BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Молба от =BG=Company към =BG=Co.2

3 posters

Go down

Молба от =BG=Company към =BG=Co.2 Empty Молба от =BG=Company към =BG=Co.2

Писане  StNickBG Чет Окт 21, 2010 7:31 am

Уважаеми,

най-учтиво Ви моля да премахнете информацията за сървър 213.163.68.200:19569 =BG=Company от началната страница на този сайт http://battlefield-bg.110mb.com/. Смятам, че е некоректно да обявявате съучастие в нещо, в което на практика такова нямате. Ако Все пак, получавате морално удовлетворение от това да правите "помени с чужди баници", то явно ще трябва да се примирим с ценностната Ви система. Ако това е единствената форма за съществуване за Вас - до моля, добавете там и нашия Медал Оф Онър сървърSmile

Искам да втъкна, че =BG=Company и =BG=Co.2 НЯМАТ нищо общо.

=BG=Company, не е =BG=Co.1...защото такова понятие няма. =BG=Company е напълно независима и финансово и идеологично организация с изцяло благотворителна цел, а именно наличието на сървъри за български играчи.

Не знам дали сте се замисляли, но носенето на еднакви тагове и опитите за подражание водят единствено до тотално размазване. Хора натирени във Вашия сървър и кикнати за "Not a teamplayer" идват при нас и казват "You suck!", за което освен да Ви благодаря, друго не мога да кажа!Smile

Благодаря, че като истински наследници на г-на "Ганьо" с ранг -"Бай" всячески (дори и несъзнателно понякога), слагате пръчки (че и цели пръти) в колелото на =BG=Company, само за да задоволите семплите си егоистични интереси от това: да не Ви убиват, повече от колкото трябва, на сървъра на който админчите...както е казал поета - едни широко скроени души.

Както и да е, да не хабя повече думи и нерви, но само за инфо - =BG=Company няма да се откаже, нито сега - нито след година, нито след 5:) Ако държите да сте "мажоретките" от =BG=Co.2, а не заложите на нещо собствено и Ваше, като идея и концепция...то пожелавам Ви успешни 5 години занапред!

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Молба от =BG=Company към =BG=Co.2 Empty Re: Молба от =BG=Company към =BG=Co.2

Писане  StNickBG Чет Окт 21, 2010 8:43 am

Свързах се със Zedd, ще направи необходимите промени по сайта, за което предварително благодаря!

В този ред на мисли, приемете извиненията ми, ако първоначалния ми тон е бил прекалено рязък!

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Молба от =BG=Company към =BG=Co.2 Empty Re: Молба от =BG=Company към =BG=Co.2

Писане  Hi-Jack Чет Окт 21, 2010 1:40 pm

StNickBG написа:
Искам да втъкна, че =BG=Company и =BG=Co.2 НЯМАТ нищо общо.

=BG=Company е напълно независима и финансово и идеологично организация с изцяло благотворителна цел, а именно наличието на сървъри за български играчи.
Предполагам, че същата цел имат и =BG=Co.2, "а именно наличието на сървъри за български играчи". Това е и общото между тях.
Случвало ми се е в някой чужд сървър като видя бг играч и му кажа - " Хайде да отидем в бг сървъра" , той учуден ме пита "Ама то и бг сървър ли имало ?" , викам му " Не един, ами са два бг сървърите". Кеф ти =BG=Company , кеф ти =BG=Co.2. Друг е въпроса,че напоследък аз влизам само в единия.

Hi-Jack

Брой мнения : 52
Join date : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

Молба от =BG=Company към =BG=Co.2 Empty Re: Молба от =BG=Company към =BG=Co.2

Писане  StNickBG Чет Окт 21, 2010 4:02 pm

Никога въпроса не е стоял кой къде да играе и защо да играе там, всеки играе там където му доставя удоволствие и възможността за избор е плюс във всяко отношение. Това въобще не подлежи на коментар.

Пак казвам - става въпрос за дезинформация - ако някой има проблем на наш сървър - да не търси съпорт на =BG=Co.2 и обратното. За това говоря.

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Молба от =BG=Company към =BG=Co.2 Empty Re: Молба от =BG=Company към =BG=Co.2

Писане  ZeddBG Чет Окт 21, 2010 5:35 pm

И понеже ми писна от това, ще кажа и аз няколко думи преди да заключа темата...

Сървър =BG=Co No.2 няма нищо общо със сегашният =BG=Company.
Сървър =BG=Co No.2 се появи, и се казва така не случайно, защото беше замислен като продължение на =BG=Company, който бе обявен, че ще прекрати съществуването си. Впоследствие, тайно от една част от общността, останалите решиха той реално да не спира. Така бе подпечатано разцеплението, което беше назряло от известно време, но е и нещо очаквано, лично за мен, още от първия ден на играта. Не може да събереш 20 души, които не са комуникирали доскоро, поне не с всички, и да очакваш те да имат еднакви интереси и разбирания. Ако беше така комунизмът щеше да се е доказал отдавна като перфектния държавен и обществен строй.

Така българските сървъри за Bad Company 2 станаха 2. Лошо няма. Колкото повече, толкова повече. Но...
Сървър =BG=Co No.2 си остава с това име и за смяна не може и дума да става.
Въпреки че сегашния =BG=Company носи същото име, общото му с първоначалния =BG=Company е толкова, колкото и =BG=Co No.2
Относно таговете, аз =BG|Co= не съм виждал от доста време. Много БГ играчи идват на сървъра, с най-различни тагове, като почнем с BG|04B и минем през =BG=, [BG], BULGARIA и каквото там се сетите (Vril e всеки ден с различен таг bounce ), така че относно тага може да сте спокойни.

Никой не слага пръчки във вашето колело, вие сами си ги слагате. Егоистични интереси нямаме, както и подмолни. Не се чувстваме като мажоретките от =BG=Co No.2, а като непобедимите от същия Cool И да си пуснем сървър на друга игра, ще си има друго име, разграничаващо се още повече от Вас, бъдете спокойни.

ПП
Нищо лично, и без лоши чувства, но..
Ник, ти си човека, който няколко пъти напуска къмпанито с думите, че не искаш да има нищо общо с него повече.
Стефан лятото на два пъти каза, че "къмпанито е мъртво"...

No Comment...
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Молба от =BG=Company към =BG=Co.2 Empty Re: Молба от =BG=Company към =BG=Co.2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите