BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Въпрос към играта

4 posters

Go down

Въпрос към играта Empty Въпрос към играта

Писане  Pavkata Чет Ное 27, 2008 5:13 pm

Pls obqsnete mi imam BF i sam q igral mn p1ti ama s botowe a ne w s1rwari i iskam da pitam dali trea ne6to si obnowq wersiqta i kak da igraq w1w wa6ite s1rwari pls pi6ete 4e ni6to ne snam

Pavkata

Брой мнения : 4
Join date : 27.11.2008

Върнете се в началото Go down

Въпрос към играта Empty Re: Въпрос към играта

Писане  ZeddBG Пет Ное 28, 2008 8:46 am

Здрасти,
за да играеш в официалните сървъри ти трябва оригинална игра, а не такава теглена от торентите.
Ако играта ти е оригинална, ти трябва ъпдейт до версия 1,5 и също ъпдейт на PunkBuster-a.

ПП
Пиши на кирилица
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Въпрос към играта Empty Re: Въпрос към играта

Писане  Pavkata Пет Ное 28, 2008 5:02 pm

аха ето ви скайп моя скайп ако некой има желание да си губи времето с мене да пиша на plamen_is tnx

Pavkata

Брой мнения : 4
Join date : 27.11.2008

Върнете се в началото Go down

Въпрос към играта Empty Re: Въпрос към играта

Писане  ZeddBG Пет Ное 28, 2008 5:46 pm

ами то няма кой знае какво за обсъждане по скайпа

1. трябва ти оригинална игра, а не пиратско копие
2. трябва ти и интернет
3. инсталира се играта и се създава акаунт на ЕА master server-a
4. щом пуснеш играта, тя си проверява за налични ъпдейти, и ако ти ги нямаш ще ти предложи да ги изтеглиш и инсталираш
5. ако имаш играта и нужните ъпдейти, щом отидеш на опцията мултиплеър ще видиш всички сървъри /100-200 зависи по кое време играеш/ и видовете карти, които се играят на тях, избираш си един и влизаш в боя pirat
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Въпрос към играта Empty Re: Въпрос към играта

Писане  Pavkata Пет Ное 28, 2008 7:12 pm

абе аз знам че е мн яко и лудо ама треа си купя играта ама се некой ден зависи колко струва штот мн ми се играй а съм мн добър въпреки че съм на 13 аз са играя cs ама BF е мн по велика играл съм мулти в клуб ама там е лесно штот са свързани. Ей мн благодаря мисля че схванах.А да питам още нещо аз са си имам инсталната пиратската версия и би трябвало да мога да играя с ботове както съм играл ама при започването ми иска регистрация и т.е и немога дори да влезна в играта не пуска я кажете треа ли се рагвам там дето ми дава в тоя на EA сайта BF affraid

Pavkata

Брой мнения : 4
Join date : 27.11.2008

Върнете се в началото Go down

Въпрос към играта Empty Re: Въпрос към играта

Писане  ZeddBG Пет Ное 28, 2008 9:41 pm

в такъв случай няма регистрация при ЕА сървъра

отдавна бях с пиратската версия и не помня какво точно се правеше, но се буташе в конфигурационните файлове на играта, за да не се свързва към интернет
виж в торента трябва да има един .nfo файл с инструкции /отваря се с notepad/, защото освен серийния номер и да копираш crack-a се правеха и още някакви неща



btw играта вече струва 40 лв като получаваш и експанжъна Northern Strike, а аз като си купувах играта струваше 77 и още нямам експанжъна Very Happy
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Въпрос към играта Empty Re: Въпрос към играта

Писане  Pavkata Съб Ное 29, 2008 9:18 am

ок разбрах а за ботовете го напрайх мерси ама не знам што кат си я инстална ми дава и Play BF2142 Online Now! иконка като немога да играя онлайн, и също мн гадно че треа си купувам играта тия само пари гледат да спечелят pirat ама мисля че за около 2 седмици ще събера 40 кинта

Pavkata

Брой мнения : 4
Join date : 27.11.2008

Върнете се в началото Go down

Въпрос към играта Empty Re: Въпрос към играта

Писане  steffo Нед Ное 30, 2008 5:13 pm

Мда, сега определено покупката на играта е по-изгодна. 2007 г. играта струваше 77 лв., а сега Делукс едишъна, който включва и Нортън страйк в Пулсар е на цена 39.95 лв.:http://www.pulsar.bg/search.php?keyword=Battlefield%202142. А за играта мога да ти кажа следното: щом играта с ботове ти е харесала толкова много, мултито ще ти се стори фантастично!
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Въпрос към играта Empty Здравейте!

Писане  viki Вто Яну 27, 2009 2:48 pm

Аз съм от варна и много бих се радвала да се запозная с модератора- Zedd.Ще се радвам да станем приятели и да ми разкаже интересни факти относно създаването на този сайт. Нека ако той чете това съобщение и има интерес да ми пише, skype-vikitoo251 Smile

viki

Брой мнения : 1
Join date : 27.01.2009

Върнете се в началото Go down

Въпрос към играта Empty Re: Въпрос към играта

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите