BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Плащане на сървара

+4
StNickBG
ZeddBG
Templar
steffo
8 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Плащане на сървара Empty Плащане на сървара

Писане  steffo Пон Мар 15, 2010 11:16 am

Както повечето от нас вече знаят =BG=Company сървърът се хоства от i3D.net, за което се плаща определена цена. До момента сме извършили едно плащане от Стефан Христов /steffo/ - 334.40 euro (654.03 лв. по курс „купува” на ОББ) - от дата 27/01/2010. Това е цената на 32 слота за период от 6 месеца.
Постъпленията ни са:
1. Николай Георгиев /StNickBG/ – 01.02.2010 г. – €10.00 EUR
2. Спас Вутов / Kamigawa.bul / - 11.02.2010 г. – €25.00 EUR
3. mafiawars - 15/02/2010 – 50 лв.
4. Валентин Кирилов /Zedd/ - 01/03/2010 – 60 лв.
5. Николай Георгиев /StNickBG/ - 06/03/2010 – €25.00 EUR
5. Николай Георгиев /StNickBG/ - 08/03/2010 – €25.00 EUR
6. Ясен Янев /Tutankamon/ -11/03/2010 – 20 лв.
7. Ясен Янев /Tutankamon/ -07/04/2010– 50 лв.
8. Maрио /DonMarioNity/ - 09/04/2010 - 40 лв.
9. Николай Георгиев /StNickBG/ – 13/04/2010 - €11.00 EUR
10. BGRaven - 16/04/2010 - 50 лв.
11. Пано Дяков/MINDILIZATOR/ -01/06/2010 - 70 лв.
12. Петър Босев - 10/06/2010 - 50 лв.


Последната промяна е направена от steffo на Пон Юни 14, 2010 9:34 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Templar Вто Мар 23, 2010 11:34 am

Здравейте хора. Смятам, че е тъпо само някои хора да плащат за общото благо, затова искам и аз да дам някой лев.
Обаче аз съм се отказал да бачкам с карти, за това искам да дам парите на някого лично. Скоро май пак ще се събираме, така че ме бройте и мене в "спонсорите"...
И защо не повдигнете въпроса и към другите ?
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  ZeddBG Сря Мар 24, 2010 3:00 pm

По принцип не ти е нужна карта. Отиваш в ОББ, или друга банка, и внасяш желаната от теб сума на посочената сметка Wink
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Сря Мар 24, 2010 11:17 pm

ZeddBG написа:По принцип не ти е нужна карта. Отиваш в ОББ, или друга банка, и внасяш желаната от теб сума на посочената сметка Wink
Обича си човека кеша...и го разбирам да ти кажа, колкото по - малко пари в банката...толко по - малко ядовеSmile

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Templar Чет Мар 25, 2010 6:35 am

StNickBG написа:
ZeddBG написа:По принцип не ти е нужна карта. Отиваш в ОББ, или друга банка, и внасяш желаната от теб сума на посочената сметка Wink
Обича си човека кеша...и го разбирам да ти кажа, колкото по - малко пари в банката...толко по - малко ядовеSmile

Именно.
Обаче минаваме на нов вариант. Аз ще дам пари на Пешо за втория сървър, че да можем и Троянци да се отчетем Wink
Сървъра ще е 16 слотов и най-вероятно ще стартира утре или събота.
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  ZeddBG Чет Мар 25, 2010 11:27 am

Те не са събрани пари за първия, вие втори ще пускате. Ми пуснете и трети, резервен, ако падне някой, да има lol!
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Kamigawa Чет Мар 25, 2010 11:35 am

Тва ясно, друго имах предвид, ама няма значение.
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Templar Чет Мар 25, 2010 3:32 pm

ZeddBG написа:Те не са събрани пари за първия, вие втори ще пускате. Ми пуснете и трети, резервен, ако падне някой, да има lol!

Зед приятелю, ако се замислиш поне маааааааалко, боже би вероятно ще ти просветне, че като направим отбор сега, и имаме една-две тренировки на седмица ПЛЮС един-два мача на седмица, това би означавало, да накикаме редовните играчи от този сървър, че да можем да си направим тренировката или срещата.
А мен като ме кикнат без рийзън, не се връщам.
Демек, ТЕКУЩИЯТ СЪРВЪР БИ ЗАГУБИЛ ИГРАЧИТЕ СИ, ако не се пусне втори.
А вторият е 16 слотов - само за тренинг и мачове, че да може големия да си седи пълен....
Капиш ? Shocked
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  ZeddBG Чет Мар 25, 2010 4:33 pm

Тва ясно, друго имах предвид, ама няма значение.

ПП
на Kamigawa без да искам съм му изтрил съобщението, за което се извинявам
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Съб Мар 27, 2010 9:15 am

Знам, че е настрани от темата, ама така и не ти казах Благодаря за перфектно работещият форум...
...та Вальо - Мерси и пак мерси!

Поздрави,

Ники

п.с. и идвай у ТС а....кат те гръмна с Ц4, не мога да злорадствам после... Rolling Eyes ...а то това си е по-големия кефSmile

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  steffo Пон Юни 14, 2010 9:28 am

Искам да ви помоля повече да не ми превеждате суми за сървара, тъй като няма да го поддържам. След м. август 2010 г. ще го плащам до изчерпване на сумите по направените до момента дарения. Ако някой иска връщане на парите си моля да ми пише на лс. Ако някой от общността намери по-добър хостинг без лаг-проблемите при настоящия провайдър и желае да го ангажира ще му преведа всички направени дарения, за да го наеме и поддържа и ще променя името на настоящия сървър, ако държите на =BG=Company.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Templar Пон Юни 14, 2010 10:48 am

Що така бре Стефо?
Дай да ти пратим пари ако свършват, белким запазиш това "огнище" на българщината в БФБК2 ...
Няма ли сървър - ще се разцепим и язък за това, че играхме сума и време заедно Sad
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  ZeddBG Пон Юни 14, 2010 11:09 am

Що така, аз след 2 седмици щях още да превеждам, и ще преведа де Exclamation

Аз пак ще кажа - положението е такова навсякъде. Къде в повече, къде не. Всичко е на моменти. Това, че играем над 90% от времето на =BG= и усещаме лаг, не означава че при другите не е така. Понякога е ок всичко, понякога не. Аз не сменям сървъра, в моменти на голям лаг. Спирам играта, след 1-2 часа пак я пускам. Че аз и на BG War сървъра имах лаг, в мач от турнира, а бяхме 8 човека там.
Проблема е в играта, не в провайдъра, според мен. Лично при мен и интернета си казва думата - при ADSL пинга скача двойно, отколкото е по принцип, но напоследък ми се струва, че един вид стана модерно, като не убиеш някой да кажеш - баси лага.

Ако сървъра беше много зле, и така много да лагва непрекъснато, щяхме ли да имаме редовни играчи от други страни? Те, ако имаха по-добри условия на други сървъри, нямаше да влизат при нас, в това съм сигурен.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  steffo Пон Юни 14, 2010 1:02 pm

Вижте какво, аз просто не искам да се занимавам повече със сървъра. Парите които са ми преведени са повече от достатъчно и покриват сумата която аз съм вложил. За да не се чувствате измамени от мен ви казвам, че който иска ще му върна парите или ще ги предам на друг човек който се наема да ангажира друг хостинг. Ако няма такива с получените до момента пари ще плащам сървара някъде до към 01-02.2011 г. Лично аз предпочитам някой да наеме друг сървър и да ме освободи от ангажименти към компанията.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  mindilizator Пон Юни 14, 2010 4:39 pm

УЖАС до къде ни доведе мрънкането на някои хора. Вальо е напълно прав 100%
"""" напоследък ми се струва, че един вид стана модерно, като не убиеш някой да кажеш - баси лага."""
Стефане надявам се да размислиш. Без теб сме за никъде. Без MASTER ADMIN ще настане анархия. Нали сме "Българи" ще започнат само дразги и боричкания за....власт (кой е по-по-най)

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Templar Вто Юни 15, 2010 5:43 am

Не си прав според мен.
Всички - или поне 90% от нас - сме зрели и разумни хора и не мисля, че някой ще се бори за власт.
Това не е холдинг Smile
Щом на Стефо не му се занимава - негово право е да спре да го прави. Проблема по-нататък си остава наш. Трябва да намерим човек сред нас - с опит - и на който му се занимава да е мастър админ. Пари и аз ще дам. Аз евентуално си мисля дали Зед няма да има желание и възможности да наследи Стефо...иначе предполагам на никого от нас не му е проблем да отдели по 5-10 лв на месец за сървъра..
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Вто Юни 15, 2010 3:36 pm

Абе вие луди ли сте или на луд гащите ностите!?

Факти:
-Ако не беше Стефан, БГ сървъра щеше да просъществува месец и дотам

-Ако не беше търпението на стефан и прекалената му доброта към всеки калцун с претенции за свръхинтелект и възможности, това дето е сега БГ къмпани - никога нямаше да го има

Съвсем отговорно казвам, че никой от всички нас не може и няма да направи нещата така, както Стефан ги направи!

Темпларе - с определяме нов човек и готово не става брат, БГ компанито е Стефан. Той го създаде и имаше идея да го създаде отпреди повече от година, когато за първи път се счу, че ще е възможно БК2 да дойде и на компютър. С определяме нов човек и готово - си го заврете в дупарата, щото така няма да е БГ компани!

Парите - една стотинка не искам обратно, защото съм ги дал с кеф, защото видях как друг човек се бръкна в джоба и предплати сървър за 6 месеца без никакви користни идеи, само и само да има български сървър!

Ако и това нещо пропадне, защото, едни са прекалено тъпи, другите прекълено късогледи да си извадят дирника от "отборчето", което си държат в "джобчето", посточнно плюейки българщината и как българите не можели нищо заедно да правят, щото имали богат житейски опит...то - майна ви трънкина (в аванс)!

Идея си нямам, какви трагедии са ставали, откакто 2 дена съм на работа, преинсталирам комп и правя клипчета пиян и нямам много време да играя...ама ситуацията е тъпа и вдлъбната...

Стефане - шо бре?

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Kamigawa Вто Юни 15, 2010 4:14 pm

StNickBG написа:..
И сега като Стефан не иска да се занимава повече да разпаднем къмпанито, да откажем сървъра и да се самоубием ли?Не му се занимава повече - ок.Че има огромен принус има не го отричам.

Ако и това нещо пропадне, защото, едни са прекалено тъпи, другите прекълено късогледи да си извадят дирника от "отборчето", което си държат в "джобчето", посточнно плюейки българщината и как българите не можели нищо заедно да правят, щото имали богат житейски опит...то - майна ви трънкина (в аванс)!
Не знам само кой ли започна всичките драми в къмпанито и или се правеше на сърдит или на велик?
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Вто Юни 15, 2010 4:20 pm

Kamigawa написа:
StNickBG написа:..
И сега като Стефан не иска да се занимава повече да разпаднем къмпанито, да откажем сървъра и да се самоубием ли?Не му се занимава повече - ок.Че има огромен принус има не го отричам.

Хех, кой ти говори за самоубиване бре - не говорим за "принос", защото той го създаде. Правете, каквото искате - но то няма да е БГ къмпанито, поне не така, както беше. Апропо, леко махвате с ръка и готово пука ви...лесно се сяда на топло и се с3ре на метеноSmile

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Вто Юни 15, 2010 4:22 pm

Kamigawa написа:Не знам само кой ли започна всичките драми в къмпанито и или се правеше на сърдит или на велик?

Ако визираш моите драми, те са лични и сам си се боря с тях и едва ли ангажират някого от къмпанито.Smile А за това, че съм велик - верно е всеки е велик с нещо...

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Kamigawa Вто Юни 15, 2010 4:29 pm

StNickBG написа:
Kamigawa написа:
StNickBG написа:..
И сега като Стефан не иска да се занимава повече да разпаднем къмпанито, да откажем сървъра и да се самоубием ли?Не му се занимава повече - ок.Че има огромен принус има не го отричам.

Хех, кой ти говори за самоубиване бре - не говорим за "принос", защото той го създаде. Правете, каквото искате - но то няма да е БГ къмпанито, поне не така, както беше. Апропо, леко махвате с ръка и готово пука ви...лесно се сяда на топло и се с3ре на метеноSmile
И ако може да ми обясниш каква точно е разликата дали Стефо ще поддържа сървъра или просто ще е част от комюнитито?Аз мога да ти кажа, че не виждам абсолютно никаква разлика между сървъра поддържан от Стефо - =BG=Company и този на бат Пешо - =BG= War .Както и да е, щот искаш да правиш мелодрами няма да те спирам.

Място за мерене на пишки
by CUDead on Ное, 22.2008
Благодаря на Сашко за линка:
http://bf2.crazy-teams.com/web/index.php?option=com_joobb&view=topic&topic=10&Itemid=55&lang=bg
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  ZeddBG Вто Юни 15, 2010 5:18 pm

Хора, сървъра не е спрял, няма и да спре скоро. Но, наистина въпреки няколкото админи, най-голямата тежест и отговорност падаше върху steffo. И наистина, за мен е малко обидно, естествено и за Стефан, когато чуя - "айде да се местим на друг сървър".
Също така, не всички са наясно, но поддържането на един сървър пълен, да върви, отнема време. Не само да влезеш и да постоиш малко докато се понапълни. Изисква "поддържане" през целия ден. Ако някой си мисли, че сървъра ей така сам си се пълни и върви цял ден, много бърка.
Естествено не всеки има възможност през деня да е в играта от време на време да се грижи за сървъра, но аз лично зная какво беше на 2142, когато празен сървър се опиташ да го подкараш в 18 ч., и съвсем друго е, когато сървъра си върви и е пълен цял ден.
Steffo не е казал, че ще напуска комюнитито, и че спира да играе, и определено не е дошъл края на света, но трябва задачите да се разпределят между много хора, а не цялата тежест да пада върху един човек.
Хората, оплакващи се от сегашния хост провайдър, да намерят по-добър, който е наистина осезаемо по-добър за всички. Нещо, в което аз лично много се съмнявам, че е възможно. Да го тестват няколко дни, при пълен сървър, и ако няма този лаг, който изпитват сега, да кажат да влязат и други да пробват как е там.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Templar Вто Юни 15, 2010 9:06 pm

Ники чесно да ти кажа - поста ти ме изненада много неприятно.
Искаш от мене да сме точни, а след малко ми плюеш в лицето. И понеже на Стефо, когото аз безкрайно много уважавам, си е решил че му е писнало от ревльовци, спира да администрира сървъра ти почваш да обвиняваш "отборчето".... ние си имаме тренировки един, два, три..ен пъти тренировки и когато тренираме - за да не бутаме 32 слота сме си намерили друг сървър. Стефо и Вальо даже последните два дни играха с нас на ренировките и се получават страхотни срещи. ( за което им благодаря).
А за твоя информация, аз откак съм си я купил тая игра...подчертавам....ИГРАЯ САМО НА БГ КЪМПЪНИ И НИКЪДЕ ДРУГАДЕ ...да - и аз имам лаг. И аз съм ревал от това. Но като ми лаги - не казвам майната му на сървъра, отивам в друг, а просто спирам да цъкам 20-30 мин, белким се оправи лага. Аз играя при константен лаг и да ти кажа почнах да свиквам.
И мене ме е яд, че Стефо се отказва, но това значи ли, че Стефо ще спре да играе и ние няма да се сбираме всяка вечер пак, както до сега ?
Просто споменах по-горе, че щом Стефо вече не иска да си къса нервите, бих се радвал някой компетентен пич, дето не е толкова късоглед, че да не може да си извади главата от гъза както очевидно съм аз, да го замести и БГ къмпъни да продължава да съществува въпреки всички хейтъри.

И пак в твое опровержение - ето. Ние българите не сме толкова задръстени, че да не можем да направим нищо заедно както твърдиш.
И не само че можем, ами вече и го правим - за втора поредна седмица. Става дума за турнира на ХУБГ от който вече и ти си част. Даже аз и Джон Сталкър си направихме труда да създадем сайт, в който могат всички да гледат статистиките и резултатите ВЕДНАГА СЛЕД КРАЯ НА МАЧОВЕТЕ. Не бяхме длъжни - но го направихме. Щото не сме хетъри. Щото въпреки, че съм от село (с. Орешак, Троянско), аз също знам, че доматите растат на колове.
Не претендирам да съм с кой знае какво IQ, но явно усилията ми да бъда приятел с всички и да помагам на който с каквото мога, за пореден път се указват напразни. Щото почвам да чувам от тук и там лоши думи за себе си. Няма лошо - явно заслужавам. Сигурно е щото съм част от "отборчето", което изглежда е виновно за това, че Стефо се отказва да админва....

Айде, сполай Ви.
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Вто Юни 15, 2010 9:50 pm

Грешно си ме разбрал Иване! Никога не съм имал негативна настройка спрямо теб.

Убеден съм, че Стефан никога няма да зареже сървъра (неговия) туко-така, освен, ако нещо не го е обидило или засегнало.

Пример - идва ти тайфа на гости, сяда пие - весело, някой обижда домакина - домакина става и си тръгва. Тайфата вместо да се замисли, защо аджаба така се получава, да разбере що го тормози домакина - набързо решава "дай да си намерим нов домакин". Не знам защо и само аз ли го усещам, като "неприятно"

На Стефо тоя сървър му е (беше преди, не знам сега, как го чувства), като рожба - сутрин първата му работа е да види, що се случва там - вечер преди да легне пак последното нещо му е сървъра - това ми е споделял.

Казах го по-горе и пак ще го кажа, =БГ= къмпанито го има благодарение единствено и само на него. И факта, че без никой да го е молил си бръкна в джоба и изгуби камара време в експерименти, така че нещата да са ок. Аз лично, винаги съм приемал Стефан, като крайна инстанция относно =БГ= сървъра (надявам се всички го приемат по този начин), безпристрастен е, не действа прибързано, нито е нервак - така, че ролята му на коректив на създадената от него "идея" е незаменима.

Съгласен съм с Вальо, че повече админи трябва да има, за да се облекчи ежедневието на Стефан - и това вече е факт. Но, "супермастер админ" или човек който да внася посока на нещата - едва ли друг ще замести Стефан в това отношение, тъй като всеки друг би се ангажирал чисто "механично" с нещата, без капка емоция. А с механични сървъри е пълно из нета...

Спасе - нямам и капка идея да се конфронтирам с теб, когато се запознахме, ти твърдеше - че български сървър няма да има и докато не го видиш с очите си няма да го повярваш - има го, факт е. Но го няма благодарение на мен или теб, а на Стефан - факт. Не ме убеждавай, че личните ми "сношения" с Жоромен са повод за разцепление на компанито, защото не е така, това си е само между мен и него. И с него съм се примирил само мир да има (дума не му обелвам за да не се изтълкува погрешно или да стане повод за литературно четене). Близо месец мисля варианти (откакто Темплар се съгласи да бъде мениджър на БГКо отбора), кое - как да стане.Така, че да няма дразги и никой от бгко или 04б да го изтълкува, като подривен акт или нещо подобно и да настане голяма патардия.

Разберете, че не парите, играчите, модовете или точките пълнят сървъра - а емоцията, а Стефан има емоция за това. И прибързаните решения, никога не са добри решения - това Стефан от нищото да каже "баста", за мен не е добро решение и аз не го приемем.

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Kamigawa Вто Юни 15, 2010 10:05 pm

StNickBG написа:...
Ако не се правеше на сърдит последния месец щеше да знаеш за какво иде реч - как навсякъде се оплакват,че им лаги и на кого мрънкат според теб?Не е на мен, не е и на теб.А фразите от типа - айде да смениме сървъра не ги казва никой от "отборчето".Че съм песимист признавам - факт -обаче от както има български сървър му правя реклама където и както мога независимо, че играя в него по 1 час на седмица.
Отношението ми относно бгко отбор,което го казах и на Ванката - да правят каквото знаят.За мен лично е обидно да се прави втори отбор вместо да има един голям, който да играе 8 на 8 - 10 на 10 и тн.
Както и да е - успех желая на отбора,а факта, че се мъчеше да разтуриш моя няма да го забравя.
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите