush 2
Cold War Rush 2 <=== Тъпу почти никой не я харесва.
Isla Inocentes Rush 130% 2
Oasis CQ 2 <================ ТЪП кукуест втори път**
Arica Harbor Rush 2
Atacama Desert CQ 80% 150% 2
Valparaiso Rush 2

* Може на някоЙ това да е любима карта (Oasis CQ) ама мен НИ МЪ КЕФИ. Защо по дявплите трябва да я играем ДВА повтарям ДВА пъти повече от останалите карти.
Тикетите на РЪШ на "новите карти" са малко Атакерите са яко прецакани. Много рядко се взима дори първа база.
Смятам, че пробно за една седмица ТРЯБВА да се увеличат с 15- 20%
Смятам също, че това е ФОРУМ в който обсъждаме "настройките на сървъра" а не Вальо да ни уведомява за решения взети едностранно от него или измрънкани от 1-2 човека в ТС.
Пример: КоГа точно "решихме" всички ама ЗАЕДНО да се ограничи CG до 3 на отбор scratch drunken scratch drunken scratch confused confused confused Question scratch Question scratch Question scratch
П.п. scratch Question scratch Question scratch

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  JoRRoMaN Сря Дек 08, 2010 8:22 pm

аз само да попитам защо оазис е тъп конкуест?
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  mindilizator Сря Дек 08, 2010 8:38 pm

Щото има само един танк на "Б"-то и е почти 90% инфантри и е безумно сгъчкана. боя е къща за къща не знаеш кои откъде идва и
от другия бряг е пълно с чакали снайперисти.
Щото има само един танк на "Б"-то <===скуад детмач ама с флагове ТЪПНЯ пълна в тия тесни улици ТАНК scratch
Ако НЕ си извадиш за момент абакана с бутон за 3 -4 единични на мишката и спреш да "спотваш" на ЛОУ настроики (оптик х4 нормал оптик х4 и виждаш през стени)
Може и да разбереш колко е малоумно 1 танка за 2 отбора jocolor

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  JoRRoMaN Сря Дек 08, 2010 9:59 pm

и защо пък трябва да се съди за една карта по това дали е трябвало или не танк да има. ясно е че и на исла танка е пресилено ама си е там и никой не му е пречил ако картата има народ. тук е същото. всеки си решава дали да се мъкне с него или пък да го гони с ц4. част от играта е. а за това че има снайпери на оня хълм си е пак тяхно решение. то и в арика се има "скрити" по камъни и накачорени дървета - мислейки се за невидими и чакат кат чакали някой нууб да постои повече от 10 сек на едно място Smile но те пък са решили пак така. битката си остава между къщите и в интерес на истината стават яки патаклами. но е добре човек да се впусне в тях за да ги оцени по достойство
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  mindilizator Чет Дек 09, 2010 4:25 pm

Мисля, че си сбъркал играта Жоро като ти чета коментара Ти си по скоро за КОД или КонтраСтрайк. Защо не и КуейК. Батълфилд е игра с МАШИНИ. Аз поне съм играл 1942 и там карта без техника НЯМАШЕ. Мелетата и партакламата са за определен тип играчи.
има си и модове за тях а именно скуад ръш и скуад детмач (Аз определено не съм доволен, че на нашия сървър детмача е БЕЗ танк)
Такааа та "Тъ Мастър-е оф ВОСС"

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  Hi-Jack Чет Дек 09, 2010 5:12 pm

И на BF2 също няма карта без техника.

Hi-Jack

Брой мнения : 52
Join date : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  BGNick Чет Дек 09, 2010 6:50 pm

Сори за оспамването на темата и изместването на предназначението и, но колеги, ако поставяте ударението върху "техника" или "инфантри", аз бих гласувал 100% за карта без наличие на бронирана техника, но с едно голямо НО ....
Колега Hi-Jack, на бф2 съм си "губил" 90% от времето само на инфантри карти в частност Strike at Kаrkand и чат пат Mushtuur city и др. Има си карти подходящи за пехота и такива подходящи за бронетехника, и в момента има доволно и от двете. Ако трябва нещо да се вотира нека се отвори тема за това.


ПП: Моя грешка: не Mushtuur a Peninsula. Mushtuur city нищо не чини без техника.

BGNick

Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  JoRRoMaN Чет Дек 09, 2010 10:03 pm

батълфиелд е игра която не е нито само за техника или инфантри има си всичко.
друг е въпроса че ти не харесваш инфатри битки. и като са ръгнали на една инфантри ориентирана карта танк не значи че картата е тъпа. ясно е че на теб ще е тъпа...има си големи карти - върти си танка на тях..
а за това дали съм объркал играта - то аз сичко съм объркал та камо ли една игра.. на 2142 имам над 1000 часа - определено там съм се объркал да ги направя вместо да правя нещо по друго - да пия бира с приятели например Smile
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  ZeddBG Пет Дек 10, 2010 12:56 am

За момента се въртят само карти от Map pack 7, тъй като явно това се търси от болшинството играчи в BC2.

ПП
Относно Оазис - успели са да направят карта представяща добре една битка в градски условия, където наистина боевете са за всяка къща. Танка на картата не би трябвало да е проблем, ако в отбора има достатъчно мислещи играчи с RPG-та, но и съм си мислил да пробваме тази карта как ще е без превозните средства.
А снайперистите от отсрещния бряг на реката са наистина много дразнещи pirat
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  mindilizator Пет Дек 10, 2010 4:35 pm

Вальо "ОАЗИС" я харесваш ти Жоро и още един двама. Само дето напоследък не ви виждам да я играете (не сте на сървъра когато тя се върти). За сметка на това Аз играя всеки ден поне по 3-4 часа и я "засичам" по 2-3 пъти. На мен тази карта ми е противна по ред причини НЕ Я ИГРАЯ (има и други хора които не я харесват). Дойде ли ОАЗИС аз или си излизам и търся ДРУГ сървър или сменям "следваща карта". Всяка вечер по 2-3 пъти. Нужно ли е да играя/играем карта която не харесвам/е заради играчи които в същия този рунд не са на сървъра. Няма какво повече да се опитвам да говоря. Явно ТИ определяш правилата на сървъра еднолично. Успех!

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  JoRRoMaN Пет Дек 10, 2010 5:09 pm

ZeddBG написа:
А снайперистите от отсрещния бряг на реката са наистина много дразнещи pirat

днес попаднах на сървър само с 1 снайперист в отбора. картата тогава бе оазис.
аз съм пас. не ми дреме какво се върти на сървъра. казах си мнението за картите.
с моите кадри в секунда - най малкия ми проблем е картата
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  BGNick Пет Дек 10, 2010 5:30 pm

mindilizator написа:Вальо "ОАЗИС" я харесваш ти Жоро и още един двама. Само дето напоследък не ви виждам да я играете (не сте на сървъра когато тя се върти). За сметка на това Аз играя всеки ден поне по 3-4 часа и я "засичам" по 2-3 пъти. На мен тази карта ми е противна по ред причини НЕ Я ИГРАЯ (има и други хора които не я харесват). Дойде ли ОАЗИС аз или си излизам и търся ДРУГ сървър или сменям "следваща карта". Всяка вечер по 2-3 пъти. Нужно ли е да играя/играем карта която не харесвам/е заради играчи които в същия този рунд не са на сървъра. Няма какво повече да се опитвам да говоря. Явно ТИ определяш правилата на сървъра еднолично. Успех!

След новия пак картите станаха доволно много /което е добре само по себе си/, и явно назрява момента на една "ревизия" на текущите карти, които се въртят на сървара. Ще се присъединя към колегата mindilizator, с апел администратора да стартира една процедура по вотиране на карти, модове и т.н. между колегите във форума.

BGNick

Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  ZeddBG Пет Дек 10, 2010 6:43 pm

Привет от далечния и мразовит север. Не съм си във Варна и затова не играя. В близките дни няма и да се случи, имам си други проблеми.
Относно вотирането - всеки от вас може да пуска анкета, не е нужно мен да чакате да го правя.
Относно едноличното взимане на решения - ами да, за съжаление нещо такова стана, макар че нещата не са точно такива. Аз когато играя, играя САМО на този сървър. На сървъра няма Friendly Fire, защото главно ти Пано, и Жоро не го искахте. Аз стоя на този сървър. В понеделник е Hardcore, защото главно Wicked Sick го искаше. В понеделник аз стоя на този сървър, не ходя по други.
На 3 пъти помолих, всяка сутрин, още някой да оставя по 1 войник на сървъра, да не е само тарантулека сутрин на празен сървър - никой нищо не направи...
Всеки път, когато се допитам до всички останали, резултата е 50:50 или в най-добрия случай 60:40, като ощетената страна заявява, че нямало да играе на сървъра...
Така че в крайна сметка за мен нещата се сведоха до това - сървъра да върви. Затова и стои сега само на Map Pack 7. Отделно, други хора в ТС ми казаха, че искат да се въртят само такива карти....
Хайде пуснете една нова тема с анкета за маплиста, и какъвто е резултата ще я сложа нея.

ПП
Сървъра не е мой. Ако някой мисли, че ще се справя по-добре, и има възможността 24/7 да му работи конзолата и да я наглежда, да пълни сървъра и т.н... аз с радост ще остъпя правата.
Не съм се натискал да съм главен админ на сървъра, ти поне Пано знаеш защо така се получи.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  BGNick Пет Дек 10, 2010 7:47 pm

Привет колега ZeddBG. Първо искам да се извиня ако с прибързаността си, сме те обидили. Сигурен съм, че никой не е имал това за цел. Освен това искам да ти благодаря, че продължаваш да стопанисваш сървара. Ако и други колеги искат/държат да се проведе избор на карти, ще помоля някой вещ да се заеме с това. Аз нито мога да пусна едно гласуване като процедура, нито разбирам от тикети, време за респаун и разни други завързани термини... Тука си трябва знаещ и можещ човек, но не се крия и с каквото друго мога ще съм на разположение. Та така ...

BGNick

Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  mindilizator Пет Дек 10, 2010 9:50 pm

Re: Настройки на сървъра
mindilizator on Нед Авг 22, 2010 10:35 pm


Трябва да има ЕДНА МАПлиста която да се пуска след смяна от ДЕТМАЧ. Не всеки да си пуска квото му е кеф. Щото ако пак ми извъртите 2 поредни карти КУнКУест с по 250 и 350 тикета ще има РЪШ до трето пришествие. Ай ша са не знае намерата. Днес 3/4 от картите (без детмача) бяха конкуест. Яко а? Само дето аз дарение за КУКУест сървър не помня да съм правил и е Ъбсърд за в бъдеще да направя. Така че е добре да се обсъди МНОГО сериозно МАПлистата. Да се направи една анкета, поименна (секи да си гласува за три карти). Картите с най-много гласове се слагат най-отпред според гласовете като се редуват дРЪШ и КУКУест.
Анкета трябва да има защото може нечия любима да остане в дъното а това значи да се пада около 2:00 през ноща. А така карта с дори само един глас ше е наи-късно в периода 22:00-23:00. Срок на анкетата една седмица.....негласувалите после няма защо да претендират. Щом не искат да участват в дискусия за настройкитена съвъра после да не надават вопли и стенания.
П.п.
Малии щях да забравя АНКЕТА.........и за броя на тикетите на КУКУеста щот сички ревът кат видът "АРИКА" с 350 ама никой нищо не прави по въпроса. Щото два рунда "АРИКА" ...........час и половина поне. Ипосле.....Ръша като не се превземат първите бази двата рунда се 20-25 мин и после.....пак КУКУест "Панама
Аз КУКУ-ест сървари нямам намерение да "паля-пълня"
mindilizator on Нед Авг 22, 2010 10:35 pm <край на цитата


Аз на скуад детмач не влизам да пълня сървъра както може би си забелязал, Вальо. Доскоро оставях едно войниче като се прибера от работа. Вместо да си поиграя каквото ми се играе. Гледах да помогна с нещо. Само че наскоро се присетих за изказването ми от АВГУСТ месец. СЕГА СА 7 поредни рунда КуКуЕСТ.
Arica Harbor CQ 55% 1
Oasis CQ 2
Harvest Day CQ 110% 2
Heavy Metal CQ
НИКОГА няма да пълня сървъра повече НИКОГА!!!
Камо ли да си оставя войник от сутринта. НИКОГА
steffo написа:Толкова ли е трудно, сутрин, преди да тръгнете на работа/училище/ да оставите един сламен войник в BG Co №2 сървъра? Да, много по-лесно е Вальо да ви го напълни, но да го направи сам сега когато има значителен отлив на играчи към други игри е мишън импосъбъл. Ако все още не сте изпитвали леко неудобство от тази ситуация, може би е редно да ви го каже един външен човек, за да я осъзнаете.
Плачеше ми се като видях какво е написал Стефан. За съжаление аз съм човек който държи на думата си.
НИКОГА няма да пълня сървъра повече НИКОГА!!!
Играйте си OAZIS CQ колкото искате.
Хардкор също си пускай колкото искаш нищо, че Wicked Sick е наказан тоя месец без интернет.
Анкета НЯМА да пускам защото знам/видях какво става с анкетите. Гласува кой ли не ....за квото му попадне.
Приятно ми е да играя на НАШ сървър, приятно ми е да сме ЗАЕДНО и се забавляваме. Нямам намерение обаче да прекарвам ТРИ от МАКСИМУМ четирите ми часа на ден Батълфилд в игра на КуКуест (инфантри).

Вальо съжалявам, че реагирам толкова остро. Уважавам те, ценя това което си направил до момента. Тази сървър НЯМАШЕ да го има без ТЕБ. НЯМА и да присъществува дълго без теб. Нужно ли е когато когато не играе никой друг (няма никой на сървъра или в спика) аз и Врил (примерно) да си търсим ДРУГ сървър защото на НАШИЯ се въртят в момента "тъпите карти".
Просто сървър на който преобладава КуКуест (инфантри) не го възприемам като МОЙ/НАШ. Сървърите на който преобладава КуКуест/ инфантри са сървъри които ги трия от "фейвъритс".

П.п. Откривам подписка за отделен "КуКуест/ инфантри" сървър 24 слотов. Готов съм да поема част от разходите за него само и само да разграничим Батълфилд и Кинтрастрайк. Хайде да видим колко са феновете на "КуКуест/ инфантри" съберете се ЧЕТИРИМА
по 10 кинта и аз ще давам по некой лев (обаче САМО"КуКуест/ инфантри"). Мисля, че това е по добре от анкета??? Да видим КОЙ ДРУГ осевн тези (ако се саберат и толкова) ще му домилее толкова за "КуКуест/ инфантри" сървър та да доиде да играе ТАМ. Чакам да видя гората от ръце......? Възсторженни викове " САМО КуКуест/ инфантри" .......? Темата е открита......СтРеЛяЙтЕ.


Последната промяна е направена от mindilizator на Пет Дек 10, 2010 10:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  ZeddBG Пет Дек 10, 2010 10:50 pm

Сега картите са само от новите - 3 CQ следвани от 3 Rush, както и да го гледам е 50:50
От месеци Арика CQ е на 55% тикети, можеш да си сметнеш колко прави това.
Ако някой друг някой ден е сменял картите от неговата си конзола, но не е въвел друг брой тикето от стандартното - проблема не е в мен.

Виждам, че нещо много си се изнервил от слаб тим на който си попаднал ли какво, не знам. Но говориш наизуст просто.

"Щото два рунда "АРИКА" ...........час и половина поне. Ипосле.....Ръша като не се превземат първите бази двата рунда се 20-25 мин и после.....пак КУКУест "Панама"

Днес арика не е играна, не е в листата, а на новите ръш карти тикетите са 120% - ако пак не може да се превземе първа база....... какво 200% ли, 300%.... докато се получи? И после панама кукуест..... само дето панама не е била пускана сигурно от 2 седмици...

ПП
Чакам резултата от анкетата
Който иска да си казва трите карти, не знам защо три но все тая. Аз мнение няма да изказвам и каквото се получи това ще е.
Досега гледах от гледна точка да върви съвъра, и той наистина върви, в момента е на най-високия си ранг от пускането си. Но явно съм бъркал. Любимата ми карта за CQ я извадих от листата щом видях как от 32 слота предния рунд става на 20 още с почването й.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  mindilizator Пет Дек 10, 2010 10:56 pm

Това е ЦИТАТ на мое изказване от АВГУСТ месец:
Re: Настройки на сървъра
mindilizator on Нед Авг 22, 2010 10:35 pm


Трябва да има ЕДНА МАПлиста която да се пуска след смяна от ДЕТМАЧ. Не всеки да си пуска квото му е кеф. Щото ако пак ми извъртите 2 поредни карти КУнКУест с по 250 и 350 тикета ще има РЪШ до трето пришествие. Ай ша са не знае намерата. Днес 3/4 от картите (без детмача) бяха конкуест. Яко а? Само дето аз дарение за КУКУест сървър не помня да съм правил и е Ъбсърд за в бъдеще да направя. Така че е добре да се обсъди МНОГО сериозно МАПлистата. Да се направи една анкета, поименна (секи да си гласува за три карти). Картите с най-много гласове се слагат най-отпред според гласовете като се редуват дРЪШ и КУКУест.
Анкета трябва да има защото може нечия любима да остане в дъното а това значи да се пада около 2:00 през ноща. А така карта с дори само един глас ше е наи-късно в периода 22:00-23:00. Срок на анкетата една седмица.....негласувалите после няма защо да претендират. Щом не искат да участват в дискусия за настройкитена съвъра после да не надават вопли и стенания.
П.п.
Малии щях да забравя АНКЕТА.........и за броя на тикетите на КУКУеста щот сички ревът кат видът "АРИКА" с 350 ама никой нищо не прави по въпроса. Щото два рунда "АРИКА" ...........час и половина поне. Ипосле.....Ръша като не се превземат първите бази двата рунда се 20-25 мин и после.....пак КУКУест "Панама
Аз КУКУ-ест сървари нямам намерение да "паля-пълня"
mindilizator on Нед Авг 22, 2010 10:35 pm <край на цитата

Темата е заключена и затова не мога да го постна като цитат!

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules Empty Re: BG04B Public Server AntiBaserape zones & Rules

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите