BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оръжия и джаджи

4 posters

Go down

Оръжия и джаджи Empty Оръжия и джаджи

Писане  bypassunit@ Пет Мар 27, 2009 1:25 am

Споделете предпочитанията и впечатленията си!
1.Krylov (Руснаците знаят как се правят качествени автомати.Мощ и точност!Като играя с него ми насажда чуство,че е от пластмаса.Звука при стрелба и самия му вид.Като играчка е.Много добра пушка за мен.)
2.Scar (Задържай да не ти пука.За мен е по точен от Krylov.)
3.Baur (много хора твърдят,че Baur=G3,на мен повече ми напомня на F2000.Първите 3 патрона на G3 са неточни след което ръцете ти намират резонанса и патроните след 3тия попадат в целта, докато при Baur първите 3 попадат в целта от там най-вероянто да си отнесеш главата сам.Напомня ми на F200 защото много често въпреки че съм се прицелил и стрелям един по един патроните не попадат в целта.Мерника ми е върху тялото на противника стрелям спокойно бавно един по един и не го уцелвам нито веднъж.Това ми се случва с Baur толкова често както и с F2000.Иначе Baur оправдава H (heavy) пред АR.МОЩ и пак МОЩ.Лично на мен най-много ми допада Baur от AR`s.Има интрига когато играеш с него,нищо че сякаш стреля с пирони.)
4.Voss (Като майонезата едни го обожават,други го мразят.С 40те си патрона компенсира L (light) пред АR.Ако имаше режим на стрелба по 3 по 3 щеше да кърти.Лично той е на дъното на калсацията ми за AR`s ,но аз играя от скоро и когато го ползвах още се учих да играя.)
5.Lambert (Много прилична карабина,точност,минимален откат,добра огнева мощ,но най-голямото и предимство за мен е че стреля светкавично бързо.Според мен е оръжие с тактическо приложение.)
6.Clark 15B (Много добро оръжие за мен.Доставя истинско удоволствие да игареш с него.Чуствам неописуемо удоволетворение когато издухам някой с него.Невероянто е как хвърчат назад като ги пляснеш както трябва.Естествено разстоянието между теб и противника е от голямо значение когато ползваш помпата.)
7.Shuko,Bianchi,Ganz (Далекобойни и смъртносни.Истински машини за убиване от разстояние.Когато играя с някоя от тях стратегията ми е да задържам.За мен най-добрият LMG e Shuko,отнема по-малко време стрелба от Bianchi преди да му се смали мерника.Не съм играл много с тях,но за близък бой не струват.Трябва да изтреляш няколко патрона преди да можеш да оцелиш каквото и да е,а обикновенно врага не чака.В това отношение сякаш Ganz e по-добре за близък бой.)
8.Park,Moretti,Zaller (За мен разлика няма,вършат еднакво добра работа.Може би Moretti има предимстото,че дава по добра видимисто заради по големия визъор.A какво значи Advanced за Zeller не знам.Снайпер за напреднали снайперисти,напреднал снайпер,чудя се.Може би 1вото поради факта,че пълнителя му побира само 3 патрона.Или 2рото защото май има повече zoom.)
8.Turcotte Rapid,Malkov SMG`s (Malkov има по-голям пълнител,може би това е единственото му предимство,но за мен разлика няма.Идеални за самоотбрана.Малък откат прилична огнева мощ,справят се добре и на сравнително големи разстояния.)
За играещите Assault,какво носите освен дефибрилатор.Когато съм командир на отряд почти винаги взимам димна граната с радар.Смятам,че това е най-мощната и тактическа принадлежност.Лошото е ,че е само една и ти отнема време до кутия с муниции докато се презареди.Когато имаме добър командир и повечко Support с радарчета вместо димна с радар,слагам Herzog ,незаменима добавка която много често ти спасява живота когато ти се изпразни пълнителя,а и да не е празен ако някой ти се завре в лицето е яко да го заковеш.Ракетите също са доста полезна джаджа,но има многооооо случай когато не ти се отдава възможност да ги позлваш и само си хабиш един слот за екипировка.
Много обичам да съм командир на отряд и много уважавам бййкона.Много полезен ако защитавате точка. Просто го скривам близо до точката която пазим и даже да я загубим аз и отряда ми бързо можем да си я върнем преди противника да се е почуствал като у дома си.Незаменим при атака на точка.При правилно поставяне,с един бййкон отряда ти може да покрие огромна площ,да защитава или атакува няколко точки.Но бййкон взимам само в началото когато трябва да го сложа или когато някой ми го счупи и трябва да го заменя.През другото време ВИНАГИ RD-4 OTUS е с мен.Няма смисъл да правиш отряд ако го нямаш или не го изпозлваш.За мен е MUST HAVE 100%.
За SD-8 ACCIPITER нямам какво да кажа,не съм го позлвал много.При мен единствените фрагове който съм напрваил с него са били когато някой ме убие,дрона отмъщава за мен.Мисля че е леко малоумен.Естествено ако членовете на отряда ти са бавноразвиващи и не позлват радиото да спотват врагове защото дрона работи чрез NetBat,една кафе машина на негово място да ти кръжи около главата ще ти е хиляди пъти по-полезна.

Всичко това са мой впечатления.Не очаквам да ги споделяте напълно.Мойте приятели не играят игри и най-често като заговоря за БФ 2142,а и за която и да е игра,бивам тежко нароган.Нямам с кой да си говоря за играта.Кажете вие какво мислите за оръжията и екипировката,какво обичате да ползвате.
bypassunit@
bypassunit@

Брой мнения : 13
Join date : 04.02.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Оръжия и джаджи Empty Re: Оръжия и джаджи

Писане  majestysoldier Пет Мар 27, 2009 4:38 pm

A какво значи Advanced за Zeller не знам.Снайпер за напреднали снайперисти,напреднал снайпер,чудя се.Може би 1вото поради факта,че пълнителя му побира само 3 патрона.Или 2рото защото май има повече zoom.)

Zeller-a прави по-голям damage Cool


8.Turcotte Rapid,Malkov SMG`s (Malkov има по-голям пълнител,може би това е единственото му предимство,но за мен разлика няма.Идеални за самоотбрана.Малък откат прилична огнева мощ,справят се добре и на сравнително големи разстояния.)

Turcotte Rapid е по-добър от Malkov SMG незнам защо, но съм останал с такива впечатления.

Аз попринцип когато съм от EU играя с VOSS, а когато съм от PAC с Krylov. И слагам ракетите, защото ме кефят много, но стане ли напечено взимам Herzog(когато се играе infantry) bounce
От скоро обаче започнах да взимам често и помпата, поради липса на радари или ако ме изнервят някви помпетисчета Very Happy
majestysoldier
majestysoldier
xX[BG]Xx

Брой мнения : 27
Join date : 25.09.2008
Age : 30
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Оръжия и джаджи Empty Re: Оръжия и джаджи

Писане  ZeddBG Пет Мар 27, 2009 5:10 pm

За мен Krylov е много добро оръжие, и изобщо не ми прилича на играчка. Виж за Scar съм точно на това мнение Very Happy И вида му, и мерника му, и звука който издава... бе като играчка си е.
Baur - за мен най-доброто оръжие за инфантри (въпрос на вкус). 20 патрона в пълнителя отначало ми се струваха супер недостатъчни. А и в началото играта с това оръжие ми се струваше като мазохизъм. Но след малко практика се оказа, че това е фаворитът ми. На големи разстояния при единична просто винаги улучваш. На автоматична задължително се стреля на откоси по 2-3 патрона, от задържане на спусъка няма смисъл защото, както каза bypassunit, единственото което може да улучиш е себе си. Отката е много голям.
И с риск да засегна много хора ще кажа, че Voss е сбъркано оръжие в BF 2142. Сбъркано, в смисъл от DICE са му дали прекалено много и дори нереално големи предимства. Самият факт че е L-AR означава, че ползва по-малък калибър, което пък автоматично води до много големи разсейки при стрелба по цел на по-голямо разстояние, а това го няма. Като прибавим към това и 40-те патрона в пълнител... е ясно е защо болшинството го предпочита.
В кита задължително съм с дефибрилатора и ракетите. Херцог-а никога не го ползвам и си има причина за това и тя е същата, поради която не ползвам и Clark 15B.
А тя е, че просто за мен играта с пушката си е пълна фантастика. Супер неудобно ми е това оръжие.
Turcotte/Malkov - като човек прекарал една огромна част от времето в играта с инженерния кит, мога да кажа че определено Turcotte е по-доброто оръжие.
Lambert - това като мощност, за мен е ъпгрейднат Turcotte. Като ефективност - става само за близък бой. На големи разстояния не можеш да улучиш и неподвижна цел. Скоро си правихме експеримент с Ясен (Tutankamon). От около 70 метра май беше, той с цял пълнител на ламберт-а да ме улучи 1-2 патрона. Дори на единична резултата е плачевен. Затова пък с пистолета всеки патрон е в целта.
Снайпер аз не ползвам. Както и съпорт-а. Съпорта само на титани, иначе не.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Оръжия и джаджи Empty Re: Оръжия и джаджи

Писане  bypassunit@ Пет Мар 27, 2009 5:35 pm

Много ме кефи като задържиш със Скара,първите 15-20 патрона издават един звук,а след тях до 30тия звука се засилва.Сякаш настъпваш педала на жигулатор.
bypassunit@
bypassunit@

Брой мнения : 13
Join date : 04.02.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Оръжия и джаджи Empty Re: Оръжия и джаджи

Писане  steffo Пон Май 18, 2009 6:33 pm

Ами задавали ли сте си въпроса, че всъщност да имаш предпочитание към оръжие или кит е недостатък за играча. Това го асакатява защото се развива едностранно. В първата третина от стажа ми в тази игра аз си бях харесал Восса и къртех само с него и само на инфантри карти. После се заставих, въпреки неудоволствието ми отначало, да играя и с други китове, защото живеех с илюзията че можем някога да направим клан и да се наложи да играя играя нещо различно от медик. Като се разиграх с други китове и като качих машинките разбрах, че да откриеш тънкостите на различните китове и да ги използваш по най-добрия начин дава по-голямо удоволствие от играта.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Оръжия и джаджи Empty Re: Оръжия и джаджи

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите