BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Плащане на сървара

+4
StNickBG
ZeddBG
Templar
steffo
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Вто Юни 15, 2010 10:07 pm

Апропо Темпларе - къде точно те нагрубих или казах лоша дума за теб?

Ако и това нещо пропадне, защото, едни са прекалено тъпи*, другите прекълено късогледи да си извадят дирника от "отборчето", което си държат в "джобчето", посточнно плюейки българщината и как българите не можели нищо заедно да правят, щото имали богат житейски опит...то - майна ви трънкина (в аванс)!

* - не не си от тях (него)
подчертаното - не нямаш си "отборче" в "джобчето", пък и житейския ти опит е богат. Визирам Спас, но без лоши чувства - ше уври, щото е свестно дете.

бележка - никъде не "плюя отборчето", както ти се изрази и никъде не казвам, че "то" е отговорно за решението на Стефан.

Говоря за бъдещо време - "ако и това нещо пропадне, защото..." т.е. следва, т.е. ако така се случи след време - то тогава чак "майната ви трънкина" (затова съм я дал в аванс). Или, ако не съм прав - ок, ама ако така стане - сполай ви, както рече ти.

Идея си нямам защо реагираш така и ми вадиш думи от устата...

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Вто Юни 15, 2010 10:43 pm

Kamigawa написа:
StNickBG написа:...
Ако не се правеше на сърдит последния месец щеше да знаеш за какво иде реч - как навсякъде се оплакват,че им лаги и на кого мрънкат според теб?Не е на мен, не е и на теб.А фразите от типа - айде да смениме сървъра не ги казва никой от "отборчето".Че съм песимист признавам - факт -обаче от както има български сървър му правя реклама където и както мога независимо, че играя в него по 1 час на седмица.
Отношението ми относно бгко отбор,което го казах и на Ванката - да правят каквото знаят.За мен лично е обидно да се прави втори отбор вместо да има един голям, който да играе 8 на 8 - 10 на 10 и тн.
Както и да е - успех желая на отбора,а факта, че се мъчеше да разтуриш моя няма да го забравя.

Не се правя на сърдит и доста добре и редовно си играя на БГ компанито, че даже и аз съм от тия дето постоянно мяукат за лаг, но не съм имал идеята, че Стефан ше направи чудо - и хоп лага ше изчезне, т.е. никога не съм смятал, че Стефан е отговорен за лага ( и едва ли някой смята така).

Относно смяната на сървъра - никой не е вързан, когато му дойде много или по свои причини, реши да поцъка и другаде Smile не мой ме кара мен или който и да е да се чувства грешник - не говорим за перманентна смяна на сървъра. И ако аз съм визирания "сървъропредател" дето сменя сървъра - казвам в своя защита, че сървър съм смянял само при пълен наш сървър (като ми писне на "онова" дали ще почина 30 минути или ще цъкам 30 минути другаде при пълен наш сървър, смятам, че си е лично проблем на мойта чурка). И един единствен път съм действал, като анти клан мембър...след като стояхме 2,5 саата на ръш 6 човека - сменихме с нуби на скуаддетмач. Понеже, няколко пъти се повтори за тая смяна на сървъра - имам бая време висене на сървъра, както и бая време игра. Докато бях със счупен крак - си отвисях там за 3ма дето ходеха на работа.Smile

Всеки от нас прави реклама малко или много на сървъра - на други сървъри с добра и игра и "лубезно" отношение с противника, предимно в тяхната база...с клипове или постове - това е личен избор и свобода на всеки - който, както иска и както може - евала за това знам, че го правиш.

Относно отборите - бг компани винаги е имала ресурс за голям отбор, но ти реши да направиш - "твой си", лошо нема - българско, позитивно, че даже се карах с народа га коментираха първото видео.

Всички знаят (и ти вкл.) отношението ми за офицялните мачове и това как не искам да учавствам в такива. Нямам и фикс за играя в подобни, идеята на отбора на бгко е била и винаги ще бъде - да има алтернатива за офицялни мачове, на членовете на бгкомпани т.е. който иска - да може свободно на абселютно ротационен принцип да участва в такива мачове, колкото може - толкова - без титуляри. Т.е. всеки, който 04б смята за недостатъчно добър, класен, вечна резерва или изключи да има българска алтернатива. А не да търси подобна игра (лиги, ладери и подобни) на чужди сървъри и с чужденци. До момента не знам 04б да има алтернатива - а монопола на всеки пазар е крайно вреден за потребителите...

И относно отбора на бгко - понеже е за всички членове на бгко, част от къмпанито вече е "интервюирано" има ли нужда от подобен отбор, т.е. не аз или някой друг да има нужда от него - а самото компани. Говорим за отбор без резерви и тренировки, тъй като така или иначе всеки ден сме заедно и си знаем и кътните зъби. А отбор, който да дава игра на турнирно ниво, на тези които искат подобна, без да ги разграничава в същото време от самото къмпани.

Никога не съм се опитвал да разтуря твоя отбор - ако имаш смелост постни разговора в скайп (ако това визираш, като "още помня, как ти се опита да разтуриш моя отбор", аз преинсталирах уина и съм хистори - капут). Това което ти предложих и казах тогава беше - "Знаеш, че не понасям мачове - но съм готов да ти играя във всеки мач - само, ако разкараш Жоро, рано или късно ще те преебе." Ти каза - "твърдо не". Аз ти рекох - "Ок, това, че съм загрижен за теб не ме прави глупак" и толкоз. Нещо лошо в цялата работа!? Непрестанна контраподривна кумунистическа дейност или какво видя!? Какво лошо видя от мен?

Факт е, че след визирания по-горе разговор ти се държиш с мен, като с покойник...и въпреки това - да си усетил да ти правя нещо лошо!? Не - казвал съм го и преди - ше ти уври главата...по нагоре в думите ти има "моя отбор" пази боже, пази боже утре някой да разправя за къмпанито - "моя сървър" или "мойто къмпани"...затова пак повтарям, че без Стефан - сме утекли, като буйна река.


Последната промяна е направена от StNickBG на Сря Юни 16, 2010 12:05 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  mindilizator Вто Юни 15, 2010 10:43 pm

Стана мазало май а момчетa?
А трябва да сме единни. БГ сървър ЩЕ има. Няма да тормозим Стефо с глупостите си има достатъчно админи а и скоро ще има "резервирани слотове" нядявам се всички редовни играчи да получат слот. Пари ще продължим да СИ сабираме, все някой ще се нагърби да е касиер и да плаща за хостинга. Хоста предлагам да НЕ сменяме защото може да се окаже и мноооого по-зле (за тия дето се оплакват де) аз съм си доволен и сега. Защото замисляли ли сте се господа дали на новия хост няма да почне да лаги зверски на хора на които сега им е добре.....примерно?????
Още нещо докато изберем НОВ хост....дали няма да падне интереса към тая игра.....? Демек да оредеем драстично (да мигрират играчи към МоН или БФ 1943 примерно? Нека помислим.... преди да правим каквото и да е. Време има сървара е платен и има пари за още 5-6 месеца.
Цитирам :
by ZeddBG on Вто Юни 15, 2010 8:18 pm
Хора, сървъра не е спрял, няма и да спре скоро. Но, наистина въпреки няколкото админи, най-голямата тежест и отговорност падаше върху steffo........Steffo не е казал, че ще напуска комюнитито, и че спира да играе, и определено не е дошъл края на света, но трябва задачите да се разпределят между много хора, а не цялата тежест да пада върху един човек.
Аз ще помагам с каквото мога : мога да отделям по няколко часа на ден в интервала 16:30-24:00 да "наглеждам" сървара. Мога и да поема 10 слота месечно 30-40 кин*а
p.s.
Надявам се Стефан да остане като крайна инстанция (MASTER admin) относно =БГ= сървъра (надявам се всички го приемат по този начин), безпристрастен е, не действа прибързано, нито е нервак - така, че ролята му на коректив на създадената от него "идея" е незаменима

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Вто Юни 15, 2010 10:59 pm

Пано, миндилизацията...такова мазализацията е фактSmile

Кинтите никога не са били кахър, бугарете сме съзидателна нация...претоварихме Стефо и това е факт, ама се надявам да му мине, пък идеята за къмпанито - като общество да остане т.е. убави ора, на които им е приятно заедно да си цъкат, без значние - каква е играта. С някой от настоящите компаняци сме сменили заедно вече една игра..и на трета ше отидем - не е проблемация.

Признавам, че имам лек грях пред Стефанаки и кат ми изпушиха нервите и отебах хадминистрацията, но тогава се появи ти, босев и камара други убави ора пък и 2142 тайфата не бягат от работа (както аз), ама в Своге казваме - за пийнье, яденйе и сгодни женици ме тражете по секоьой време - за работа - сал веднаж!Smile

Викам да белне сонцето, да види Стефан, че има една купчина спомошници....и да не се ресайнва от мастерсупергигамегатоталенадмин. Ще е жалко, ако го направи...а за да не го направи - предупреждавам: Стефане, ако не са откажеш от намеренията да са отказваш от ТВОЕТО бг компани, като твое такова...то ще ти отвлечем котките (аз и Пано, ако се навие) Smile Некси чувствам, че ако те плаша, че ше ти отвлечем жената...нема да фане декиш, така, както с коткитеSmile


Последната промяна е направена от StNickBG на Вто Юни 15, 2010 11:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Kamigawa Вто Юни 15, 2010 11:01 pm

StNickBG написа:...
Е няма да говоря за отбора, в който съм в 3то лице.В него съм значи е мой.Същото се отнася и за комюнитито и тн.А за отхвърлените и тн дет ги изреди - аз не търся някакви машини дето да играят 24/7 ,а тръся сериозни хора - може да е с 2 леви ръце и само да умира ама да има желание за игра.Като се каже утре мач/тренировка или каквото и да е той да каже - да там съм, не не съм, а не да се крие като мишка и да го чакаме или да седи и да ми се сърди, че искам да го сменя понеже иска да си гледа световното и видиш ли 7 човека трябва да се съобразяват с него.
В този ред на думи прочети FAQ :
"...Получавате нещо като пробен период в отбора, ...Ако не успеете да намерите своето място в BG|04B винаги може да си пробате късмета в =BG|Co=."
Aко разбира се го има там, това го извадих от личните си архиви,дадох навремето ама дали е в FAQ един господ знае.
На въпроса за чата - всички от отбора ми знаят за него от извесно време и да ти кажа за момента Жоро не ме е преебал, до колкото си спомням ти беше този човек.Помня обещанията да намериш тренировъчен сървър или обещанията за щампи за тениски, както и да е минало - свършено.В тази тема няма да пиша повече, не си прави труда да ми отговаряш.Заставам на 100% както зад Ванката, така и зад Жоро - в тази сметка и зад всеки член на 04Б(смятам, че имам и аз тяхната подкрепа).
Факт е, че след визирания по-горе разговор ти се държиш с мен, като с покойник.
Може би си го заслужил?То не бяха разправии между теб и Страйки, то не бяха между теб и Жоро.В интерес на истината имаше една твоя фраза, заради която започнах да се държа така.Седиме си ние в тс-то бая хора, аз ноби и още минимум 4-5.Влизаш ти и казваш "Здравей Ноби" е извинявай...

Ударих го на спам/офтопик - извинявам се за което, моля върнете се към темата - "защо на стефо му писна - гонене на вещици в бгко"
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Вто Юни 15, 2010 11:17 pm

Не ще ти отговоря. Защото не ти обещах да наема сървър (не съм ти и обещавал да не наема) - а обещах да помисля дали мога да го направя и да ти отговоря до сряда, ако мога (разговора го водихме в събота на голема БГко задушница.) Прецених, че няма да мога да поема цял сървър сам. Чу ли ме да казвам - Спасе, наемам тренировъчен сървър, не го мисли? За да ми казваш, че не съм изпълнил обещание поето пред теб.

Тениски ще се раздават на корем на втората среща на бгкъмпани, това го обещах и не съм го забравил. Подаръците винаги са по-ценни дадени лично.

Относно Жоро - казах рано или късно, това че до момента всичко е ок - може само да ме радва, ще се радвам, ако и в бъдеще нещата са така.

Не ме познаваш Спасе, ама грам не ме познаваш...нямам навика да тръбя какво, дали и как съм направил за доброто на някого - сам да се сеща, тури на кантар нещата които съм направил за теб (дори и при изцяло моя инициатива), сложи от другата страна нещата, които си мислиш, че съм ти обещал и не съм изпълнил + тези, които съм обещал и не съм изпълнил + всичките пъти в които съм те преебал и ще видиш сам кое тежи повечеSmile Каквото и да си мислиш, както и да го прехвърляш и пречупваш - винаги съм бил добронамерен спрямо теб, заради факта, че си свестен, а не защото си (не го помня вече), нагло малко надуто...и както и да беше там (въпреки, че втория образ е по-колоритен и забавен). Не се обиждам, няма и да се обидя и да рефлектирам негативно спрямо теб...просто ми е леко тъпо, че явно съм останал неразбран, но здраве да е!Smile

Не офтопика е добър - може да внесе елемент на разбиране между людете. Кой какво си мислел и казал, пък кой какво разбрал и така...

Пак питам - как точно те преебах Спасе?

Разправии със Срайки нямам - просто человека един ден реши, че съм тъпак и толкоз - пък аз не тичнах след него да му променям мнениетоSmile Т.е. изведнъж ме уперсонинонграти...пък на мен така се случи, че още не ми пука.

С Жоро, пак казвам -това си е между мен и Жоро - нямаме нужда от клакьорки, поне аз нямам.

А за здрасти Ноби, в повечето случай откакто ползвам ТС поздравявм първия който чуя да говори...или просто само казвам "опа". Не сме заедно на ТС от вчера, за да не си го забелязал...както и да е, за мен диалога беше полезен и позитивен до тук и не смятам, че ловим вещици или търсим телета...явно си смъртно обиден от мен (поне усещам контра на всеки втори ред), надявам се да съм си го заслужил и да изгиня в ужасни мъки за което...

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  mindilizator Вто Юни 15, 2010 11:50 pm

Sad Моля ако е възможно Вальо премести офтопик....вакханалията между StNickBG и Kamigawa в отделна тема........примерно "дързост и красота 2" и изтрии настоящия ми пост Sad просто не му е тък мястото silent

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  StNickBG Сря Юни 16, 2010 12:11 am

mindilizator написа:Sad Моля ако е възможно Вальо премести офтопик....вакханалията между StNickBG и Kamigawa в отделна тема........примерно "дързост и красота 2" и изтрии настоящия ми пост Sad просто не му е тък мястото silent

Що бе Пански, аз съм за хората да са настроени да говорят помежду си при истински или въображаеми проблеми. Ако нещо не се каже навреме - може да седи така камара време и обратно - ако се изкаже да се разбере. Нито се караме нито си бъркаме по ауспусите с Камигавски - мисла дека да си говоркаме, ако Ви пречиме...ке престанемеSmile

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Templar Сря Юни 16, 2010 5:47 am

Ама не бе хора - аз наистина не разбирам.
Защо си мислите, че от о4б сме други хора. Първо - при създаването на отбора - ние питахме ВСЕКИ ЕДИН от бг ко дали иска да се занимава сериозно с това нещо или не. И хората които пожелаха - сега са в отбора.
Отбора е отворен - винаги всеки които иска може да влезе. Даже ще е по-яко и по-весело ако по-голяма част от бг ко се навие да дойде да цъкаме по ладери и прочие.
Но пак казвам - това далеч не значи, че правим конкуренция на сървъра бг ко. Просто пак казвам, за да не празним 32 слота - нали такава бе идеята- играем мачовете на Джони на сървъра ( за което му тенкю ).
И веднага след мача - аз лично - припкам към НАШИЯ сървър - бг ко.
С лаг и без лаг - аз играя САМО там - защото там са хората с които се запознах първо ( ако не помниш Ники това беше ти, по една огромна и хубава случайност), там са хората, с които ми е кеф да цъкам, да си приказвам, даже и да практикуваме заедно онлайн алкохолизъм....просто е КЕФ да играя с познати хора, още повече с хора - с които се видяхме вече веднъж ( а както се очертава на 22,23 Юни - и втори път...апропо, тогава с Пешо идваме в София на кончерто)...
И те така...къмпънито не е умряло според мене и няма толко лесно да умре... bounce
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  ZeddBG Сря Юни 16, 2010 7:49 am

Много се измести темата на разговора.
Който е играл често на друг сървър, да го каже кой е, да се тества от всички, защото може само при него да си е по-добре, отколкото сега. Под тестване нямам предвид да се влезе веднъж за 1-2 часа при 20 играча.

ПП
В момента сървъра е платен до края на Август. След това или се местим на по-добър хост, който сме намерили и тествали, или се остава на i3D. Междувременно стискаме палци и се молим patch-a за РС да излезе и да оправи проблемите с лагването причинено от самата игра, нещо в което се съмнявам, защото за PS3 и Xbox360 не го направи Mad

ПП2
Чета тук-там за купуване на новия МОН или 1943... Аз тези игри няма да си ги купувам. Нещо повече, дори да пуснат платен DLC за този батълфилд, и стотинка няма да им дам на ЕА, докато не си оправят бъговете в играта. Защото, когато тествахме бетата, това не беше бета а нещо като пре-бета, а когато началото на март ни дадоха готова игра, ние получихме бета версия.
Защото аз платих за игра, а получих полуигра, в която често се изнеряш, заради незавършена работа от тяхна страна.
И ако това не го направят, не си отстранят бъговете и лагването, няма и да има предплатен следващ БФ, ако изобщо реша да го купувам. Ще се тегли от торенти и ще се играе на пиратски сървъри, така както беше на 2142, и когато видя че всичко е ОК и е приятно, не се изнервям в играта, може и да си я купя.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  n.nobs Сря Юни 16, 2010 10:03 am

Бях изписъл дълъг и сълзлив ферман,но всичко се свеждаше до това - апел към Стефан да преосмисли позицията си в името на добруването на този сървър.Аз лично обещавам да не го тормозя за лага поне 2 месеца.Знам че бях най-голямото мрънкало за което моля да ме извини.

n.nobs

Брой мнения : 43
Join date : 12.03.2010

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  steffo Сря Юни 16, 2010 1:03 pm

Аве, хора, защо като напиша нещо стават такива драми?! Недоумявам просто! Писах една тема за бейзрейпа - скандал, сега за бъдещето на сървара, пак скандал. Компанията се разпада, сървърът губи смисъл. Идеята първоначалната беше готина игра в компанията на готини хора. Къде е тази игра, къде са тези хора? Почнаха се дрязги, интригантства, цепене на групички. Това не е моята представа за =BG=Company както беше замислена в началото. Като прибавим и проблемите около самата игра и сърварите, обстоятелството, че пачът скоро няма да излезе + съзнателните опити сървърът да бъде компрометиран пред гем-общността като "много лагващ" и "калпав", какъв е смисълът да се поддържа? Моето предложение е повече от просто: събрани са дарения от нашите членове, аз ги превеждам на човека който иска да ангажира правилния хостинг/чешки, австрийски, австралийски.../. Каквото е плащано досега за сървъра си остава за моя сметка. Искам да постъпя почтено с общността, да няма никакво съмнение, че съм ви подвел да ми давате пари за нищо. Нека по опитен път се стигне до най-доброто решение за компанията. Аз, обаче, нямам време и нерви за експерименти.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Templar Сря Юни 16, 2010 1:59 pm

Стефо къде видя дразги и отцепвания ?
Ако имаш впредвид отборните тренировки - объркал си се. Ходим в малкия сървър да тренираме, да.
Факт. Обаче тренировките рядко траят повече от 30 минути до един час. След това, всички играчи, които искат да играят ПАК СЕ ВРЪЩАТ В БГ КЪМПЪНИ. Не само нашия сървър е лагав - ИГРАТА Е ЛАГАВА. Това, че отделни хора не разбират този факт и мрънкат, че твоя сървър е лагав - ми като не им изнася - да изчезват.
Аз даже наскоро говорих със стари другари от Фаркрай 2 - и ето резултата. Последните 2-3 дни, ако погледнеш статистиката, ще видиш, че играчи от EtNa, , PL, =bzh= и =iD|clan= идват и играят при нас. Снощи например в другия отбор имаше 4ма от БЗХ (сръбски клан)... та искам да ти кажа, че теб никой не те обвинява за лага. Който (ако някой ) го прави - той е леймър.
Така че сървъра не се популяризира като лагав и негоден за игра - а дори напротив. Аз дори както казах го препоръчах на стари приятели от други игри и сега те идват при нас вечер. А за отцепките - кой и кога се е отцепил от компанията ? Спрял да носи тага или нещо подобно.
Мисля си, че турнира на HardwareBG има нещо общо тук. Казвам го ненапразно - няколко вечери подред наблюдавам тъжна картинка - в ТСто има 3-4-5 канала с по 4ма човека в тях - очевидно трениращи за турнира. Та може би това имаш впредвид под отцепление.
Иначе в компанията има само готини и приятни хора, без изключение. Радвам се, че се запознах с булшинството от тях лично и се надявам това да стане и с останалите скоро ( и тебе чакаме в София ) Smile
И те така...не мисля че има отцепки или популяризиране на сървъра с лошо име... Idea
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  FakoNi Чет Юли 15, 2010 7:24 pm

Извинявамсе за това че се намесвам!!!
Но искам да ви кажа че ако мислете да сменяте хоста на сървъра то
трябва обезателно да изберете "Multiplay"хоста
там със сигурност няма да имате проблеми, не веднъж съм
вземал сървъри от там.

Само да добавя в случай че се решите моля при закупуването на новият сървър
изберете local-LONDON!!!
FakoNi
FakoNi

Брой мнения : 57
Join date : 13.04.2010

Върнете се в началото Go down

Плащане на сървара - Page 2 Empty Re: Плащане на сървара

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите