BattlefieldBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"За" или "против" baserape!

+12
herhimler
Tutankamon
BGNick
SerpentKiss
Kamigawa
Templar
n.nobs
JoRRoMaN
ZeddBG
StNickBG
pbosev
steffo
16 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  n.nobs Сря Юли 07, 2010 10:44 pm

Бил съм аз защото съм папагал (нещо което никога не съм крил) и защото ми е било интересно да го правя.Винаги ми е било по-интересно да се опитам да надхитря по-силен от мен играч отколкото да стрелям по папагали като мене.
Което не променя позицията ми за бейсрейпа, нищо че сме загубили конкретния рунд.Винаги съм се радвал когато в противниковия отбор има рейпъри, това означава по-малко хора да пазят флаговете.

n.nobs

Брой мнения : 43
Join date : 12.03.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  Templar Пон Юли 12, 2010 10:12 am

Така, след няколкоденшните ми нерви относно килинга за рейп искам да кажа нещо.
Картата е Isla Innocentes.

Решавам, че искам да снайпя малко ( щото да речем ми е писнало да мра сам в атака, тъй като другите спинкат ). Хващам голямата пушка и клякам на билото. Набивам хедшот, при което сървръра ме килва с причната, цитирам по памет:

Don`t stay back here - go attack the object, your team needs help...

Или нещо от сорта.
Т.Е. ... АЗ НЕ МОГА ДА СНАЙПЯ на тая карта, щото бивам килнат при всяка каска.

Така..После...понеже няма превозни средства, хващам медика и пак през билото атакувам обекта. В тоя прекрасен момент, някъв пич с М60, клекнал в храста НА БИЛОТО В НАШАТА БАЗА ме убива - БЕЗ ДА ПОЛУЧАВА КИЛЛ ЗА РЕЙПЪР. Е...кво правим..!!!?!?!?!?!?!?!?!?

Друг случай.
Картата е Laguna Presa ( джунглата на конкуест )...
С Инжинер съм. Взели сме точка B с моя скуад, и тичаме към C.
Там, някой спотва снайперист в тяхната база. При което аз вдигам УЗИ с 4х оптика и го свапям с няколко патрона. И получавам кил, щото видите ли съм бейзрепър. А снайпера, който клечи в тяхната база и снайпи цяла игра - не го закача никой.

Та значи - айде или да се локализират и конкретизират тия правила и ограничения като света и за всички да е еднакво, или да се махнат изобщо. Щото ми писна да се нервя с глупости.

Или пък пуснете на коя карта кое може да се прави и от къде и кое не може - да го науча като стихотворение и да си го спазвам, за да не бъда килван, щото съм килнал от средата на картата... Evil or Very Mad
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  steffo Пон Юли 12, 2010 11:32 am

Моля за малко търпение, докато изчистя проблемите с настройките и ще публикувам точните схеми на защитените зони.
steffo
steffo
xX[BG]Xx

Брой мнения : 145
Join date : 25.09.2008
Age : 54
Местожителство : Попово, България

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  mindilizator Пон Юли 26, 2010 8:06 pm

Пресен случай : Мини на входа на базата. Няма наши няма ваши ВСЕКИ, който го практикува е пълен нещастник. На всички които се почувстат засегнати от изказването ми.....НЯМА да отговарям на нещастните ви оправдания. Няма да ви го казвам в ТС всеки път като ми се случи защото техника повече няма да ползвам. Просто всеки път като сложиш мина пред чужда база си спомни, че "Така прави само един пълен нещастник".


mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  n.nobs Съб Юли 31, 2010 6:32 pm

Нема се палиш толкова, знеш ли къв кеф е да ги наблюдаваш отстрани.Залетел се с танка и изведнъж му се случва случка Very Happy

n.nobs

Брой мнения : 43
Join date : 12.03.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  [SVD]kiba3x Пон Авг 30, 2010 6:13 pm

Миндилизатора много се е разлютил, ама според мен това си е напълно нормална тактика. Защо да са пълни нещастници? Докопали са се и са сложили мини. Да не слагаме етикети просто ей така. cyclops
[SVD]kiba3x
[SVD]kiba3x

Брой мнения : 18
Join date : 24.08.2010
Age : 40
Местожителство : софето

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  mindilizator Пон Авг 30, 2010 7:27 pm

Става въпрос ако се практикува системно. Има такъв тип играчи всеки рънд на конкуест гпят една джипка и газ към еними базата да я "заминират" докато няма никой (докато всички останали търчат за знаменце). После клечат и чакат. И после пак. По моите наблюдения ти не си такъв тип играч. Извинявай ако съм те засегнал по някакъв начин. Аз с мините имам 3 кила просто не ме кефят. Very Happy

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  Hi-Jack Вто Авг 31, 2010 10:57 am

Може би аз съм такъв тип играч, защото имам 1300 кила с мините ? Но мисля,че повече ми харесва да играя с хели и затова с тях имам 2 пъти повече kills Very Happy .

Hi-Jack

Брой мнения : 52
Join date : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  [SVD]kiba3x Вто Авг 31, 2010 7:18 pm

mindilizator написа:Става въпрос ако се практикува системно. Има такъв тип играчи всеки рънд на конкуест гпят една джипка и газ към еними базата да я "заминират" докато няма никой (докато всички останали търчат за знаменце). После клечат и чакат. И после пак. По моите наблюдения ти не си такъв тип играч. Извинявай ако съм те засегнал по някакъв начин. Аз с мините имам 3 кила просто не ме кефят. Very Happy

Не си ме засегнал, защото аз не играя с мини въобще. Просто разсъждавах, че би било добра тактика ако се приложи един-два пъти. Ама да се прави постоянно Rolling Eyes Ако има такива играчи, направо ги съжалявам No Нарочно създателите са се постарали да бъде динамична играта, да ти се поразгори кръвта, как може да се кашират и да чакат. Пълни ботове ( и папагали ) Laughing
[SVD]kiba3x
[SVD]kiba3x

Брой мнения : 18
Join date : 24.08.2010
Age : 40
Местожителство : софето

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Вто Авг 31, 2010 7:36 pm

Аз с мини играя редовно, слагам си ги науево - надесно и е гоуем кеф.Smile

Не искам да обиждам никого, имам процедурен фЪпрос.
Ако този който цела игра слага мини на изхода/входа на вражеската база е папагал и пълен нещастник (хах...май описах себе си)...какви са тези дето системно се нанизват на мини на едно и също място цяла игра...без да потърсят други маршрути или най-малкото да ги взривят (на двойката не можеше, но тук се гърмят с всичко)? lol!

Накратко стигаме отново до там, че властимащия не обича га си кара танка по най-краткия маршрут от базата към врагот...да цуне мина...не е приетоSmile Аз кат се гътна по този начин почвам си редя на акъла "глей ква съм патка заспала!Smile", други обаче кат хапнат мината кЪт "щастливци" почват да нареждат другите за "нещастници"Smile))))))

ПоздраФ,

Ники

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  mindilizator Вто Авг 31, 2010 8:32 pm

Хе хе току що гледах такъв рунд. Верно тоя дето слагаше мините понатрупа точици,спор да няма. Още в първата третина на рунда единия отбор СПРЯ да ползва техниката си. За сметка на това краднаха един зарезан (пък може и от базата на енимито) ЧУЖД танк и вършаха с него. Сетиха се чак към края на рунда. Общо взето "панама канал" почти само инфантри. Може някой път да пробваме да я играем без техника направо. Между другото Аз от мини "пред базата" съм мрял доста малко има няма дестина пъти. Разваля играта просто и ОБЕЗСМИСЛЯ малкото карти с техника. Затова толкова се дразня.
П.п. И аз сложих една миничка(без специализацията заексплозии) и ми даде виего кил асист танкиста изяга от танка и го грумнах с кринковия.

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  mystnt Вто Авг 31, 2010 9:08 pm

Ако имаше и няколко медик-а да подхвърлят така аптечки на поразия немаше да е лошо....
mystnt
mystnt

Брой мнения : 12
Join date : 29.08.2010
Age : 37
Местожителство : Силистра

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  [SVD]kiba3x Пет Сеп 03, 2010 1:52 pm

Ами танкиста няма да блее, гледа и пътя. Ако са на наклон мините слиза на това място, взривявава ги и се качва. Това забавя появяването му на сцената, но все пак не е чак толкова лоша техниката. Винаги ще има пре**ани, просто такава е играта, не е симс, нали? Аз да декларирам, че никога не съм слагал мини на изход на база, а от мини бая съм страдал, така че моето мнение не е пристрастно.
[SVD]kiba3x
[SVD]kiba3x

Брой мнения : 18
Join date : 24.08.2010
Age : 40
Местожителство : софето

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  Hi-Jack Чет Сеп 09, 2010 1:46 pm

По въпроса за "baserape". Играя понякога в един сървър на ATACAMA CONQUEST, в който е написано - "no rules". Правил съм 20:1 и 1:20 без да изляза от моя spawn цял рунд. Едва ли си имате на идея какъв "baserape" става някой път. Играчите си знаят, че всичко е разрешено и сървъра е пълен 32/32. В друг сървър, това е забранено и се спазва ( MAINBASE ATTACK/CAMPING = BAN ) и също е пълен 32/32 , дори и в 4 сутринта.
Но в БГ сървъра мисля, че има по-скоро друг проблем - "teamkillers". Не тези, които без да искат ще убият или прегазят свой, а тези които нарочно го правят. Много често ми се случва да ме убият за да вземат хелито или дори бъгито, медик ме убива и съживява и пак убива ( сигурно за да види дали му работи кита ), танкист, на който са му избили чивиите от служба да гази всички и т.н. и всичко това още в базата.Днес един такъв направо ни разпиля, че и беше влязал в моя squad. Отначало помислих, че го прави за да вземе хелито, но после видях, че трепе наред и унищожава техниката ни. И докато водехме убедително, в резултат на това загубихме рунда. Погледнах да видя за някой =BG|Co= , но за късмет в тоя момент нямаше ( може би единственя БГ беше CONDOR ) .Май вече не трябва да се замислям като ме стреля мой , ами да го стрелям и аз ;(

Hi-Jack

Брой мнения : 52
Join date : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  ZeddBG Чет Сеп 09, 2010 3:48 pm

На сървър 2 автоматично киква след 4 тиймкила.
Ако някой умишлено прави тиймкилове, спокойно може да го докладваш в раздела Бюро Жалби, още повече, ако е бил кикнат, и след това отново е влязъл и продължил с идиотщините си.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Съб Сеп 11, 2010 9:18 am

[12:04:03]: Say: Hey there all!
[12:04:03]: Server: Hey there all!
[12:04:11]: Say: how is the mood today?
[12:04:11]: Server: how is the mood today?
[12:04:17]: PGMarineTag: bad
[12:04:21]: ivan875: sory
[12:04:24]: Say: zashto?
[12:04:24]: Chris117: GOOD
[12:04:24]: Server: zashto?
[12:04:31]: PGMarineTag: padame
[12:04:33]: lazy cow: good
[12:04:44]: Say: apropo - ti otkude si?
[12:04:44]: Server: apropo - ti otkude si?
[12:04:48]: Say: koj grad?
[12:04:48]: Server: koj grad?
[12:04:53]: Chris117: and how r u?
[12:04:58]: PGMarineTag: dadada
[12:05:04]: Say: @Chris - fine thanks
[12:05:04]: Server: @Chris - fine thanks
[12:05:23]: Buciu[RO]: hehe
[12:05:24]: PGMarineTag: fock
[12:05:27]: Buciu[RO]: good
[12:05:35]: Say: Marine - ot koj grad si va?
[12:05:35]: Server: Marine - ot koj grad si va?
[12:06:13]: Server: Please even the teams. Auto-balancing will commence shortly.
[12:06:15]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:06:17]: PGMarineTag: pld
[12:06:21]: PGMarineTag: maina
[12:06:22]: Chris117: btw, about that thing u said me yesterday
[12:06:24]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:06:28]: Say: ubu Sad
[12:06:28]: Server: ubu Sad
[12:06:50]: Chris117: ur clan members just abused the rules on the other server...
[12:06:54]: Say: dneska u 1 saata se subirame da pijme po bira, malko kopilita i razni drugi
[12:06:54]: Server: dneska u 1 saata se subirame da pijme po bira, malko kopilita i razni drugi
[12:07:09]: Say: @Chris - who?
[12:07:09]: Server: @Chris - who?
[12:07:12]: Chris117: and got on my nerves...
[12:07:22]: Chris117: uh, practically the whole team Very Happy
[12:07:36]: Chris117: in rush they stealed vehicles from attackers from spawn

[12:07:51]: Say: huh there are not clanmembers on the server
[12:07:51]: Server: huh there are not clanmembers on the server
[12:08:10]: Chris117: aint MINDILIZATOR, Wicked Sick and those guys from the clan?
[12:08:43]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:09:09]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:09:17]: Buciu[RO]: sorry
[12:10:30]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:11:38]: Server: Please even the teams. Auto-balancing will commence shortly.
[12:11:51]: PGMarineTag: zdr nicko
[12:11:57]: Say: hmm nope =BG=Company is here
[12:11:57]: Server: hmm nope =BG=Company is here
[12:12:10]: Chris117: alright...
[12:12:25]: Say: if you speak about =BG=Co.2 i have any idea what happen there
[12:12:25]: Server: if you speak about =BG=Co.2 i have any idea what happen there
[12:12:57]: Chris117: i just told them that they play like noobs, with cheap weapons and stacking teams against a bunch of
[12:13:14]: Chris117: randoms, like it was some sort of competitive match...

[12:13:35]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:13:42]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:14:05]: Say: what to say - i am sorry, but there cant help
[12:14:06]: Server: what to say - i am sorry, but there cant help
[12:14:13]: Chris117: i know Very Happy
[12:14:21]: Chris117: thats why i play here
[12:14:30]: Chris117: when those guys are playing there..

[12:15:21]: Say: here we have no ruls, exept 2 you can see them scrolling
[12:15:21]: Server: here we have no ruls, exept 2 you can see them scrolling
[12:15:29]: Chris117: i know Very Happy
[12:15:35]: Say: but we are adults and sometimes - clean language is not so "clean"Smile
[12:15:35]: Server: but we are adults and sometimes - clean language is not so "clean"Smile
[12:15:43]: Chris117: like fuck Very Happy
[12:15:47]: Chris117:
right?

[12:16:00]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:16:00]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:16:00]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:16:07]: Say: sorta:)[/color]
[12:16:08]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:18:11]: Boyan Ilchev: ammo ?
[12:18:29]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:19:16]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:19:25]: Say: yesterday i said you that youre more than welcome here
[12:19:25]: Server: yesterday i said you that youre more than welcome here
[12:19:39]: Say: but sorry m8, i cant be responsible about the things happen there
[12:19:39]: Server: but sorry m8, i cant be responsible about the things happen there
[12:19:53]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:20:14]: Chris117: no probs

Току що!Smile Нямам повече коментари, относно персоналното разбиране, тълкуване и спазване на правилата. Ето в това Компанито няма да се превърне! Даже си поиграх и да го оцветя.

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  ZeddBG Съб Сеп 11, 2010 9:32 am

StNickBG написа:
[12:06:50]: Chris117: ur clan members just abused the rules on the other server...
[12:07:12]: Chris117: and got on my nerves...
[12:07:22]: Chris117: uh, practically the whole team Very Happy
[12:07:36]: Chris117: in rush they stealed vehicles from attackers from spawn

Току що!Smile Нямам повече коментари, относно персоналното разбиране, тълкуване и спазване на правилата. Ето в това Компанито няма да се превърне!

Аз не виждам с какво правилата на сървър 2 са нарушени, а ти продължаваш да си тъпчеш на едно място и да изтъкваш колко си по-по- от останалите, които играят на сървър2.
Всеки може да види правилата на сървъра, щом влезе вътре и напише комндата @rules в гейм чата.
И тогава ще види следното:

When in CQ mode baserape is NOT allowed!; No teamkill on purpose!
All weapons are permited.
Reacon class is limited to 5 players per team!
Play fair and have fun.

Кое правило е било нарушено?

Да, на сървъра върви съобщение "Vehicle stealing from the enemy base is inappropriate." Вярвам и сам можеш да си го преведеш какво означава.


StNickBG написа:
[12:14:05]: Say: here we have no ruls, exept 2 you can see them scrolling
Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!


Т.е. същото нещо, от което толкова много е недоволен човека е напълно нормално и позволено на сървър 1, но ти предпочиташ да изтъкнеш колко 1 е по-добре от 2.
Коментара е излишен.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Съб Сеп 11, 2010 9:56 am

Говоря за негативното отношение на публиката относно неща, които огледално погледнато биха докарали - кик на някой, който както ти казваш - спазва правилата. Като границата - е настроението на админа или просто на админа на който е попаднал.

Да - това, че е позволено на сървър 1 му дава правото да направи същото, ако някой го подтикне. И там е разковничето. Факта, че нещо е позволено не означава, че всеки се реди на опашка да го направи - напротив, без правила "смутителите на реда" нямат толкова ищак да дразнят наоколо и няма случки в които "покрай сухото да гори и мокрото". Но бидейки невластимащ - при тълкуването на правилата през мирогледите на всеки админ - то при подобно действие от негова страна, има риск да си тръгне, ритнат.Smile

Аз не виждам с какво правилата на сървър 2 са нарушени, а ти продължаваш да си тъпчеш на едно място и да изтъкваш колко си по-по- от останалите, които играят на сървър2.
Твои думи - не претендирам за подобно нещо.

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  ZeddBG Съб Сеп 11, 2010 10:13 am

И пак.......
Човека не е бил кикнат. Сам си е излязъл. Вземи ти пак си прочети лог-а от чата, че май си го чел отгоре отгоре и си го изтълкувал така, както на теб ти се иска.
ZeddBG
ZeddBG
Admin

Брой мнения : 387
Join date : 24.09.2008

http://bgclan.110mb.com, httl://battlefield-bg.110mb.com

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Съб Сеп 11, 2010 5:20 pm

ZeddBG написа:И пак.......
Човека не е бил кикнат. Сам си е излязъл. Вземи ти пак си прочети лог-а от чата, че май си го чел отгоре отгоре и си го изтълкувал така, както на теб ти се иска.

Чета го и това което виждам, че изисканите щастливци, които не харесват мини пред базатаSmile Нямат задръжки да нападат атакерски споун...(не визирам теб). И пак за себе си съм убеден, че ако някой беше почнал да роптае наистина за това което се случва...щеше да си търси нов сървър на който да играе (пак не визирам теб).

Хау - наговорихме се. Аз казах каквото имам да казвам, вие също. Разбрах всички с изключение на Жоро, идея си нямам от позицията на кой, какво или кое говори...а още по-малко за какво говори. Това е последният ми коментар в този форум. Оттук насетне ще отвръщам на всичко с "Кир-кир-кир..." уникално е, така се смеят в Пловдив. Нека бъдем здрави, на всичко друго - майната му!Smile

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  mindilizator Съб Сеп 11, 2010 5:28 pm

StNickBG написа:
Това е последният ми коментар в този форум. Оттук насетне ще отвръщам на всичко с "Кир-кир-кир..." уникално е, така се смеят в Пловдив. Нека бъдем здрави, на всичко друго - майната му!Smile
Амин дай боже Laughing

mindilizator

Брой мнения : 86
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  StNickBG Съб Сеп 11, 2010 5:42 pm

mindilizator написа:
StNickBG написа:
Оттук насетне ще отвръщам на всичко с "Кир-кир-кир..."*
Амин дай боже Laughing


*а ние всички знаем, че така се смеят..къде...!?Smile

StNickBG

Брой мнения : 119
Join date : 12.03.2010
Age : 43
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  Templar Съб Сеп 11, 2010 9:10 pm

ЦИТИРАМ ДОСЛОВНО

[12:08:10]: Chris117: aint MINDILIZATOR, Wicked Sick and those guys from the clan?[12:08:43]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:09:09]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:09:17]: Buciu[RO]: sorry
[12:10:30]: Server: Server rules: 1. Clean language, 2. Do not use Cheats / Hacks!
[12:11:38]: Server: Please even the teams. Auto-balancing will commence shortly.
[12:11:51]: PGMarineTag: zdr nicko
[12:11:57]: Say: hmm nope =BG=Company is here
[12:11:57]: Server: hmm nope =BG=Company is here


Ето защо има мой и твой Wink
Никой от Вас момчета не смята хората от 04б за част от къмпънито.
Нямам коментари повече щото ми писна на кура !
Templar
Templar

Брой мнения : 158
Join date : 23.03.2010
Age : 38
Местожителство : Троян,Свищов, Плевен, Велико Търново, България

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  JoRRoMaN Съб Сеп 11, 2010 10:33 pm

абе ко говорите с тоя изобщо...дет слушя нкви пиклювци в чата.
той на неговия ако има конкуест ще виде за кво иде реч. кат земат да му наливат коршуми м60-ки по кратуната му ,
ще ореве орталъка както орева навремето и не се спря сума време.
ма сложил ръш и сега слуша калпазани които ми се правят на про с изкзвания от сорта ефтини оръжия. а като земе да мре бяга и реве в другия. намерил на кой да пуска за коментар. именно тва хлапе сефте му се случи да е неправилния тим и мря като за световно. направи едно глупаво изказване относно оръжията и побядна да не му се запали г*за.
JoRRoMaN
JoRRoMaN

Брой мнения : 178
Join date : 24.09.2008
Age : 45
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

"За" или "против" baserape! - Page 3 Empty Re: "За" или "против" baserape!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите