BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

+3
chopara
JoRRoMaN
Tutankamon
7 posters

Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  Tutankamon Чет Сеп 25, 2008 12:43 pm

Тази година трябва да излезе новия Star Craft.
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  JoRRoMaN Чет Сеп 25, 2008 3:22 pm

и ан мене ще ми е интересно да я видя...трейлъра е супер
ама нещо се забави...що ли?
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  chopara Пет Сеп 26, 2008 10:08 am

StarCraft e втората най-яка игра след Battlefield 2142 Wink
chopara
chopara
xX[BG]Xx

Брой мнения : 21
Join date : 26.09.2008
Age : 31

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  Tutankamon Пет Сеп 26, 2008 12:03 pm

chopara написа:StarCraft e втората най-яка игра след Battlefield 2142 Wink


cheers cheers cheers cheers
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  chopara Пет Сеп 26, 2008 3:03 pm

Tutankamon написа:
chopara написа:StarCraft e втората най-яка игра след Battlefield 2142 Wink


cheers cheers cheers cheers
ако и ти я играеш може да направим една игра в хедофф Rolling Eyes
chopara
chopara
xX[BG]Xx

Брой мнения : 21
Join date : 26.09.2008
Age : 31

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  Tutankamon Пет Сеп 26, 2008 6:57 pm

chopara написа:
Tutankamon написа:
chopara написа:StarCraft e втората най-яка игра след Battlefield 2142 Wink


cheers cheers cheers cheers
ако и ти я играеш може да направим една игра в хедофф Rolling Eyes

Може ама незнам кога ще има време за нея щот трябва да я ровя от нета .
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  steffo Нед Сеп 28, 2008 11:56 am

Може да се смеете, но аз сефте чувам за такава игра.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  Tutankamon Нед Сеп 28, 2008 1:41 pm

BGArmySHH70 написа:Може да се смеете, но аз сефте чувам за такава игра.


Винаги има първи път можеби Brood War ти говори нещо
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  ZeddBG Нед Сеп 28, 2008 2:50 pm

Това е Warcraft ама Sci-Fi Rolling Eyes
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  Tutankamon Вто Сеп 30, 2008 8:19 am

ZeddBG написа:Това е Warcraft ама Sci-Fi Rolling Eyes

Ми няма нищо общо , с тая боза.
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  ZeddBG Вто Сеп 30, 2008 8:24 am

Не ми схвана идеята Smile
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  JoRRoMaN Вто Сеп 30, 2008 9:44 am

BGArmySHH70 написа:Може да се смеете, но аз сефте чувам за такава игра.

маправо разчупи темата Shocked
то аз само 2142 и startcraft i formulata съм играл предимно
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  ZeddBG Вто Сеп 30, 2008 10:02 am

лъжеееееш Very Happy Very Happy Very Happy
май забрави, ама аз помня колко бой ядох от теб на Unreal Tournement 2004 affraid
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  JoRRoMaN Вто Сеп 30, 2008 4:59 pm

ZeddBG написа:лъжеееееш Very Happy Very Happy Very Happy
май забрави, ама аз помня колко бой ядох от теб на Unreal Tournement 2004 affraid

Ц Ц хвана ме Suspect
пък аз от твоя съквартирант Smile
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  JoRRoMaN Съб Окт 11, 2008 8:21 pm

Тъкмо когато хората си помислиха, че на Blizzcon 2008 няма да се каже нищо съществено за StarCraft II, Близард отново успяха да изненадат своите фенове със следната шокираща за мнозина новина: StarCraft II няма да бъде една игра, а три отделни!

По време на Blizzcon 2008 беше обявено, че дългоочакваното продължение на StarCraft - StarCraft II, ще бъде издадено под формата на три отделни една от друга игри, всяка от които ще бъде концентрирана върху една от трите раси, а именно както следва:

Терани: StarCraft II : Wings of Liberty

Зерги: StarCraft II : Heart of the Swarm

Протоси: StarCraft II : Legacy of the Void

Според думите на Роб Пардо, вторите две 'официално ще бъдат водени като експанжъни, но де факто ще бъдат оформени като самостоятелни продукти'.
Пардо още разкрива, че всяка от кампаниите ще бъде огромна, като по същото време различна от другите две - така например тази на Зергите ще съдържа RPG елементи, а тази на Тераните ще включва в себе си и мини Протос кампания.



Всяка част ще съдържа достатъчно ново съдържание - герои, мисии, планети и коварни развръзки, за да бъде оправдано издаването й като самостоятелен продукт. Също така ще бъдат включени и повече филмчета, твърди Пардо.

От Близард добавиха, че мултиплейърът няма да бъде засегнат от раздялата на сингълплейъра на три. Все пак, някои от единиците ще бъдат достъпни за игра само в мисиите.

Също така Роб Пардо добавя, че раздялата на играта на три е била жизнено необходима, за да бъде постигнат високият стандарт, очакван от потребителите. В противен случай играта я грозяло или огромно забавяне от години с издаването, или омаловажаване на кампаниите до почти нищожно ниво.

Накрая Близард в лицето на Пардо допълват, че понеже трите части на StarCraft II - мисиите на Терани, Зерги и Протоси, ще бъдат самостоятелни продукти, потребителите ще трябва да ги закупят като такива - или според цитат на господина - Не, това няма да е една игра, а три отделни. Гледайте на вторите две най-малко като на експанжъни на първата.' Или, както мнозина си превеждат думите му: 'Да, ще трябва да си купите всяка от трите поотделно.'

ето тук има и интервюта http://starcraft2bg.net/?act=news

това е интересно :

4Players:: При Command & Conquer 3: Tiberium Wars човек след 20-30 минути беше достигнал всички технологии и имаше готово супероръжие. Старкрафт 2 също ли ще е така бърз за игра?

Боб Колайко: По-скоро не, при темпото на игра се ориентираме към първата игра. Да, ще е възможно за 20 минути да отнесете противника си от картата (разбира се в зависимост от размера на картата, и само с част от технологиите), но искаме всяка раса да притежава възможността да победи/контрира единиците от по-високите технологични нива. Не искаме човек да строи само един вид единици и с тях да смаже врага. Примерно, когато един играч реши да прави много Батълкрузъри, Зерга може да реагира строейки Коръптъри, които превземат убити единици с пропорционална част от жизнените им точки и атаката им. Така че когато Коръптъра превземе великия Батълкрузър, този е по-издръжлив от по-малки единици като Викинга, следователно Коръптъра е по-ефективен срещу силни въздушни единици. А като Протос правилния отговор е Феникса в ролята си на изтребител, тъй като с умението си Overload може да напада няколко единици около него. Това е особено ефективно против Батълкрузъри, тъй като те са бавни.

Франк Пиърс: Както преди десет години при първия Старкрафт, така и тук тази система лесно ще се научава, но трудно ще се усъвършенства.
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  ZeddBG Съб Окт 11, 2008 9:19 pm

хахаха какво ли не правят, за да източат колкото се може повече пари от хората Laughing Laughing Laughing

Не може в една игра да има 3 кампании. Не, ще пуснем 3 отделни игри lol!
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  JoRRoMaN Нед Окт 12, 2008 3:43 pm

ZeddBG написа:хахаха какво ли не правят, за да източат колкото се може повече пари от хората Laughing Laughing Laughing

Не може в една игра да има 3 кампании. Не, ще пуснем 3 отделни игри lol!

ами има логика щото те искат да са изключителни и като качество и като големина кампаниите а нали се сещаш че ако е една ...ще е баси голямата като обям игра
иначе ни радват че мултито ще е един... бе...кефи ме та яигра ма играл съм с добри къртят ме сякак
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  ZeddBG Нед Окт 12, 2008 4:02 pm

JoRRoMaN написа:ами има логика щото те искат да са изключителни и като качество и като големина кампаниите

Да бе да, те могат и като 1 игра да я пуснат и пак да са изключителни като големина и качество.
Каквото и да си говорим, става дума за пари тука...
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  JoRRoMaN Нед Окт 12, 2008 8:46 pm

ZeddBG написа:
JoRRoMaN написа:ами има логика щото те искат да са изключителни и като качество и като големина кампаниите

Да бе да, те могат и като 1 игра да я пуснат и пак да са изключителни като големина и качество.
Каквото и да си говорим, става дума за пари тука...
бе нека да изчакаме за да се разбере...в крайна сметка на bluеray ли само искаш да я има я ?
явно е над 9 Гб - самоте те казват че имало и много филми в нея. нормално да е голямо мазно чудовище
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  [SVD]kiba3x Чет Авг 26, 2010 1:59 pm

Ако има фенове, които да направят първия старец с по-висока резолюция, аз ще продължа да си го играя него. Новите единици не ми харесват особено.
[SVD]kiba3x
[SVD]kiba3x

Брой мнения : 18
Join date : 24.08.2010
Age : 40
Местожителство : софето

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  Templar Пет Авг 27, 2010 2:11 pm

Игрицата за мене е скучна.
Навремето играех много стратегии, ама сега просто не можеш да ме накараш да подкарам такава игра.
Най - много някое РПГ, примерно Диабло 2 или 3 Smile
Никога не съм бил фен на СК БУ и честно казано новото заглавие също не ме влече Smile
ДаЖиВеЙ шутър жанра Smile
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  ZeddBG Пет Авг 27, 2010 3:20 pm

Така си е, шутърите са на гребена на вълната от някъде 5-6 години.
Но въпреки това си има игри, които са се доказали във времето, и дори сега, въпреки остарялата графика, за времето си, се играят.
Първия StarCraft (така и не му станах фен), Tiberian Sun (пръдължението също не отстъпва), и не на последно място Heroes 3 (играта е жива вече 12 години и определено ще надживее излезлите 4 и 5 част, а и 6 се задава)
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

[b]Star Craft- Една забравена легенда[/b] Empty Re: [b]Star Craft- Една забравена легенда[/b]

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите