BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAAW - или как да свалим Gunship?

3 posters

Go down

SAAW - или как да свалим Gunship? Empty SAAW - или как да свалим Gunship?

Писане  ZeddBG Съб Яну 31, 2009 5:07 pm

На всички ни е ясно как действа оръжието - прицелвате се, изчаквате докато целта бъде прихваната и стреляте. Обаче, поне при мен, рядко ракетите успяват да достигнат целта и да я унищожат (в повечето случаи едната ракета губи целта и се отклонява в нищото).
Четох скоро една тема в главния форум на играта, на сайта на ЕА точно по този въпрос. От това което разбрах, и го пробвах, наистина започнах да унищожавам по-лесно вражеските хелита.
Какво се прави?
- първо, ясно е че ако се стреля по цел, която е на ръба на видимата част, т.е. далеч от нас, шанса е почти нулев.
- целта трябва да е видима, по възможност колкото се може по-близо до нас.
- шанса за попадение и на двете ракети се увеличава ако целта приближава към нашата позиция, а не да се отдалечава.
- винаги трябва да можем да изстреляме двете ракети заедно.
- и накрая най-важното - след изстрелването на втората ракета задръжте бутона за стрелба, за да не се изключи зуум-а и следете целта! - това помага на ракетите да следват по-лесно вражеския гъншип и дори в някои случаи не го изпускат при по-резки маневри на пилота.

За разлика от гъншипа, който се унищожава с 2 SAAW ракети, транспортния хеликоптер е по-труден за сваляне - нужни са 3.

Днес го пробвах това - свалих 4 гъншипа за кратко време Smile

П.П.
Сега да не почнете да го прилагате срещу мен, ей! Very Happy
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

SAAW - или как да свалим Gunship? Empty Re: SAAW - или как да свалим Gunship?

Писане  Tutankamon Чет Фев 12, 2009 10:37 am

Еми че как иначе от днеска си PRIMARY TARRGET!!!! bom bom bom
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

SAAW - или как да свалим Gunship? Empty Re: SAAW - или как да свалим Gunship?

Писане  steffo Пон Фев 16, 2009 1:59 pm

А аз наскоро съборих един танк с антиеър-а. Първо му заложих една мина/само тя ми беше останала/, а след това го издебнах отзад и само с една ракета на антиеъра танка падна. Very Happy Но не съм сигурен на колко живот беше, предполагам че е бил ударен и преди мен, защото ми се струва невероятно да съм го свалил само с мината и антиеър-а. Та, спокойно може да се каже, че антиеър-а "сваля" и бронирани машини. Всъщност, като се замисля най-големия проблем тука е да улучиш целта Smile , щото ракетите не могат да прихванат наземни машини, но когато разстоянието не е много голямо става номера...
А, и още нещо по темата: струва ми се/говоря за субктивни впечатления/, че антиеър-а на PAC e по-слаб от този на EU.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

SAAW - или как да свалим Gunship? Empty Re: SAAW - или как да свалим Gunship?

Писане  ZeddBG Пон Фев 16, 2009 4:27 pm

BGArmySHH70 написа:струва ми се/говоря за субктивни впечатления/, че антиеър-а на PAC e по-слаб от този на EU.

Нищо чудно. От NS насам нали все едно EU отвръща на удъра и преминава в настъпление.
Та от ъпдейт 1,5 гъншипа на РАС е по-слаб /всъщност просто ракетите по-трудно прихващат талон-а/
Bogatir-a леко отстъпва по сила на L5-Raising /това си е от преди всъщност/

Като цяло моите впечатления са, че от бойните техники само при танковете РАС има преимущество.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

SAAW - или как да свалим Gunship? Empty Re: SAAW - или как да свалим Gunship?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите