BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

как да играя онлайн

3 posters

Go down

как да играя онлайн Empty как да играя онлайн

Писане  martimitev Чет Яну 20, 2011 2:02 am

Здравейте.Купих си играта на скоро и не знам как,къде и какво трябва да направя за да играя онлайн.Знам че за повечето от вас това е смешен въпрос но досега не съм играл така.Играта е най новата Battltfield Bad Company 2 отделно имам и закупен Vietnam.Аз вече я превъртях и за това ми се иска да я пробвам на мултиплеяр.Това ми е първия въпрос а втория е Виетнам мога ли да го играя пак само с компа или се играе само в мултиплеяр.Играта е супер особенно в 3 д.Не усетих кога я превъртях явно имам талант Very Happy Третия ми въпрос е във мултиплеяр пак ли мога да я играя в 3 д.И последен въпрос имам същия проблем със DIRT 2 там въпросите ми за играта са като за Battlefild.Ако някой има желание да помогне със отговори като на малко дете ще съм много благодарен то както се разбира съм много бос в тези работи.Играта е законна купена от магазин извън България ако има някакво значение.Прегладах форума но не намерих някой който да е задал такъв въпрос ако е разискван моля да ме упътите в коя тема е за да не обяснявате наново.Прочетох че сърварите се плащат но това за всички сървари ли важи и цената еднаква ли е навсякаде ако е така.Надявам се че ще получа отговор на въпросите ми за което благодаря предварително.

martimitev

Брой мнения : 1
Join date : 20.01.2011

Върнете се в началото Go down

как да играя онлайн Empty Re: как да играя онлайн

Писане  ZeddBG Чет Яну 20, 2011 7:01 pm

Здравей martimitev! Сутринта от работа ти прочетох съобщението и веднага се разсъних. Успя да ме развеселиш набързо. Първото нещо, което си помислих е, че е някаква шега. И на 90% съм сигурен, че е така. Но.... остават и едни 10% това да не е. Та много се чудих как да ти отговоря, и дали изобщо да го правя.
И ето какво реших. Ще ти дам два отговора - първия е сериозен, в случай че наистина имаш такива важни проблеми с играта, а втория отговор е насочен към онези 90% вероятност да си някой шегаджия без работа. Ти си реши кой да четеш Wink

1. Много, ама много сериозен отговор
martimitev написа:не знам как,къде и какво трябва да направя за да играя онлайн.
За да играеш онлайн, т.е. мултиплей, трябва да натиснеш бутона Multiplayer в играта, по-просто не мога да го кажа. Намира се точно до Singelplayer. Та като го натиснеш ти се появява меню, от което можеш да избереш Play now или пък да натиснеш Server browser и да си търсиш сървър по въведени критерии.

martimitev написа:Виетнам мога ли да го играя пак само с компа или се играе само в мултиплеяр.
Виетнам е само за мултиплей.

martimitev написа:Третия ми въпрос е във мултиплеяр пак ли мога да я играя в 3 д.
Аки говориш за 3D - ами да какво друго да е? Ако си намерил някакъв друг режим на играта ми кажи.

martimitev написа:имам същия проблем със DIRT 2 там въпросите ми за играта са като за Battlefild.
Отговорите са същите като за Battlefield.

martimitev написа:Играта е законна купена от магазин извън България ако има някакво значение.
Няма значение, щом е с лицензен сериен номер всичко е ОК.

martimitev написа:Прочетох че сърварите се плащат но това за всички сървари ли важи и цената еднаква ли е навсякаде ако е така.
Всички сървъри са безплатни за игра.
Плаща се само, ако искаш да имаш свой собствен сървър, на който ти да си админ, или в другия случай - ако искаш да дадеш някаква част от сумата за някой сървър, като например когато няколко човека се събират и си поделят общата цена.



2. Отговор, ама 90%
martimitev написа:Купих си играта на скоро и не знам как,къде и какво трябва да направя за да играя онлайн.
И аз имах подобен проблем. Няколко месеца играх само сингъл, не защото не съм искал да играя мулти, ами защото не се логвах в играта, като ми поиска юзър и парола. Ам чи така де, как така ще им давам аз паролата си и юзъра. Карах се на няколко пъти с хората от поддръжката на ЕА. Те така и не разбраха какъв ми е проблема. Накрая ми писна и си викам, майната му, и се логнах в играта. И изведнъж бутона за мулти започна да работи. Така са го направили гадовете, че щеше не щеш си даваш паролата им.

martimitev написа:Виетнам мога ли да го играя пак само с компа
Да ти кажа и двете неща заедно, ама винаги почваш с компа и после става на мулти.

martimitev написа:Играта е супер особенно в 3 д.Не усетих кога я превъртях явно имам талант Very Happy Третия ми въпрос е във мултиплеяр пак ли мога да я играя в 3 д.
Мерси че ме подсети как се превърта тая игра. Ей аз все в 2д се мъчех накрая и не успявах да я превъртя, ама сега ще пробвам в 3д. Иначе на мулти само в 3 д я играя, ама да ти кажа там само талант не стига. Така де виж ти как си се сетил че за сингъла на 3д се минава, а аз не. Добре де мога ли толкова да не се сетя сам за такова нещо?

martimitev написа:имам същия проблем със DIRT 2.
Сори мен ама там и идея си нямам каква е играта и какво се случва. Дали е 3д или 2д. То аз тука едва се оправям ти да дирт ме питаш. Ама пробвай, сменяй ги от 3д на 2д докато стане.

martimitev написа:Прегладах форума но не намерих някой който да е задал такъв въпрос ако е разискван моля да ме упътите в коя тема е за да не обяснявате наново.
Ами да, темите с полезна информация ги изтриваме. Просто такава е политиката ни. Или в другия случай - я местим в правилния раздел.

martimitev написа:Прочетох че сърварите се плащат но това за всички сървари ли важи и цената еднаква ли е навсякаде ако е така.
Всичко е пари. Както се пее в една песен мъни мейкс дъ уърлд го араунд. Бе нали знаеш, каквото и да си говорят хората... става дума за пари.

ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

как да играя онлайн Empty Re: как да играя онлайн

Писане  Unreal23 Чет Яну 20, 2011 7:54 pm

Има някаква възможност човека да пита за игра с 3д очила. Знае ли човек. Ако ли пък не shame on you joker.
Unreal23
Unreal23

Брой мнения : 10
Join date : 12.01.2011

Върнете се в началото Go down

как да играя онлайн Empty Re: как да играя онлайн

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите