BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

нов TAG - анкета

+6
BGNick
n.nobs
ZeddBG
StNickBG
Templar
Kamigawa
10 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Харесва ли ви тага?

нов TAG - анкета Vote_lcap11%нов TAG - анкета Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
нов TAG - анкета Vote_lcap78%нов TAG - анкета Vote_rcap 78% 
[ 7 ]
нов TAG - анкета Vote_lcap11%нов TAG - анкета Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 9
 
 
Poll closed

нов TAG - анкета Empty нов TAG - анкета

Писане  Kamigawa Сря Мар 24, 2010 9:09 pm

Преди малко Shark даде идея за таг - CTD.bg като за чуждестранните ни членове ще е примерно CTD.no .nl или от където са Wink
CTD - Crash to desktop
Времетраене на анкетата 7 дни, гласувайте с Да, Не или Друг.Като гласувате Друг, моля напишете в коментар какъв.
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Templar Сря Мар 24, 2010 9:49 pm

Гласувах не, нищо лично.
Не мисля, че името на какъвто и да е било отбор трябва да бъде инспирирано от бъг в игра... мое мнение.
Но ако трябва, ще нося тага, няма проблем.
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  StNickBG Сря Мар 24, 2010 11:12 pm

ОпА Китайци....как са вюрстчетата...само за инфо, знам, че не е по темата...ама имам 800 и кусур кила с нож да пием за това...
...сега речено е, че пътя е на младите...тага е убу нещо, дет се вика отличително, да та кара да си горд, че си част от нещо...че ратуваш за нещо и тетека...ит кен би дон! (както е рекъл Краси Рядков)

Та =BG= е (беше) адски леко и родно /за тез дет казват, че е комерсиално...държавата дето сте в нейните поля пишкали, откакто сте се родили, така я знаят чужденците (тези който знаят, че въообще я има). Краш то дескотп е яко и щеф да си умрем от кеф, ако беф на 19 года (за страйки - респективно 13...). Навремето га говорефме със Стефо за сървър за ора за френдове и комунити...никога не сме мислели да задължаваме някого с нещо (дори и таг) затова =BG= то беше ей така - да има нещо.

Прави сте, че наистина имаме нужда от нещо, което да е убаво, наше и да "дърви"...мен лично в последно време ми се връти из главата BULGAR*, Bulgard или нещо от сорта хем по - дълго - хем да се знае откъде сме и за какво се борим...от няколко человека вече чух /Спас, Темплар бат Пешо...за "българската работа", не знам дали защото с ора работя, ама ако не вярваш в някой прудукт и неговите добри страни, няма начин да убедиш чиляка дето е дошъл при теб за сервиз, че навремето е направил добра покупка..от теб. Та, седейки на баджака - българска работа...нищо нема да излезе/за ЕСЛ лигов отбор говоря...не повервате ли,че СИТЕ заедно може да направите нещи и сите сте ЕДНАКВО добри...че стане драз, после кавга, на финала и разводи ше настанат, а това е тъпото/. Бугарите сме много по от многото европейци, виделе сме много повече гнет от секи от тех и въпреки сичко сме си ние...и ей сега си говориме убавини именно затова.

Да не се разбира погрешно - предложеното име е много добро. Но искам да вкарам малко история...Стефан е человек патриот...сървър има, не за да има къде да цъка той...години наред цъкахме /старите батълфилд пишки...пушки/ на сървъри дето се хостваха и плащаха от хора, кото даже и не познавахме...защо мислите Стефан не си седна на парцаля и да караме по старо му...!? Идеята му беше, да има Български сървър, където българите да са добре дошли и да си правиме кефа ЗАЕДНО, а не попиляни наляво и надясно. Малко или много и мен ма фати таз идея...

Давам пример - от понеделник го водим нашия човек, /германския щпион дето имаме тука у работата/ на пицерии...на глупости...кима вяло и такаSmile Вчера бяхме на натурален бългърски ресторант с български гозби...падна му капата, че и пи, че се и развесели и така. Камара белгийски кланове са Белгиян нещо си, Холански - Дъч, нещо си, немски - Дойче нещо си...адажба, защо да търсим ние интернационална сгодия за чужденци...? NCe / неангажиращо...международно.../ =C= / Candys - същото.../, сбирщина отсекъде

предлагам да заложим на родното, а че има чужденци, които без грижи ще носят дори и =BG= таг, защото нашата тайфа ги кефи и им е фън на сървъра - имаме жив пример от Норвегия...т.е. категорично се отказвам от идеята тага да е лесно приемлив за чужденци...тага ще бъде за бугари, кат го заслужат...за чужденците - също.

Има ли причина да не може да се възприеме тага, който Стефо, Ясен и Вальо от 2142 ползваха? Ако някой а артувал during the years за показване и лансиране на нашенското...то единствено те са го правили години наред в 2142 от позицията на българи, с нашенски таг и работещ сървър.

Блафгодаря за вниманието...а сега отивам да сънувам, как утре ше ви тегля по някоя друга ножка...нямам достатъчно от Жороман, Нубса и Темплара...но утре ше поработя по въпросаSmile

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Templar Чет Мар 25, 2010 6:46 am

Кажи бате дека да ти се спауна, че да ми теглиш десетина ножки, белким мирясаш Laughing

Аз съм СТРОГО ЗА изцяло български таг. Все пак 98% от бандата сме - БЪЛГАРИ.
Мисля си за неюо, свързано с лъв (нали е национален символ).
Или примерно -=BBD=- Bulgarian Battlefield Division
[BULgaR]
-BULtF- - Bulgarian Tormenting Force

и прочие. Мога да се понапрегна още за имена, ако се кефите на идеята за българското Smile
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  ZeddBG Чет Мар 25, 2010 11:31 am

Гласувах с "Не". Ако имаше "НЕ" щях него да избера.

Предложението е глупаво, лично мнение, без да обиждам някого.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  n.nobs Чет Мар 25, 2010 3:38 pm

На мен лично =BG= най- ми допада.Хем си е българско, хем си е семпло и ясно.

n.nobs

Брой мнения : 43
Join date : 12.03.2010

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Templar Чет Мар 25, 2010 3:41 pm

Светна ми пичове!!!
Какво мислите за =BULguard= (булгард)
Струва ми се яко, очаквам мнения с нетърпение Smile alien
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  n.nobs Чет Мар 25, 2010 4:03 pm

С 9 символа е, а играта позволява само 8 май.

n.nobs

Брой мнения : 43
Join date : 12.03.2010

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  StNickBG Пет Мар 26, 2010 6:11 am

Templar написа:Светна ми пичове!!!
Какво мислите за =BULguard= (булгард)
Струва ми се яко, очаквам мнения с нетърпение Smile alien

Арно е, ама сал девет символики пуща да се напише там играта, праФ е Нобс...-BulGar- идат 8...|BULGAR|...булгар се изписва, ма неме место за плод...булгарплод напримерSmile


Последната промяна е направена от StNickBG на Пет Мар 26, 2010 3:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Templar Пет Мар 26, 2010 9:35 am

Тъпо така деба... я търсим нещо дето да почва с БУЛ и да има значение на английски, та - хем първите букви да са БУЛ по нашенски, хем да ги страх онез врагове като си турнем некое страшно име Smile
Обещавам да си помисля още Smile
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  StNickBG Пет Мар 26, 2010 3:49 pm

Виждам, че мислиш за което те поздравявам...и наистина оценявам, ако сички се беха бухнали у мисленето и коментара отдавна да сме намерили убаво име...
...апропо само, като идея - викам докато не измислим заедно, нещо наистина убаво, дето да радва поне 51% от всички нас...да си затъкнем =BG=, докато не намерим "соулушън",...за редовните играчи на сървъра е смешно - сички бехме БГ допреди неколко дена сега сме със секакви колоритни вариации...Smile

Некой може ли да ми каже какво значи тоз символ и дали е старо/български |Y|, видех нещо подобно на стената до офиса и (с малко по-къси |) и отдолу "Да пребъде България" или нещо подобно, ама идея си нямам какво значи символа.

Иване, ако ти дойде на акъл, как да драснем нещо с 8 символа...патриотично - кажувай...мен много отдавна ми се врътеше из кратуната -=LeV=-....ама нещо тез три букви на "лъва" не ми се връзват, може би ако се пипне подредбата на големи - малки...може и да излезне нещо.

И за нанакрая - | символ изкарва мерник на играта...който е много убаво украшение или разделител....аз преди си мислеф, че така широко използваното BG мое се раздвижи така: -B|G- и да е оригинален и симетричен таг, различен от масово използваните...но като го драснах, играта сложи един мерник посредата. Също - идея си нямам, дали някога ще разкарат [ ], около тага...(идея си нямам, откъде се появиха...но засега са там

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  ZeddBG Пет Мар 26, 2010 4:37 pm

StNickBG написа:Некой може ли да ми каже какво значи тоз символ и дали е старо/български |Y|, видех нещо подобно на стената до офиса и (с малко по-къси |) и отдолу "Да пребъде България" или нещо подобно, ама идея си нямам какво значи символа.

Това и във Варна съм го виждал. По принцип това е знака на Тангра.
Използват го БНС/Гвардия - националисти, които са без политическа насоченост, уж...
www.bgns.net
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  BGNick Пет Мар 26, 2010 7:54 pm

Не разбирам защо не ви допада текущият таг =BG=. Повечето символи би трябвало да конкретизират нещо... А какво повече от това, че са се събрали българи ентусиасти, които разцъкват в свободното си време /след работа, учебни занятия и т.н./. За мене тага си е добър и сега, по скоро трябва да се помисли за запазването на сървара, което си е друга тема обаче. Лично мнение, надявам се да не съм засегнал някого.

BGNick

Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  StNickBG Съб Мар 27, 2010 9:10 am

@Zedd - значи, знака на Тангра е убу нещо (мен лично ме кефи), стига да не е обвързано с други странни организации...

@BGNick - въпросът никога не е бил насочен "таг та таг да има" (затова муунахме =BG= да има нещо...като лепенките на колите), заформихме тумбата...с част от нея даже се напифме, но възникна въпросът - какво правим с по-младите и надъхани членове на тумбата, които искат да участвуват не само в распускането вечер след работа, но и в първенства и съревнования (офицялни)...там обаче се оказа, че тага който ползваме в момента е леко мултиплициран....Спас /Kamigawa/ рече, дека да има и други със същио таг, дека ич не са бугаре...моята идея е да има таг /бугарски/ дето да се ползва от сите...и от "дъртите релаксатори" като мене и от "младите ултра - про - геймъри" дето ше играят у първенствата...най-лесно е ние си оставаме с =BG=, а те си слагат име и таг подобаващо за турнирите - да плашат враго...ама пак се получава лека сепарация дето не е арна...ще ми се "сите булгадове зейедно", ако ме разбирашSmile Апропо - какъв ти е ника в играта?

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  ZeddBG Съб Мар 27, 2010 2:49 pm

Да и на 2142 имаше други с BG. Бяха французи. Това се получава от факта, че с BG се съкращава и "бригаден генерал", например, а може и нещо друго да са си имали предвид.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  BGNick Съб Мар 27, 2010 4:19 pm

Ясно..... За тага ще падне мислене явно, щом ще е за представянето на българи по турнирите. Мене в абревиатурите ме няма щото, обаче ще пожелая успех на отбора/ите. Не играя бф бк2, братока е по нея /mafiawars(BG)/, все още цъкам бф 2-то, но с времето ще се пре ориентирам на по-новото.

BGNick

Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  StNickBG Съб Мар 27, 2010 7:36 pm

BGNick написа:Ясно..... За тага ще падне мислене явно, щом ще е за представянето на българи по турнирите. Мене в абревиатурите ме няма щото, обаче ще пожелая успех на отбора/ите. Не играя бф бк2, братока е по нея /mafiawars(BG)/, все още цъкам бф 2-то, но с времето ще се пре ориентирам на по-новото.

Требе да га сториш момент по-бръже...требат ни ора!Smile

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  BGNick Съб Мар 27, 2010 7:52 pm

Smile Ще ще ....... въпрос на време. Още малко ще се порадвам на 2-ката преди да я загърбя. Важно е, че сървара на бк2 работи и има сериозен интерес към него.

BGNick

Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Templar Пон Мар 29, 2010 9:08 am

Пичове,
какво ке кажувате за ..... |SoT| - Sons of Tangra ? Но ме притеснява това, че името бе носено от един мото клуб в Троян, който вече не съществува (не тага - а името ) ...
А иначе, много ме кефи знакът на Тангра - | Y | - нещо хем българско, хем със скрито послание. Ако можеше да се комбинира това с нещо като BUL...не знам, иска ми се да си сложим готин таг - нещо старинно и легендарно българско...
А относно таговете на отбора и на "релаксаторите" - нека има два тага - единият да се ползва само в официалните мачове - а другият да си го носим всичките дето си Житкаме вечер за фън в нашиот сервер - един общ за Сичките бугари заедно, че и норвежеца и прочие...не знам - вие кажете...
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Kamigawa Пон Мар 29, 2010 10:26 am

Templar написа:.
А относно таговете на отбора и на "релаксаторите" - нека има два тага - единият да се ползва само в официалните мачове - а другият да си го носим всичките дето си Житкаме вечер за фън в нашиот сервер - един общ за Сичките бугари заедно, че и норвежеца и прочие...не знам - вие кажете...
Това е много добра идея.

Аз си мислех за BGc - нали сървъра е BG-Company Smile, а c-то може да се тълкува и като community.
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Templar Пон Мар 29, 2010 2:29 pm

Къмюнити според мен е ключова дума за нас...щото аз лично имам амбиции и занапред да си пуцаме заедно...смисъл и в други заглавия...пък като гледам групичката ни расте...така че съм навит на идеята ти...ама визуално не ме кефи...например... <|BgC|> или -=BulC=- или [BulC] ... абе както кажете, аз дадох достатъчно идеи вече... Smile
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  StNickBG Пон Мар 29, 2010 2:40 pm

Така, така - това е идеята - дращете, дращете - кат се посаберат идейки - ще ги анкетуваме и каквото се избере...както е казано "ВлаС на народа!" да има...
...днеска, докът въреше идно ултраскучно обучение за клапани с горно зависване (йебал съм ги и преводачките)...си дращих на листето, тетова:

BGTeam

BulTeam

BulGaRo

BulGaRe

Tangra = -=T=- или нещо от сорта, ако е имало некакъв мото клуб, ние требе да сме различни...ако искаш да е дъщерите на тангра, ма да е различно...апропо БГТийм - ми е познато ма не мое се сетим откъде...

SoT - може да е Soldiers Of Tangra...що пък синове...мен не ми е Тангра татиSmile

А идеята за единен таг ми е у тиквата - аз като съм "релаксатор" какво му пречи да се гордея с вашите успехи?Smile Т.е. с еднин таг сме - та кат намажете да станете известни и аз покрай вас да са чувствам важен хахаха!Smile Бузикам се идеята на тази тема е предложения (поне се опитах да я фърла натам), но в крайна сметка - на каквото се спрете - това ще е, никой никого не може с нищо да задължава, но добре е да има таг под който да се сполотим. Иначе,най-лесното е - махаме сичката тагова зависимост и който какъвто иска таг да си слага.

И пак казвам - за Камигава - варияциите за .bg .nl ги изключих вече от съзнанието си...преди години съм играл за кланове кръстени както му е текнало на фаундера...ако някой чужденец иска да е част от нашата тайфа, ще сложи дори и BGSon таг, имаме жив пример с един норвежец. За кво се ние требе да се моделираме по тях (чужденците), а не те по нас!?

__________
Редактирах ти съобщението. Занапред, моля, се самоцензурирай.
Zedd

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  ZeddBG Пон Мар 29, 2010 3:48 pm

StNickBG написа:
BulGaRo

BulGaRe

Тези двете ми звучат много простовато. А ако държите толкова на тангра толкова ли е проблем да се изпише цялото вместо да се съкращава някакси?
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  JoRRoMaN Пон Мар 29, 2010 10:04 pm

аз предлагам същото което предложих и на 2142 :


[xXBGXx] ....................... [xXBuLXx]

[XxBGxX] ....................... [XxBuLxX]


изглежда трънливо - както надявам се И ще бъдем. а и е кратко и ясно.
инак досега аз не съм проявявал желание за слагане на таг или включване където и да е клан/тим/сдружение
но след срещата в неделя в ESL ме кара да се замисля относно това.
аз изчаквах да разбера с какви хора ще се запозная и какви идеи има от българите- явно имаме сериозни хора с които яко ще се сдуша.
аз в 2142 именно това търсех - тимплей - игра в екип с идеи за тактика и надхитряне на противника ( идея зарад която дори бях подиграван на моменти - виждам че и тук не ще липсват критики ) . дни в които да се отиграва заученото. и след това прилагане в именно такива турнири . нещо което не се случи в 2142 - там все пак бяхме малко - сега вече не е така.
именно в турнири ще се играе с най-добрите ,а не с кашончета и таванчета по ранговите сървъри. видя се че и ние можем да се опънем на отиграни типове като MI5. само ни липсва време заедно. сега сме личности - но още не сме екип.
идеята на за доп сървър с цел тренировки е супер. радвам се много ,че и това може да се случи.


П.П
абе ник - къв е тоя диалект с който пишеш - чак се наПрЕгаМ да те РаЗБера. Wink
инак аз доколкото виждам нямаш 800 тага - около 570-600 са - поне в него сайт моите ми ги показва точно - 566. а че си надъхан да ме колиш заповядай с ножката си.
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Kamigawa Вто Мар 30, 2010 12:01 pm

JoRRoMaN написа:изглежда трънливо - както надявам се И ще бъдем. а и е кратко и ясно.
инак досега аз не съм проявявал желание за слагане на таг или включване където и да е клан/тим/сдружение
но след срещата в неделя в ESL ме кара да се замисля относно това.
аз изчаквах да разбера с какви хора ще се запозная и какви идеи има от българите- явно имаме сериозни хора с които яко ще се сдуша.
аз в 2142 именно това търсех - тимплей - игра в екип с идеи за тактика и надхитряне на противника ( идея зарад която дори бях подиграван на моменти - виждам че и тук не ще липсват критики ) . дни в които да се отиграва заученото. и след това прилагане в именно такива турнири . нещо което не се случи в 2142 - там все пак бяхме малко - сега вече не е така.
именно в турнири ще се играе с най-добрите ,а не с кашончета и таванчета по ранговите сървъри. видя се че и ние можем да се опънем на отиграни типове като MI5. само ни липсва време заедно. сега сме личности - но още не сме екип.
идеята на за доп сървър с цел тренировки е супер. радвам се много ,че и това може да се случи.
Амин.

bounce нямам търпение да играем със поляците, ама нещо не ми отговарят...
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите