BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"За" или "против" baserape!

+12
herhimler
Tutankamon
BGNick
SerpentKiss
Kamigawa
Templar
n.nobs
JoRRoMaN
ZeddBG
StNickBG
pbosev
steffo
16 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

"За" или "против" baserape! Empty "За" или "против" baserape!

Писане  steffo Чет Май 13, 2010 7:38 am

Искам да поставя на вниманието на всички въпроса за нашето отношение към baserape в =BG=сървъра. Във FAQ в нашия сайт бейзрейпа е дефиниран като: атакуване, престояване, убиване, отнемане на техника в непревземаема база или тила на противника/RUSH/.

- 2 основни аргумента "за" бейзрейпа: 1. не противоречи на основния ни прицип: всичко което се позволява от играта е позволено в =BG=Compay. 2. Няма гарантирана възможност администраторът да констатира и санкционира всички бейзрейпи - което означава избирателно-несправедливо отношение към играчите.

- 1 основен аргумент "против" - бейзрейпа разваля играта. Преди няколко дни се случи така че попаднах в един отбор с прекалено много "диверсанти" и загубихме няколко мача защото от самото му начало два наши скуада се изсипваха в базата на противника си си оставаха там до края. Логично губхме всички флагове и мачовете като цяло.

Моля всеки да изрази отношението си по въпроса.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  pbosev Чет Май 13, 2010 9:06 am

Нямам против base rape-а поради следните две причини (говоря само за rush мода):

1.Когато съм в рейпващия(защитаващия) отбор съм забелязал,че всички съотборници,включително и аз се надъхваме още повече,което помага за следващите рундове,когато играем атакуващи.
2.Когато сме в "изнасилвания" отбор,постоянно се търсят ефикасни тактики за отблъскване на нашествениците.А като успеем да минем по фланговете и съответно да гръмнем точките,следва надъхването от по-горе.

Забавление да става,това е важното.

pbosev

Брой мнения : 11
Join date : 03.05.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Чет Май 13, 2010 11:58 am

.


Последната промяна е направена от StNickBG на Пон Авг 16, 2010 10:32 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  ZeddBG Чет Май 13, 2010 6:04 pm

Категорично ПРОТИВ бейсрейп на конкуест

Пример - тъкмо се "раждаш" в базата си, и още не си отворил очи дето се вика и някой те убива/гази/коли. Половината играчи от тима си излизат, а за останалите е невъзможно да направят каквото и да е, а другия тим след края на рунда се тупат в гърдите че са победили, gg... дрън дрън. Голямата гордост че си бил в такъв рунд. И това не е всичко. Отбора ти е оставен без половината техника, без хели... и гледаш как 2 хелита и 5-6 танка ти дърмонят нонстоп в базата, като половината дори са вътре в нея. Ами мерси за играта, сменям сървъра в такъв случай и това е.
Другия рунд какво правим? Другите тръгват да си връщат рейпенето от предния рунд.... Даааа хубава картинка

Относно наличието на админ и следенето за нарушители. Ами когато има такъв нарушителите ще бъдат гонени, а системните нарушители - бан. Не е и трудно едно съобщение да циркулира през 2-3 минути че бейсрейпа е забранен. Също и при зареждане на картата да си пише под банера на сървъра. На 2142 също нямаше сървъри където непрекъснато да има админи на линия, но бях свидетел как постепенно това правило си се наложи като неписано правило и дори и да няма админ повечето хора го спазваха. А тези които го нарушават - бан и повече не ги мислиш, да си рейпи другаде.

Не съм съгласен, че така ще намалеят хората на сървъра, както и не казвам при първото нарушение да се банват играчи. Но все пак, тези които ти идват на сървъра, те са гости на него, и трябва да се съобразяват с правилата, които не са кой знае колко много, или пък сложни за запомняне и изпълнение.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Чет Май 13, 2010 6:34 pm

.


Последната промяна е направена от StNickBG на Пон Авг 16, 2010 10:32 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  JoRRoMaN Чет Май 13, 2010 11:12 pm

аз винаги съм бил против base rape
там където е ставало яко меле в базата в bad company 2 почти сигурно целия тим им напуска , остава един малък процент в който тима се запазва и наивниците чакат края на рунда - и още по малък процент в който някой е успял да се измъкне с яко мъки до някое флагче ( което малко вероятно е дори да падне)
аз това битка не мога да нарека. ами стат падинг.

друго - следенето не е кой знае колко трудно аз и всички в 2142 не ни е било проблем това. с ingame commands ставаше лесно . стига някой да се оплаче от това и каже име. след време редовните чужди играчи ще знаят че не само е писано ами и се спазва това правило.
това че само вие сте имали права за кикане си е проблем на следенето наистина. ако има повече админи това не е никак трудно.
аз доколкото знам платците имат тия права а те не са малко.
и не се открива топлата вода с това правило - много съвръри го имат само и единствено и съм виждал дори без админ в сървъра да няма такова атакуване на базата на енемито.
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Пет Май 14, 2010 5:24 am

.


Последната промяна е направена от StNickBG на Пон Авг 16, 2010 10:32 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  ZeddBG Пет Май 14, 2010 6:10 am

Темата не е да се спори с всеки на другото мнение, но както и да е
Твърдиш че хората не си излизали зараде рейпенето, ами значи не си следил играта.
Какви граници да ти дефинираме? Всеки който е вътре в базата = бейсрейп. Какво му е трудно за разбиране. Никой не е казал да не стреляш по противника щото не е минал еди си коя граница.
Като вземете всички флагове - стойте си на последния флаг, или най-много малко по-напред от него. Дайте възможност на противника да се спауне в базата си, да се осъзнае един вид. Да тръгне да напада, пък вие както обичаш да се изразяваш, ако сте добър тим ще ги спрете.
Относно примерите за картите няма да ги коментирам, защото не са издържани. Колко души ще пробият? В повечето случаи 1. И колко макс ще се пуснат на него? В най-добрия случай още 3. И в повечето случаи нищо не успяват да свършат - най-много да успеят да свалят флага, при което им се изсипва половината от другия тим и ги прегазва. Връщаме се в изходна позиция.
Ще кажа само за атакама - място бол, така е, но и е огромно разтоянието без прикритие. Ай да те видим как ще се измъкнеш от базата при положение че танк и хели стрелят по всичко дето шавне, отделно от следващия флаг още 2 танка и снайперисти и асолти с оптики, че и медиците, те като снайперисти. Пеша ли ще се промъкнаш?
Та и аз пак казвам. Ако тима е мноо мноо як, да дефендва на линията при последната точка.

ПП
Ясно ми е, че няма да се забрани, дишайте спокойно. На конкуест като се навъдят стадо рейпъри аз си излизам.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  n.nobs Пет Май 14, 2010 7:06 am

Честно да ви кажа понятието "бейсрейп" така и не успях да си го дефинирам за себе си.Каде е границата на "бейс"-а? Едиствената база на всички карти която не е дефинирана с ограда или нещо подобно е руската на Laguna Presa.Та от каде нататък се води "бейсрейп"? Пред или зад оградата? Навсякаде спон пойнта ти е зад оградата, излезеш ли от там си на бойното поле - рискуваш да те убият. Ако са ни напънали и не държим нито един флаг за спон ми е интересно успеваемоста на "бухЪла"(Mitko1) дет ще влезне зад оградата. От тук уравнението има 2 нейзвестни - в единя случай повече от половината отбор са "играчи", значи почти не е проблем да се вземе някой флаг. В другия случай повечето от отбора са "папагали"(n.nobs) и зависват по "каманье и дървье" със снайпер в ръка щот не им стига умствения багаж за нещо друго - обзавеждаш се със съответния кит и си оправяш к/д рейтинга, играта така или иначе е загубена.

И още нещо което ми прави впечатление - колкото повече ни бият , толкова по силен става отбора ни. "Папагалите"(n.nobs) бидейки губещи се изнасят по посока на някой друг сървър което отваря места за по-стойности играчи.След 2-3 карти отборите се изравняват.

n.nobs

Брой мнения : 43
Join date : 12.03.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  pbosev Пет Май 14, 2010 10:06 am

ZeddBG написа:Като вземете всички флагове - стойте си на последния флаг, или най-много малко по-напред от него. Дайте възможност на противника да се спауне в базата си, да се осъзнае един вид. Да тръгне да напада, пък вие както обичаш да се изразяваш, ако сте добър тим ще ги спрете.

Какъв е смисълът да стоим на последния флаг и да чакаме като кашони някой да се покаже.Играта е изключително динамична и всичко става в бързината.Лично аз,като се каширам някъде,се отпускам и ми се губи стимула за игра.А и все пак играем за точки,рангове,убийства и за едното име,дет се вика.По-добре ми е,когато ме знаят не като pbosev,кашето,дето чака на прозореца с m60-ката,а като pbosev,дето влезе в базата с още четирипетшест момчетии и ни изрейпи (в повечето случаи,тези,изрейпените,на следващия рунд ми набиват канчето).
Рейп,рейп,колко рейп да е,винаги има следващ рунд.Толкова рейпове съм изпитал на гърба си,че ми става лошо.Но какво от това,пуцам си и чакам на някой от моите да му доди акъла,гледам да се измъкна като пръдлив по фланга,или направо чакам следващия рунд,но никога не съм бягал от сървър заради рейп.Не случайно в повечето случаи,убийствата ми са колкото,или по-малко от умиранията-тичам като кон през бойното поле...
Игра да става бре,момчета.Дали ме рейпят,или не,дали бия,или ме бият,винаги с удоволствие влизам в =BG= сървъра.

pbosev

Брой мнения : 11
Join date : 03.05.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  ZeddBG Пет Май 14, 2010 10:20 am

ами че кой те кара да се кашонираш?
тва няма нищо общо
а и щом като противника е загубил всичко, ще трябва да се изправи срещу дефанзивната линия
без значение кашон сандък или ковчег направо
той сам се е докарал до тази ситуация
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  Templar Пет Май 14, 2010 10:28 am

ЗА БЕЙЗРЕЙП-а КАТЕГОРИЧНО !!!!

И аз понякога го правя, но не ми е фикс идея.
Аз по принцип съм бил винаги ПРОТИВ всички видове ограничения в правилата. Щом така е направена играта - ЗНАЧЕ Е ПОЗВОЛЕНО И МОЖЕ !!!
Ако вече нали...противника ми ми позволява да го бейзрейпя - що да не го правя ?
Има игри в които мене ме бейзрейпят. Но с малко акъл в главата - нахалниците лесно се свалят...
Така че не виждам логична и смислена причина да се забрани бейзрейп-а...
Пак казвам - те и хората са си го казали де - "Играеш толкова, доколкото ти позволи противника"...
Щом можеш да рейпиш - рейпи. Като не можеш - нека тебе да те рейпят.
Всичко друго за мен си е циврене и тъпи оправдания.
Играта си е направена ДА МОЖЕ да се рейпи. Ако трябваше да не може, създателите щяха да сложат бетонни стени на противниковите бази, за да не може да се влиза. Така че....спора за мен е смешен.
Усещам, че някой здравата са го рейпили, за да повдигне този въпрос ЛОЛ cyclops Exclamation
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  Kamigawa Пет Май 14, 2010 10:30 am

Надявам се не очаквате да прочета всичко писано по-горе.За мен няма значение, така че съм пасс Wink


Последната промяна е направена от Kamigawa на Пет Май 14, 2010 11:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Kamigawa
Kamigawa

Брой мнения : 38
Join date : 12.03.2010
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Пет Май 14, 2010 10:39 am

.


Последната промяна е направена от StNickBG на Пон Авг 16, 2010 10:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  SerpentKiss Пет Май 14, 2010 2:46 pm

Здравейте и от мен.

Моето мнение е, че не трябва да се налагат и прилагат правила, които не се поддържат директно от настройките на играта,
и следенето на които е трудно за администраторите, поради липса на адекватни инструменти с които да се извърши това. Визирам
всички правила от сорта на, без бейзрейп, ограничаване използването на определни китове и оръжия.

Това обаче не означава че сървъра трябва да бъде оставен на самотек. В крайна сметка, по-голямата част от играчите влизат в сървъра
с идеята да се забавляват. Според мен, вместо да се налагат твърди правила, следенето за спазването на които е трудно, би било по-добре
да се даде възможност на играчите да имат глас в контролирането на играта в зависимост от динамиката на мача. Тук визирам даване на достъп
на играчите до команди от сорта на "vote kick" и "vote scramble".

Тоест, ако да речем, единия отбор има огромно преимущество, до такава степен, че играта става тегава и води до масово напускане на играчи от противниковия отбор,
то тогава нека админа, по собствено усмотрение или по молба на играч, да пусне гласуване за смесване на отборите ( аз бих гласувал за в един такъв момент). Това ще да де възможност на играчите сами да вземат решение дали това би подобрило играта или не. Същото важи и за индивиди които постоянно атакуват противниковата база с цел подобряване на личната статистика и няколко лесни убийства, без отборът им дори да е завладял и един флаг. Нека тогава се пусне едно гласуване за кик, и играчите сами ще решат дали поведението на конкретния участник е "fair play" или не.

В крайна сметка, по такива въпроси винаги ще има разногласие. Нека тогава се даде възможност на играчите сами да решат какво да се случи в една такава ситуация.

SerpentKiss

Брой мнения : 16
Join date : 14.05.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  JoRRoMaN Пет Май 14, 2010 4:43 pm

StNickBG написа:[b]а
Не съм забелязал подобно нещо - га ям бой, чакам до другия рунд да си върна. На БК2 поне ми се отдава, на 2 ката не беше така.


- ами незнам що ти е тва впечатлението , но аз виждам как един по един дори за един рунд накрая оставят такива като теб единици... чакащи следващия рунд...който е още по плачебен...
StNickBG написа:
На тази игра няма фрапиращи ситуации...

- а как описваш ситуацията на лагуна алта когато 2 скуада са влезли вътре и чакат някой да се спауне. кила е някъде след 3 2-5 сек.казвам пак - явно нямаш такива ситуации. или в Бг сървъра не стават.


StNickBG написа:
Колко от платците се занимават с активно администриране на сървъра? Не ме разбирай погрешно - всеки ги има тез права, но колко ги ползват или имат желание да ги ползват на практика?

- че дайте права на желаещите които не са платили. явно платците не им се занимава.в крайна сметка ако ще има правило за това е нижно администриране не от единици.
StNickBG написа:
Или ще се включат, активно - чак след, като въведем това правило(тука ме разсмя)...

- ми и ти ме разсмиваш всеки път като изключително активно ми пишеш по моите мнения - малко над нормата.
че и в червено тоя път


StNickBG написа:
То все едно на нашия постоянно това се прави рейп, рейп...въпреки, че няма такова правило...ае стига

- а какво пречи да го има и да не се прави?

StNickBG написа:
Дефинирай ми къде е границата на бейсрейпа в която и да е база...т.е. от къде до къде убийството се бори бейсрейп!?

Пример - на Laguna Alta американците и руснаците излизат от коридор...те най - често са насирани на изхода на този коридор - без никой да влиза вътре...ами напротив - всички са извън тяхната база. От края на този коридор е редно аз да получа хедшот...в същото време не е редно аз да му върна!? Види ми се странно...или чакам да излезе танка и 5 пехота на 5 метра от мен и тогава откривам огън за да ме изядат за закуска!?

- споменах за кво иде реч на тая карта - иска ми се ти да се спаунеш и да те нашибат 4 различни пушки ( включително густав Smile ) и ми е интересно колко пъти ще пробваш да избягаш както му викаш.


Atakama Desert - уникално голяма карта - който и да ти е в базата зимаш лев или десен завой и си готов. Не те рейпят, а ти си извел 3 ма, ако се споннат на теб да фатите флагове.

тук аз лично един път само бях свидетел - и момъка само си загуби времето в чакайки да убие някого
StNickBG написа:
Arika Harbor - най-често се закучва горе на баира...тя закучи ли се там - чий да му диря гайлето да кикам някого, че ме е убил 5 метра зад баира, или пред него - при все, че всички къщи долу са пълни с народ, дето гледат баира иззад прозореца!? И какво е виновен този дето ме е убил, при все, че тима е само снайпери и медици, които даже не стрелят, ами чакат някой снайпер да падне и да го вдигнат...при все, че никой няма идея да атакува и да спечели рунда - дай да изкикаме другия отбор, че е минал между камъните и е разринал 20 снайпера, дето са се чувствали недосегаеми...Smile

тук явно не са ти влизали пак в базата до стената , чакащи нова жертва.
абе ти май не ти се е слувало хич base rape .

Laguna Pressa -
тук стават много спаун килове на едната база. на другата по рядко се изкачват в базата но и такива случаи има - най често за танка.
StNickBG написа:
White Pass - руснаците са с предимство - могат да се измъкнат накъдето поискат из гората
- и тук не си прав когато дойдат до хангара нямаш много време живот.
а другите кат им се накачурят до къщичките става страшно.
StNickBG написа:
Ако тима е добър (говорим поне 50% от хората да знаят за какво иде реч) не може да има системен бейсрейп, ако тима е смотан и 300 правила да се въведат - няма да стане. Една птичка пролет не правиSmile Та има ли някой "експерт" да ми дефинира къде са границите на базата, дето не трябва да се преминават - престрелват, прелитат и прочее...защото, аз на картата не мога да видя знак за непревземаем флаг (или uncap). Ще съм му много благодарен, поради факта, че ако искаш да забраниш и наказваш бейсрейпа - то трябва да имаш идея какво точно наказваш...

- трудно ти е това?..
StNickBG написа:
наречи ме тъп, ама аз не бих се наел да дефинирам подобни, абсурдни и детински граници.

тук си неспособен да направиш граници - а инак за други неща си цар ! ако искаш защо точно не му е тук мястото.
StNickBG написа:
Истината е следната - съберат ли се много хора, без опит и идея на едно място - биват изтикани в базата. И оттам се почват напънките на един или няколко човека да променят това - неуспешно...поради факта, че сам(и) нищо не могат да направят. Танка излиза сам..и си отива сам, защото никой не се е затърчал със него за съпорт и така. В момента, в който всички атакуват ЕДНОВРЕМЕННО - нещата се променят.

хаха - е тук ме размя здраво!
StNickBG написа:
И за финал - същинския проблем за мен не е, че някой е влезнал в базата и е направил 1 или 2 кила. Проблема е, че на изхода на базата, хората минаващи винаги по едно и също трасе с танка или ходещи, като на сватба без никакъв синхрон си заминават. Или тима им се е заснайпил и окопал във базата. Тези дето влизат вътре - лесно се разчистват и не са такъв проблем. Проблема е когато тима клекне и не иска да атакува - тогава не може да си излезе от базата. Това си е пороблем на "по-слабия отбор" всеки е играл и в силен и в слаб отбор и мисля, знае за какво говоря. А това не виждам, кое правило ще го регламенитра или всичко що е кил от базата до първия флаг на картата ще бейсрейп!?


Га бях дете, дядо ми бог да го прости, след като ме наби едно лапе на пясъчника ми рече, след като му се оплаках разреван и сополив и разочарован, че гледаше от 7мия етаж и нищо не направи - "ми така е,не биеш ли се, ше те бият" и се, оказа прав. Аз седях кротко с идеята, че "дедо" вижда и ей сега ше му се скара - не чакайте някой да не ви атакува, ами бъдете готови да му отвърнете подобаващо или го направете, преди да ви е притиснал. Тази игра се играе с акъл не с правила.Smile

[/quote]
- ам добре - ще ти го напиша кат за дете ! и с твоите аргументи и стил

представи си че това хлапе което те е набило са били 3 хлапета идиотчета решили да те набият само за да те тормозят. да - повече са , да по-силни са , да - няма как сам да се оправиш. а да потърсиш друг приятел, че да им го върнете - ами няма как - и на него са му са накачорили на главата и му бият шамари - щото площадката е малка Wink и идиотчетата са бая

па после се прибирай и събирай сили, че да идеш и да им се опънеш..

идеята е там че няма никаква борба в това да те изшибат в гръб когато се появиш в боя или когато си направил 10 крачки - се тая.
няма нищо лошо да те чакат - да ти ще се опиташ да ги преметнеш ,но да нямаш шанс да им го върнеш не - това не го възприемам.
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  BGNick Пет Май 14, 2010 6:04 pm

За мене лично стоенето и "мачкането" на противника в непревземаема база е въпрос на морална гледна точка, на който в бф2 - та съм си отговорил. Не ме влече, не ми харесва и не го толерирам. До сега съм играл само по чужди сървари / бф2 /и понеже не съм на ти с английския, никога не съм обръщал внимание на правилото без рейп бейс, от тук разбирам що е то. Едно е да биеш противник, който е в глуха защита, а съвсем друго е освен това и да го понаритваш като падне. За мене рейпенето при изтормозен противник е равно на прилагане на второто действие.

BGNick

Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Пет Май 14, 2010 6:18 pm

.


Последната промяна е направена от StNickBG на Пон Авг 16, 2010 10:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  JoRRoMaN Съб Май 15, 2010 4:08 pm

BGNick написа:За мене лично стоенето и "мачкането" на противника в непревземаема база е въпрос на морална гледна точка, на който в бф2 - та съм си отговорил. Не ме влече, не ми харесва и не го толерирам. До сега съм играл само по чужди сървари / бф2 /и понеже не съм на ти с английския, никога не съм обръщал внимание на правилото без рейп бейс, от тук разбирам що е то. Едно е да биеш противник, който е в глуха защита, а съвсем друго е освен това и да го понаритваш като падне. За мене рейпенето при изтормозен противник е равно на прилагане на второто действие.

браво - все пак можело да се изразяваш с по малко от 100 изречения. надминал си себе си.
аз също си казах мнението.

StNickBG написа:@дЖорко - не те разбрах, би ли повторил...че нещо съъъъъвсем ти загубих мисълката, която не е била голяма май...за кой ли път...

това че пак не схващаш никой не ти е виновен.
джорко няма тук. има един JoRRoMaN и той се казва Георги за теб.ако ще издребняваме пак не му е тук мястото.
и вече спри насам и натам да се заяждаш чети мнения и си кажи своето . не да повтаряш се едно и също- и само твоето да е правилното , че ако някой дръзне да е на друго мнение да се лютиш и потиш над клавиатурата @
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Съб Май 15, 2010 5:25 pm

.


Последната промяна е направена от StNickBG на Пон Авг 16, 2010 10:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  JoRRoMaN Съб Май 15, 2010 8:42 pm

Very Happy трябваше да се сетя че не може да си бил ти

а за чувстването на значим - това ти е комплекс. се да си казваш мнението наляво и надясно. и кат имаш права над сървър някак си летиш не вървиш.
позволяваш си да приказваш глупости по едни играчи . и да се мазниш на други . ади млъкни и си гледай в чинийката.
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Съб Май 15, 2010 10:24 pm

.


Последната промяна е направена от StNickBG на Пон Авг 16, 2010 10:34 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  ZeddBG Съб Май 15, 2010 10:26 pm

Аз ще поставя следния въпрос.
Пример - тиймкил за хели в базата. Защо кикате човек за такова нещо? М?
Нали сме на принципа - "нещо което не е забранено от DICE, значи е позволено"
Дайте ми "ясно обоснован отговор" защо ще изгоните такъв играч, при положение, че играта го позволява?

*-тва при включен FF разбира се.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Съб Май 15, 2010 10:56 pm

.


Последната промяна е направена от StNickBG на Пон Авг 16, 2010 10:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  JoRRoMaN Нед Май 16, 2010 8:12 am

StNickBG написа:дЖорко - къде точно прочете "летенето" ми с админските права? Говоря принципно за съвсем принципни неща и веруй ми не си ти човека дето ще ми държи сметка какво смятам за добро за сървъра. Нито имаш часовете ми на този сървър в който съм си гукал сам или почти сам (Което за теб е недопустимо! Как ще седиш на място на което точки не се правят!?!?), нито инвестициите, които всеки от нас е направил са излезнали от твоя джоб (апропо, никой и не ти ги иска), нито имаш идея - какво точно се случва на този сървър (защото ти там почти не стъпваш...).

Темата е за редовни играчи на сървъра - сори, ако греша - ама ти не си от тях бе човек, просто не играеш често на този сървър.Smile

А факт е, че теб единствено (от всички хора дето съм срещал през живота си) не мога да понасям, поради ред причини - обясних ти го не един път (и в ТСа включително), ама ти продължаваш да не схващаш...както и да е за пореден път темата се "отцикли" нанякъде, а комуникацията с теб ме товари емоционално и до то степен в която почвам да си мисля: "майната му на всичко, ако наистина има толкоз тъп народ, като тоя!" (теб визирам)

Има един единствен подход - и той е да те игнорирам на 1001% и просто вече на не ти отговарям (откликвам, репликирам) на тъпизмите ти под никаква форма (както и ще направя), ако и той не помогне - ще се спасявам поеденчино...и ще тегля една майна на всичко и всички свързани с теб, ай да те видя докъде ще ти стигне малоумието. lol!

И за финал - последното нещо което адресирам до теб, защото нямам намерение да си хабя нервите повече в безмислени разговори с теб (навсякъде). Радвам се, че ако не друго то поне ти давам смисъл да живееш...Горд съм, че съм Българин! (както пише по-долу) и наистина се радвам, че не съм като теб! Smile

пак много приказки за едно голямо нищо .
смешника си е смешник - ти си противоречиш за всяко твое мнение.
мазньо до няма и къде за новите играчи и простак за тия които ползват "неправилните" оръжия срещу теб.

от самото начало те хвана яда как мреш било то от м60. ма я оня е нуб щото го ползва. ма щот си "много способен" и с твоите проби на разни оръжия не можеш да се справиш с оная месомелачка почна да обиждаш, вместо да потърсиш вариант както правели добрите играчи

но тук жалкото е от един уж зрял мъж толкова много простотии
на админчето просто не му държат нервите. ми то толкова часове пред компа ....

да - ще се радвам да спреш с безмислените спорове. по форуми и където и да е.още повече от една тема за base rape тук стана кавкаджийница.
да споря с теб се едно да споря с буца пръст. губене на време.
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите