BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

нов TAG - анкета

+6
BGNick
n.nobs
ZeddBG
StNickBG
Templar
Kamigawa
10 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Харесва ли ви тага?

нов TAG - анкета - Page 2 Vote_lcap11%нов TAG - анкета - Page 2 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
нов TAG - анкета - Page 2 Vote_lcap78%нов TAG - анкета - Page 2 Vote_rcap 78% 
[ 7 ]
нов TAG - анкета - Page 2 Vote_lcap11%нов TAG - анкета - Page 2 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 9
 
 
Poll closed

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  JoRRoMaN Вто Мар 30, 2010 12:03 pm

Kamigawa написа: bounce нямам търпение да играем със поляците, ама нещо не ми отговарят...

служебна победа .... rabbit

инак тоя път не ми се ще на чужди сървъри да играем - поне немски да е ...
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Kamigawa Вто Мар 30, 2010 12:25 pm

JoRRoMaN написа:
Kamigawa написа: bounce нямам търпение да играем със поляците, ама нещо не ми отговарят...

служебна победа .... rabbit

инак тоя път не ми се ще на чужди сървъри да играем - поне немски да е ...
E нз, а то и да е на "нашия" - той ще е хостнат в амстердам bounce

farao - тоз познавате ли го? Very Happy
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  JoRRoMaN Вто Мар 30, 2010 12:38 pm

Kamigawa написа:
E нз, а то и да е на "нашия" - той ще е хостнат в амстердам bounce

е как ? толков али няма франкфуртски провайдер ? или са по скъпи


П.П не мисля че тук е мястото в форума да разискваме това Wink
дългата ръка на вальо ще се поразмърда Smile
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Kamigawa Вто Мар 30, 2010 12:46 pm

JoRRoMaN написа:
Kamigawa написа:
E нз, а то и да е на "нашия" - той ще е хостнат в амстердам bounce

е как ? толков али няма франкфуртски провайдер ? или са по скъпи


П.П не мисля че тук е мястото в форума да разискваме това Wink
дългата ръка на вальо ще се поразмърда Smile
Провайдара, който харесахме с Пешо не предлага в Франкфурт, а i3D, които предлагат там излизат много солено - около 2 пъти по-скъпо
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  JoRRoMaN Вто Мар 30, 2010 12:51 pm

[quote="Kamigawa"
а i3D, които предлагат там излизат много солено - около 2 пъти по-скъпо[/quote]

2 пъти ?! silent тия са мноо зле
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  StNickBG Вто Мар 30, 2010 3:08 pm

Първо, не се дръж като намусено дете в детската градина, на което са му направили забележка. Много бързо се палиш
Второ, ония думи ще си ги говориш у вас или с приятели, където искаш, но не и тук, защото утре може да влезе някой 10 годишен, на когото са му подарили играта, и да ти чете цветущите писания.
Трето, не си ти причината да не влизам в ТС, даже аз влизам, но не във вашия канал, защото играя на други сървъри.
На =BG= Company влизам колкото да го подкараме, причините за това са много, най-общо казано, различни интереси. Аз не си налагам мнението на вас.


ПП
Пак съм объркал бутоните и вместо цитирай съм натиснал редактирай. Да не помислиш че нарочно съм ти изтрил мнението, не ми е за първи път

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  StNickBG Вто Мар 30, 2010 10:32 pm

Не знам дали ти е за пръв път, но за мен е обидно някой да ми казава "какво съм искал да кажа", че даже и да го променя...евала, админ си, но продължавам да твърдя, че нямаш правото да променяш изречения, като "за чий хОй, еди какво си"..това е моят начин да казвам нещата...ок моят начин е недопустим за форум, като настоящия...напускам и не диря съжаление. Но още по - обидно ми е, когато някой ми затрие цял пост...и видиш ли излиза, че пише от мое име...

@Жоро - Вест Булгаристански Врачано-монтански диалект бре, как не разумеш?! Не си ли чувал за инджикипляктори, оноденье с подфърганье и скубанье под мишниците...ако не си - проблемацията е само твоя - не си живел!Smile

п.с. искам да вметна, че все още съм си ок с главата и не пиша пост след пост да отговарям на себе си...просто админа си дращи върху моите постове за по-забавноSmile Ай сбогУм...

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  ZeddBG Сря Мар 31, 2010 5:46 am

Съжалявам че така си решил, но решението си е твое.
И кой друг, ако не админ/модератор да ти редактира съобщението, и то за нещо, за което в 99% от форумите за подобно нещо биха направили същото, че и повече.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Templar Сря Мар 31, 2010 9:26 am

Снощи забелязах едно делене на хората. Няма и месец откак се сбрахме и се почна по български.
Пуснаха се думи в стил " КАКЪВ ЕСЛ ?!" и прочие. Ми който не го кефи да играе за ЕСЛ, да не го прави.
Сбираме се 5 човека в гедър, в долния ченъл на ТСа са други 4 човека, които не искат да дойдат при нас и да направим един гедър 8вс8, странно защо ли ?
Еми така ще е - отбор + любители = НИЩО, само свади и детски работи. Тъкмо взех да си мисля, че най-накрая намерих ЗРЯЛО къмюнити, в което няма завист и подмолни игри, но вече виждам, че съм се лъгал.
Мислех, че мераклийте за отбор нема да пречим на любителите, ама съвсем не излиза така...
Както ще да е, аз няма да спирам да си играя играта. Който го кефя - добре дошъл, който ме мютне - мютне.

Прав ще излезе Пешо, че "сите бугари заедно" нема да излезе нищо, въпреки, че като гледам как наказваме в гедърите, според мен имаме голям потенциал. Това, че Страйки си продава магариите постоянно и се лигави - и мен ме дразни, но си мълча и прегълтам. СтНик също ме пренерви онази вечер, и затова тихо и спокойно си лефтнах и ТСа и сървъра, за да няма караници. Качих се на кулата да снайпя и той почва да ми държи речи че това дето съм го правил не било никаква тактика. Нищо, че предния ден той цяла вечер снайпи, докато аз умраих 1000 пъти на първа линия нали...аз тогава нищо не казах...
Стигне ли се до там всеки да търси сметка на другия - ЗАЕБИ, нема да стане. Всеки да си играе играта и фън да има, другото божа работа...извинете ме за тона, обаче за мен е важно да се изясним. Няма да допусна да ми се казва какво и кога да направя. Не съм ретард и мога сам да преценя. Да - нямам 1546 тага с ножа, ама пък си играя както ми е кеф Mad
Не се правя на играч, щото не съм. Това ми е 1вия Батълфийлд и правя каквото мога и каквото мисля, че е полезно за скуода и отбора. НЕ съм професионалист и нямам претенциите да ставам такъв. Кеф ми е да играя в отбор, нищо повече. И 320ти да сме в ЕСЛ-то от 310 отбора, ВСЕ МИ Е ТАЯ !!!!
Ако не съм Ви полезен - ок, кажете ми го и да си бия камшика...
Гледам да съм приятел със всеки, щото е гот. Явно обаче настройката ми към компанията и към всички Вас е погрешна, знам ли... Уважавам всеки от вас и очаквам мнозинството да отвърне със същото не само спрямо мен, но и спрямо всеки един от БГтата дето се сбираме всяка вечер заедно.
Щото - вярвате или не - Вие сте хората, с които прекарвам най-много време през последният месец. И това за мен значи нещо повече от една игра ...

С Уважение синца cat
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  steffo Сря Мар 31, 2010 11:19 am

Искам да изразя отношение, тъй като виждам елементи на конфронтация в някои постове. Според мен те са резултат от прекалена мнителност, а не на сериозен конфликт. Кой какво бил казал и какво бил направил не е чак толкоз важно. Същинския въпрос е следния: какво сме ние? Отговорът: клуб, група фенове с общ интерес да разтоварват като цъкат БК2. Това беше първоначалната идея, за която споделих с и намерих съмишленици в лицето СтНик, Зедд и др. Именно защото имаме сериозна група аз се ангажирах да наема и сървър, за да имаме наше пространство за игра с наши правила. И преди и сега аз и хората в чието лице имам съмишленици се определяме като "общност". Не виждам никакъв проблем в рамките на нашата общност да имаме добри, изявени играчи с желание да играят турнири в ЕСЛ или Кланбейз. Единственият проблем е, че не можем да ангажираме сървъра за техните нужди, но и това ще се реши скоро благодарение на бат' Пешо. На когото му е кеф да играе на по-високо ниво в ЕСЛ и да си е член на общността нека си играе и нека си влиза и при нас, аз просто недоумявам какъв е проблема?! Никой не е вързан за =BG=сървъра, влиза когато си иска излиза когато си иска без никакви ангажименти. Аз мисля че ЕСЛ-играчите не биха имали никакъв проблем да направят един рунд с общите играчи в =BG= сървъра, за да го напълним, както аз нямам нищо против да попълня състава за ЕСЛ гедър, ако няма играч. И тука пак искам да ви питам и нека всеки честно да си каже без недомлъвки: на кого какъв му е проблема, за да се изясним навреме? Искам от своя страна да ви заявя следното: ако някой от платилите сървъра до сега се чувства излъган в очакванията си за него нека да ми пише на лично съобщение във форума или скайп - ще му върна парите като гарантирам, че ще запазя анонимността му. Заявявам ви, че ще поддържам сървъра дори и сам с мои лични средства само докато има интерес към него. Никой да не се чувства длъжен да плаща или да играе в него. Но, уточнявам, ако стои празен ще го спра! По въпроса за тага принципно: означава принадлежност. Ако някой се чувства част от общността и е приет от нея нека да си носи тага. Ако не иска таг /да демонстрира принадлежността си/– да не го носи. Сегашният си е добре, не мисля че е назряла сериозна нужда общите членове да го сменят. Евентуално бих предложил =BGC= /последното абревиатура на company/, но честно казано аз не отдавам голямо значение на тага/табелата/ и никога не съм го считал за важен. Бих искал, приятелски, да ви призова да мислите не за табелите си, а за това което стои зад тях. Не се излагайте и не разваляйте една хубава работа с дребнавости!
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  ZeddBG Сря Мар 31, 2010 11:22 am

Templar ти направо изби рибата и от мухата слон направи. И никой от BFBC2 никъде не е баннат.
Но ако някой си мисил че може да си пише каквото си иска без да се съобразява с нормалия тон и език съобщенията му ще си бъдат редактирани / трити , защо не и направо блокиран. Вече има двама блокирани, 2 хлапета от 2142, които само се заяждаха и правеха поразии на сървъра ни.

И пак да кажа, ако някой не е разбрал - няма нищо общо с ТС или това, което става в играта.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Templar Сря Мар 31, 2010 11:44 am

Ама не бре Стефо.
Събрахме се в София, за жалост без някои от Вас. Там си говорихме - който иска да играе в лиги, да играе, който иска за кеф - за кеф. АМА ДА НЕ СЕ ДЕЛИМ...
Снощи какво стана - търсихме още 3ма за гедър 8 на 8, в БГ сървъра имаше точно 4ма човека. После разбрах, че казали , " КАКВО ЕСЛ, бе, ние не сме от отбора" или нещо от сорта.
Определение за думата отбор: Група хора, играещи в екип и с чувство за колективност. ЗА МОМЕНТА НИЕ НЕ СМЕ ОТБОР И ЕКИП НЯМА, повтарям - НЯМА !!!
Отбора се прави с игрално време заедно, с тренировки и идеи.
И ми е чудно какво имате впредвид под "ПРО" или "ПРОФЕСИОНАЛЕН ИГРАЧ" ????
Кой от Вас хора е професионалист ? Щото аз не се имам за такъв, и никога няма да бъда по отношение на гейминга. Не си взимам игри за да съм пръв или за да гоня ледъри и прочие. Взимам си ги за да играя с други хора и да ми е приятно, не като преча на някой да ми се каже : "Багай бе, Тъпак ! "
Пак казвам, не съм професионалист и никога няма да бъда. НЕ се възприемам и за "Добър" играч ( макар че не знам по какво съдите дали един играч е добър...
Просто ми се цъка с всички Вас вечер за отмора, че и ако има по един мач в седмицата, ей така да се поборим малко, белким докажем на света че България е над всичко и ние сме най...пък и да ни бият - пука ми. Нито ще изкарвам пари от тая работа, нито нищо.
Не искам да се делим на "отбора" и останалите. НИЕ ОТБОР КАКТО КАЗАХ НЯМАМЕ !!!
И не виждам какво пречи примерно да си житкаме 1-2 гедъра вечерта, и после да си бегаме у БГ сървъра и ца цъкаме там до малките часове...За мен няма разлика дали играя за фън в нашия сървър, или играя за ЕСЛ с "отбора", или гедъри или каквото и др. да било. Аз играя с една и съща нагласа - ДА ПОМАГАМ НА ОТБОРА и да си правим кефа с Вас - нито да държа сметка на еди кой си, че играе рекън с голяма пушка, кашонирал някъде или не знам си какво. Всеки си играе играта, като не ме кефи как играе - сменям скуада и точка. Ебаси !
Писна ми от български работи, честно !
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Templar Сря Мар 31, 2010 11:46 am

Относно тага - не ми пречи какъв да е. И нека е един за всички - не за отбора и за другите да са различни.
Аз се кефя и на =BGC= и на =BG= или дори на xXBGXx . Само кажете кой ще ползваме, без да го сменяме, щото искам да си пусна блузка с новия таг, и таг метален да си направя.
Даже 2 ще си направя, единия ще го подаря на СтНик Wink
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Kamigawa Сря Мар 31, 2010 12:19 pm

Templar написа:Относно тага - не ми пречи какъв да е. И нека е един за всички - не за отбора и за другите да са различни.
Аз се кефя и на =BGC= и на =BG= или дори на xXBGXx . Само кажете кой ще ползваме, без да го сменяме, щото искам да си пусна блузка с новия таг, и таг метален да си направя.
Даже 2 ще си направя, единия ще го подаря на СтНик Wink
Само да не те издебне с нож в ръка и да си го иска Very Happy .
Драсни кога ще ги поръчваш да ти дам пари да ми направят и на мен (ако не е проблем де)

Бях се зарекъл да не пиша по темата, но явно ще пиша Rolling Eyes

Проблема според мен идва от факта, че ние не знаем какво сме - група ли е, клан ли е, отбор ли е...
Аз предлагам да го направим клан, като в него за да се влезе да се отговаря на няколко неща - примерно : да помага в пълненето на сървъра, да не се държи детински, да не ползва хакове, да не псува други играчи и нещо подобно.В този клан да сме всички с един таг - =BG= примерно и един TS3.Вече в клана да се направи един подклан за тези които искат да играят в есл и тн.Другите ще си цъкат "вечер за разпускане след работа" в нашия или друг сървър.Целта е всички да сме заедно, аз още преди няколко дни обнових есл информацията,като директно рекламирам сървъра ни в нея.Който иска играе гедър и елс, който иска пуца за кеф в нашия или друг сървър.Лично ще помоля Жоро и Страйки да не тормозят другите играчи да влизат в Гедъри и тн.
Големи хора сме, някой дори прекалено (на по 2000+ години), айде стига глупости.

С уважение,
Спас 'Kamigawa' Вутов.
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  JoRRoMaN Сря Мар 31, 2010 12:43 pm

вижте ясно е че насила неща не се правят. както и всеки си има собствен апреценка за играта.

давам пример с бившия ми клан - там се събират хора които не се вземат насериозно относно турнири.
все пак името им подсказва -=FF=- FunFight
но това не пречи те да имат 3 и повече сървъра, да си правят тренировки когато поискат и който поиска от тях. също така да организират срещи с други кланове когато друг клан поиска.
имаха инструмент - в сайта им сам се посочваш че си наличен за срещата и ,че ще играеш.
и да ви кажа не съм ги чул да се карат или нещо такова.

значи има и кланове в същата държава ,които редовно тренират за турнири помежду си и срещу др тимове.

тук идваме ние - искаме да се съберем всички българи и повече от ясно е че няма как да сме на едно мнение относно бъдещето като поведение на сдружението както го казаха някои.все пак се събираме само щото сме от една държава, а не щото искаме например да пукаме в лига. например в германия има толкова коренно различни кланове.
нищо не пречи както каза камигава тези които искат ЕСЛ или др лиги да участват и тренират за тях и такива които да играят в сървъра и да нямат желание са турнири.
тага няма нищо лошо да е общ.


инак - темплар не виждам смисъл да се палиш - един е така друг не е . един мисли по определен начи друг по друг. ако ти се иска да цъкаш в турнирче супер - сега в тая игра сме бая и ще намериш сродни души Smile. и на мен ми е чудно защо някои ме махнаха от френдли листата си още на 2 седмица, но какво значение има.
нещата ще се наредят .


Последната промяна е направена от JoRRoMaN на Сря Мар 31, 2010 12:57 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  steffo Сря Мар 31, 2010 12:47 pm

За мен е повече от ясно че сме група, общност, която ще излъчи играчи за ЕСЛ. Последните нека да са кланова организация, а останалите - част от общността. Моята визия е такава. Доколкото разбирам от другата тема по този въпрос отворена от Темплар клановите мачове ще са 4х4. 4 човека всякак се събират от останалите се иска като е готов сървара да правят спаринг партниране на сериозната група и евентуално ако е много на зар работата при уреден мач да заместят липсващ играч.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Kamigawa Сря Мар 31, 2010 1:08 pm

steffo написа:
За мен е повече от ясно че сме група, общност, която ще излъчи играчи за ЕСЛ. Последните нека да са кланова организация, а останалите - част от общността. Моята визия е такава. Доколкото разбирам от другата тема по този въпрос отворена от Темплар клановите мачове ще са 4х4. 4 човека всякак се събират от останалите се иска като е готов сървара да правят спаринг партниране на сериозната група и евентуално ако е много на зар работата при уреден мач да заместят липсващ играч.
За момента е 4 вс 4 с амбицията да играем скоро и 8 вс 8 (аз ще имам грижата да събера останалите до 8 за да не обременявам играещите за кеф).
В момента си говоря с Страйки и стигнахме до гениалната идея да наименуваме отбора ни(тези играещи в ЕСЛ,Кланбейс и тн, не всички).След като всички сме съгласни, че е част от =BG= , то нашият под-отбор ще е нещо от сорта на =BG@ime= .Като на мястото на @ ще е мерник, а на мястото на ime ще са до 3 букви(играта не позволява повече), които да са съкратено от името на отбора.Това е както се казва win-win situation.
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Templar Чет Апр 01, 2010 8:32 am

ФнезапнУ ме озари една идея.
Това ще е последната идея за таг, която ще дам.
Не за друго, ама тия три букви според мене...някак си ....не пасват ...всеки с различни 3 букви дето не значат нищо след БГ| .... (иде реч за на Страйки идеята)

Сега ми хрумна за ...

[BgBfD] - Bulgarian Battlefield Division

или

[BfBfC] - Bulgarian Battlefield Community

Какво мислите ?
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Tutankamon Чет Апр 01, 2010 8:44 am

Според мен не е правилно това разделение. Ако ще правим нещо заедно трябва да сме с един таг всички , какво е тва аз ще съм с тоз таг ти с тоз , или сме заедно или не . Дали играеш в ЕСЛ или некаде другаде ква значка има , струва ми се че започва еднои малко разделение бавно и мъчително. Но тва е лично мое мнение и не искам да ангажирам никого с него. Според мен тази анкета е напълно излишна ЕДИН ТАГ ПЛИЙС за разбиращите АНГЛИЙСКИ и моля за останалите. farao farao farao farao farao
Tutankamon
Tutankamon
xX[BG]Xx

Брой мнения : 92
Join date : 25.09.2008
Местожителство : Бургас, България BG

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Kamigawa Пет Апр 02, 2010 10:37 pm

Tutankamon написа:Според мен не е правилно това разделение. Ако ще правим нещо заедно трябва да сме с един таг всички , какво е тва аз ще съм с тоз таг ти с тоз , или сме заедно или не . Дали играеш в ЕСЛ или некаде другаде ква значка има , струва ми се че започва еднои малко разделение бавно и мъчително. Но тва е лично мое мнение и не искам да ангажирам никого с него. Според мен тази анкета е напълно излишна ЕДИН ТАГ ПЛИЙС за разбиращите АНГЛИЙСКИ и моля за останалите. farao farao farao farao farao
Ами самият факт, че на хората в есл отбора не им харесва факта, че нямаме име и ползваме едно семпло =BG= за таг доведе до 2 възможности:
1.Измисляме си име и си слагаме таг към него. - което значи едно деление или
2.Ползваме =BG като главен таг и добавяме към него тага на отбора - нещо от сорта на =BG|ime= .
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  ZeddBG Съб Апр 03, 2010 12:18 pm

Аз не виждам какво толкова не се харесва на =BG= тага. Още повече, че символите са ограничени до 8 бр. И какво по-оригинално и яко изглеждащо може да се измисли? В края на краищата не сме на парад на таговете та да има харесва ми и не ми харесва, семпло или не знам си там какво.

Лично аз си оставам със стария таг от 2142, не защото не ми харесва =BG=, а поради липсата на елементарни правила на сървъра. Трябва ли да се минава по същия път като на предишния батълфилд и след някъде година, когато се наложат масово правила за забрана на бейсрейп, едва тогава и ние да го направим? Мислих, че ние като ветерани ще показваме и налагаме феърплей, но явно съм бъркал. Като стане "модерно" да се гонят играчи за бейсрейп и спаункил явно едва тогава и ние ще го направим.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Kamigawa Съб Апр 03, 2010 12:27 pm

ZeddBG написа:Аз не виждам какво толкова не се харесва на =BG= тага. Още повече, че символите са ограничени до 8 бр. И какво по-оригинално и яко изглеждащо може да се измисли? В края на краищата не сме на парад на таговете та да има харесва ми и не ми харесва, семпло или не знам си там какво.

Лично аз си оставам със стария таг от 2142, не защото не ми харесва =BG=, а поради липсата на елементарни правила на сървъра. Трябва ли да се минава по същия път като на предишния батълфилд и след някъде година, когато се наложат масово правила за забрана на бейсрейп, едва тогава и ние да го направим? Мислих, че ние като ветерани ще показваме и налагаме феърплей, но явно съм бъркал. Като стане "модерно" да се гонят играчи за бейсрейп и спаункил явно едва тогава и ние ще го направим.
Едно си баба знае - едно си бае.Нямам намерение да споря.Питахте защо е това деление на тагове - аз отговорих, не съм питал за мнения по въпроса и какво подяволите има общо правилата на сървъра с темата за тагове изобщо.
Не възнамерявам да влизам повече в този форум понеже не виждам смисъл от него oсвен да си губим времето в безмислено писано на глупости.Ако на някого му трябвам - знае как да ме намери.Успех!

Kamigawa
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  ZeddBG Съб Апр 03, 2010 2:33 pm

Сега ще ти кажа какво е общото между сървъра и тага.
Нали искаме /искате/ респект от другите играчи и тимове. Ами доброто име се гради с добър сървър! Когато си на друг сървър хората най-вероятно няма да ти запомнят името дори и да си на първо място, но тага да! И когато са били и на нашия сървър веднага ще се сетят, там играят еди как си, или правят еди какво си.
Сигурно 90% от играчите не са чували за ESL и не им дреме за това.

Като толкова много искате да се отличавате от останалите, тези които играят и в ESL, ето ви едно предложение от мен
BG-Prime
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  StNickBG Вто Апр 13, 2010 5:29 am

Мислеф си за =BG|TF= и =BG|SF=, като идеята е тез дето цъкат в ESL да са Bulgarian Squad Force, а останалите Bulgarian Team Force. Малко или много обаче до момента офицялното отбор се обособи, като самостоятелен, така че може би не е много добра идея да се опитвам да преименувам младежите, ами да лепнем техния таг или просто да помислим за друг, необвързан с техния.

Причината пак да повдигам въпроса е, че в много форуми бугари играещи други игри /стратегии/ са инвентнали вече един път тага, който ние ползваме в момента още през лето господне 2005 то...

Апропо - името на сървъра е =BG=Company и за мен би било ужасно неудачно, ако трябва да бъде сменено. Поради което предлагам още един вариант, да се закачим за него, а именно =B|G|C=, или нещо подобно.

И последна вметка BuLgArIa седи нелошо, като таг...и казва много неща, пробвах го, на мен лично ми харесва.

Фърлайте идеи, ща да радиме

Ники

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  ZeddBG Вто Апр 13, 2010 2:30 pm

StNickBG написа: =B|G|C=

Не е лошо, само че няма ли да станат много мерници? Нали | в играта го трансформира на мерник.
=BG|C= може би ще изглежда по-добре. Трябва да се пробват.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

нов TAG - анкета - Page 2 Empty Re: нов TAG - анкета

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите