BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Conquest mode?

5 posters

Go down

Conquest mode? Empty Conquest mode?

Писане  ZeddBG Пон Мар 29, 2010 4:00 pm

Понеже всеки ден само Rush се върти и от време на време Deathmach да питам тук, някой има ли интерес към CQ мода или Rush rullez forever.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Conquest mode? Empty Re: Conquest mode?

Писане  StNickBG Вто Мар 30, 2010 10:44 pm

Ми, ако преседи тоя пост до утре, не го редактираш, не го изтриеш и така...и не се впуснеш в поучителна беседа. От позицията и/или с тона на детска учителка, към първокласник... Basketball ...ще ти споделя под секрет (тук е момента да попитам, секрет забранена дума ли е или...че автоцензурата ми куца, аз като един същински профан, как чуя секрет се сещам за едни потни работи...!?), че на мен лично ръша не ми е любимец от модовете, но докато на тайфата й спори ръша и се кефи на него, нема се цепим от нея...дори с риск учени люде, съдържатели на питейни заведения и форуми да ме обявят за ЮфсЪ със силно развито стадно чувство...

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Conquest mode? Empty Re: Conquest mode?

Писане  ZeddBG Сря Мар 31, 2010 5:48 am

Детската учителка ти праща Браво и каза, че ще си подчертае правописните грешки Cool
Аз нямам нищо против ръша, но не и да е 24/7 и затова питах.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Conquest mode? Empty Re: Conquest mode?

Писане  Kamigawa Сря Мар 31, 2010 8:34 am

Едва ли е проблем да се направи график примерно - понеделник,сряда и петък вечер - ръш ; вторник и четвъртък - конкуест и събота и неделя по желание на клиента Wink
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Conquest mode? Empty Re: Conquest mode?

Писане  steffo Сря Мар 31, 2010 9:42 am

Моето предложение, доколкто сме във фазата на експерименти все още е такова: до 17 ч. - скуад детматч, след 17 ч. обръщаме на конкуест - при нечетни дати, ръш - четни дати. Четвъртък - хардкор всички модове като, ако се пада четна или нечетна дата след 17 ч. зареждаме първо ръш или конкуест. Ако имам одобрението ви за експеримента предлагам още от тази вечер за започнем така.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Conquest mode? Empty Re: Conquest mode?

Писане  Kamigawa Сря Мар 31, 2010 9:48 am

steffo написа:Моето предложение, доколкто сме във фазата на експерименти все още е такова: до 17 ч. - скуад детматч, след 17 ч. обръщаме на конкуест - при нечетни дати, ръш - четни дати. Четвъртък - хардкор всички модове като, ако се пада четна или нечетна дата след 17 ч. зареждаме първо ръш или конкуест. Ако имам одобрението ви за експеримента предлагам още от тази вечер за започнем така.
Shocked Много сложно - за детмача ясно, за другото съм ЗА Wink
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Conquest mode? Empty Re: Conquest mode?

Писане  Templar Сря Мар 31, 2010 11:47 am

Квото кажете бе, аз съм еднакво зле на всичките модове...стига да не е само 1 мод, че картите писват Wink
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Conquest mode? Empty Re: Conquest mode?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите